Edessa TV'den Gazetemize nezaket ziyareti

Şanlıurfa'dan uydu üzerinden yayın yapan Edessa TV Genel Yayın Yönetmeni Vejdi Uluç ve Haber Müdürü Rıdvan Ortakaya, Mardin Life Gazetesini ziyaret etti.

MARDİN
PAYLAŞ:

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı ve Mardin Life Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kadir Üründü ile bir araya gelen Edessa Tv Genel Yayın Yönetmeni Vejdi Uluç ve Haber Müdürü Rıdvan Ortakaya, Şanlıurfa basını ile Mardin basını arasında dayanışma ve işbirliği konuları üzerinde görüş alışverişinde bulundular.

Şanlıurfa'dan uydu üzerinden yayın yapan Edessa TV'nin sadece Şanlıurfa'ya değil bölge illerine de ekranlarını açık tutan bir kanal olduğuna işaret eden Edessa TV Haber Müdürü Rıdvan Ortakaya, Mardin'in tanıtımına yönelik yayınlara yeni yayın döneminde ağırlı vereceklerini, bunu sadece Mardin'e değil, bölgenin diğer illeri içinde aynı şekilde gerçekleştirme ve geliştirme çabası içerisinde olacaklarını söyledi.

Mardin Life Gazetesi'ni internet üzerinden yakından takip ettiklerini ifade eden Ortakaya, "Tarihi, kültürü ve folklorik zenginlikleriyle Mardin'imiz çok kadim bir medeniyete ev sahipliği yapıyor. Bu kadim medeniyette haber adına yaşanan güncel gelişmeleri Mardin Life üzerinden yakından takip ediyoruz. Edessa TV olarak yayınlarımızda Mardin Life internet sitesinde yayınlanan haberleri bizler de ekranlarımızdan izliyicilerimizle paylaşıyoruz. Güncel ve güvenilir bir kaynak olan Mardin Life yayın gurubuyla her türlü projede işbirliği yapmaya hazırız. Mesleki dayanışma noktasında Edessa TV'nin ekranları her zaman sizlere ve gündeme getirmek istediğiniz haberlere açıktır." diye konuştu.

EDESSA TV'nin yetkililerine gerçekleştirdikleri ziyaret için teşekkür eden Mardin Life Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kadir Üründü, Peygamberler şehri Şanlıurfa'nın kadim ismini taşıyan Edessa TV'nin bölgenin önemli televizyon kanallarından biri olduğuna işaret etti.

Edessa TV'nin bölgeyi kapsayacak bir yayın yelpazesi içerisinde olması, bölgedeki zenginlikleri tanıtımına çok önemli bir katkısının olacağına inandığını ifade eden Üründü, Mardin Life ailesi olarak mesleki dayanışma noktasında yapılabilecek her türlü çalışmanın içerisinde olabileceklerini söyledi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle