Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. bölüm izle tek parça! Façalı Haşmet de öldü mü?

ATV'nin her salı yayınlanan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 195. bölümüyle ekrana geldi. EDHO'nun son bölümünde Haşmet, İlyas'tan özür diledi. Peki kızından sonra Façalı Haşmet de öldü mü? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. bölüm full tek parça YouTube izle bilgileri...

TELEVİZYON
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 195. bölümü izleyiciyle buluştu. EDHO son bölümde; İlyas Çakırbeyli'nin Pınar'la birlikte kurduğu oyun Ömür Çakırbeyli'nin son anda mekanı basmasıyla bozulur. Tüm düşmanlarını tek seferde temizlemeyi planlayan İlyas Çakırbeyli, sadece Rıdvan'ın oğlu Musa'yı öldürebilir. İşte EDHO son bölüm full izle bilgileri...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. bölüm izle

Oğlunun intikamını almak isteyen Rıdvan ise kana kan diyerek okları Hızır Çakırbeyli'nin oğlu Hızır Ali'ye çevirir. Kendisinden habersiz yapılan planlardan rahatsız olan Hızır Çakırbeyli, duruma el koyarak kendi oyunun kurmak için kolları sıvar.

Haşmet Façalı, İlyas ve Ömür arasındaki gerginlik yüzünden köprüleri yıkmaya hazırdır. Fakat Didem'in aşkı, iki aile arasında yeni bir başlangıç yaptırır. Didem ve Hızır Ali'nin bu durumuna müdahale eden Hızır Çakırbeyli, Haşmet Façalı ile konuşarak sevenlerin kavuşmasını ister. Çıkan savaş yüzünden nikah merasimini evlerinin bahçesinde yapma kararı alan Hızır Çakırbeyli, oğlu Hızır Ali'ye ve Didem'e yapılacak saldırıyı yine de engelleyemez.

Düğün sonrası tedbiren yurtdışına gitmek için evden çıkan taze çifti yolda ölüm beklemektedir. Kızının kaybıyla kontrolünü kaybeden Haşmet, Rıdvan'ın kale gibi korunan mekanını tek başına basar.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle