Fatih Terim istifa etti mi? Galatasaray'la sözleşmesi ne zaman bitiyor? Basın toplantısında ne söyledi?

Fatih Terim istifa mı etti? Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim istifa etti mi? Galatasaray'la sözleşmesi ne zaman bitiyor? Fatih Terim basın toplantısında ne söyledi? Galatasaray'dan ayrılacak mı?

SPOR
PAYLAŞ:

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, 3-1 kazandıkları Yeni Malatyaspor karşılaşmasının ardından basın toplantısı düzenledi. Terim, Galatasaray'da görevi bırakıp bırakmayacağı ile ilgili sorulara da açıklık getirdi. Galatasaray taraftarı Fatih Terim'in istifa edip etmeyeceğini araştırmaya başladı.

Fatih Terim basın toplantısında sözleşmesinin sona erdiğini hatırlatarak "Soyunma odasında tüm oyuncularıma teşekkür ettim. Sözleşmem bu yaz sona eriyor." açıklamasında bulundu. Bu açıklamanın ardından Galatasaray'ın Fatih Terim'le yollarını ayıracağı ifade edildi.

Fatih Terim'in sözleşmesi ne zaman bitiyor?

Fatih Terim'in Galatasaray'la 31 Mayıs 2021 tarihine kadar sözleşmesi bulunuyor. Galatasaray'la sayısız başarıya imza atan Terim, basın toplantısında sözleşmesinin sona erdirdiğini hatırlatarak oyuncularına veda ettiğini söyledi.

Galatasaray yönetimi başkanlık seçimlerini önümüzdeki bir tarihe ertelemişti. Bu seçimlerde Mustafa Cengiz'in başkanlığa aday olmayacağı açıklanmıştı. Ancak mevcut yönetim, şimdiye kadar Fatih Terim'le sözleşme yenilemedi. Dolayısıyla bu gelişmeden Galatasaray'daki mevcut yönetimin Fatih Terim ile yola devam etmek istemediği anlaşılıyor.

Fatih Terim sözleşmesinin yenilenmemesi sebebiyle basın toplantısında oldukça gergin bir görüntü sergiledi. Terim ayrıca yarın ailesiyle Bodrum'a tatile gideceğini ifade etti.

Adana asıllı teknik adam Galatasaray'ın başında toplamda 8 lig şampiyonluğu yaşamıştı.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle