Fenerbahçe

Selim Kosif kimdir? Fenerbahçe başkanlığına adaylığı konuşulan Selim Kosif nerelidir, kaç yaşındadır?

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanlık seçimi sürecine girerken başkan adaylarının da kim olacağı konuşulmaya başlandı. Kulislerde şimdilik iki isim ön plana çıkıyor: Selim Kosif ve İlhan Ekşioğlu. Fenerbahçe'de görevler üstlenmiş bir kişi olan Selim Kosif kimdir? Selim Kosif nerelidir, kaç yaşındadır? İşte Selim Kosif hakkında merak edilenler.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Fenerbahçeli İlhan Ekşioğlu kimdir? Fenerbahçe kongre üyesi İlhan Ekşioğlu nerelidir, kaç yaşındadır?

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanlık seçimi sürecine girdi. Yaklaşan seçim ile ilgili oy kullanacak üye sayısı kulüp tarafından ilan edilirken başkan adaylarının da kim olacağı konuşulmaya başlandı. Bu adaylardan birinin İlhan Ekşioğlu olduğu spor camiasında konuşuluyor. Fenerbahçe'ye emek vermiş bir kişi olan İlhan Ekşioğlu kimdir? İlhan Ekşioğlu nerelidir, kaç yaşındadır. İşte İlhan Ekşioğlu hakkında merak edilenler.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yeni Malatyaspor'da koronavirüs şoku! Fenerbahçe maçı öncesi şok! Vaka sayı 8 oldu

Yeni Malatyaspor'da koronavirüs şoku! Hafta içi Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Yeni Malatyaspor Kulübü'nde yeni futbolcu ve çalışanda daha corona virüsü tespit edildiği duyuruldu. Süper Lig'in 33. haftasında Fenerbahçe ile karşılaşacak Yeni Malatyaspor’da 2 futbolcu ile 2 personelin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı. Böylelikle sarı-siyahlı takımda toplam vaka sayısı 8'e yükselmiş oldu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mesut Özil'in alacağı ücret belli oldu

Mesut Özilin alacağı ücret belli olduABONE OLFenerbahçe Kulübü, 3,5 yıllığına kadrosuna kattığı yıldız orta saha oyuncusu Mesut Özil'e toplamda 9 milyon euro yıllık ücret ödeyecek.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ