fox

Bugün Hangi Diziler Var Pazar 2021? Pazar Günü Dizileri 2021 ve 10 Ekim TV Yayın Akışı

Pazar günü hangi dizi var? 2021 Pazar günü dizileri nelerdir? 2021 Pazar tv yayın akışı ne? Bugün hangi diziler var, hangi kanalda ne var sizler için araştırdık. İşte kanal kanal Pazar günü hangi diziler var (Pazar dizileri 2021) cevabı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bugün Hangi Diziler Var Cumartesi 2021? Cumartesi Günü Dizileri 2 Ekim TV Yayın Akışı

2021 Bugün hangi diziler var Cumartesi ? Cumartesi günü tv de ne var, Cumartesi dizileri neler? 2021 Cumartesi tv yayın akışı ne? Bugün hangi diziler var, hangi kanalda ne var sizler için araştırdık. İşte kanal kanal bugün hangi diziler var (2021 Cumartesi Dizileri) cevabı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Eda Nur Soruşturmasında ilk gelişme! İntihar eden Eda Nur'un ablası canlı yayında yaşananları anlattı: "Bir acıyla uyandım" dedi

Ankara'da 18 yaşındaki Eda Nur, evinin balkonundan atlayarak intihar etti. Eda'nın intiharından önce birlikte eğlendiği şahıslar tarafından cinsel istismara uğradığı ve şikayetçi olduğu öğrenildi. Kaplan'ın ablası Güler, katıldığı bir televizyon programında korkunç olaydan sonra yaşananları anlatarak, "Çok alkollüydü. 'Ne oldu?' diye sorunca 'Bir acıyla uyandım' dedi. İntihar etmek istemiyordu, şikayeti sonrasında aldığı tehditler ve kimsenin ona inanmayacağı düşüncesi ona bunu yaptırdı" dedi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

RTÜK cezaları devam ediyor! FOX ve Halk TV'nin de yer aldığı beş kanala RTÜK'ten ceza!

FOX TV, Halk TV, Tele 1, KRT ve TV 100 kanallarına yayın kurallarını ve ilkelerini ihlal ettiği gerekçesiyle RTÜK yaptırım uyguladı. Üst Kurul, her kanal için verilen cezaların nedenini kamuoyuyla paylaştı. Açıklamanın ardından sonra en çok merak edilen konulardan biri haline gelen FOX TV, Halk TV, Tele 1, KRT ve TV 100 kanallarına uygulanan cezalar araştırılıyor. Peki, FOX TV, Halk TV, Tele 1, KRT ve TV 100 kanallarına uygulanan cezaların sebebi ne? FOX TV, Halk TV, Tele 1, KRT ve TV 100 kanalların neden ceza aldı? RTÜK kimdir, neden ceza keser? Sorularının yanıtı haberimizde…

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ