Gönül Dağı Asuman'ı kim? Hazal Çağlar kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Hazal Çağlar, sevgilisi kim? Hazal Çağlar oynadığı diziler

Oyuncu Hazal Çağlar hayatı merak ediliyor. Peki Hazal Çağlar kimdir? Hazal Çağlar kaç yaşında? Hazal Çağlar aslen nereli? İşte Hazal Çağlar hakkında merak edilen detaylar ve hayatı...

BİYOGRAFİ

9 Kasım 1995 İstanbul doğumlu olan Hazal Çağlar, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden  mezunudur. Eğitimine İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ile devam etmiştir.

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan Hazal Çağlar, oyunculuk alanında kendisini geliştirmek için No 10 Studio’da Temel Oyunculuk eğitimi aldı.

Ayrıca Metin Balekoğlu’ndan ‘Kamera Önü Oyunculuk’ dersleri de alarak kendisini geliştirmiştir.

Fanatik Galatasaray taraftarı olduğu bilinen Hazal Çağlar, bir süre GS Tv’de sunuculuk görevini üstlenmiştir. Buradaki deneyiminin ardından ise Burak Öksüzoğlu’nun ‘Konu Sen Olunca’ isimli video klibinde yer almıştır. 

Profesyonel anlamda ilk oyunculuk deneyimini  2020 yılında ‘Aile Hükümeti’ adlı sinema filmi ile yaşayan güzel oyuncu, günümüzde ise TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Gönül Dağı’ adlı dizide Asuman karakterine hayat veriyor.

Akrep burcu özelliklerini taşıyan Hazal Çağlar, 1.70 boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır.

Rol aldığı film ve diziler:

  • 2020 - Gönül Dağı (Asuman) (TV Dizisi)
  • 2020 - Aile Hükümeti (Sinema Filmi)

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle