GS Başkan Adayı İbrahim Özdemir kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? İbrahim Özdemir ne iş yapar?

Galatasaray Başkanlığı'na aday olan İbrahim Özdemir kimdir? Ne iş yapar? Nerede doğmuştur? İbrahim Özdemir ne iş yapar? İbrahim Özdemir nerede okudu? İşte İbrahim Özdemir’ün hayatı ve yönetim listesi.

BİYOGRAFİ
PAYLAŞ:

Galatasaray Kulübünün 19 Haziran'da yapılacak seçimli olağan kongresinde başkan adayı olan İbrahim Özdemir’ün hayatı en çok aranılan konuların başında geliyor.

İbrahim Özdemir, 44 kişiden oluşan yönetim, denetim, sicil ile disiplin kurulu aday listelerini bugün divan kuruluna teslim etti.

Özdemir, 8 Nisan 2021'de yaptığı bir sosyal medya paylaşımıyla adaylığını ve başkanlık için yarışacak kadrosunu açıklamıştı.

İBRAHİM ÖZDEMİR KİMDİR?

İbrahim Özdemir, 15 Ağustos 1949 yılında Giresun ilinin Görele ilçesinde dünyaya geldi. Özdemir, eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi 17, 18 ve 19. dönem milletvekili ve Türk iş insanıdır.  İbrahim Özdemir evli ve 2 çocuk babasıdır.

İBRAHİM ÖZDEMİR HAYATI

Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Bölümünü bitirdi. Serbest Mimarlık ve Müteahhitlik, Anavatan Partisi Kurucu Üyeliği, XVII., XVIII.ve XIX. Dönem İstanbul Milletvekilliği ile Devlet ve Ulaştırma Bakanlıkları yaptı. Evli ve iki çocuk babasıdır. Galatasaray Kulübü Başkanlığı'na aday olduğunu açıklamıştır.

İBRAHİM ÖZDEMİR’ÜN LİSTESİNDE HANGİ İSİMLER VAR?

Yönetim Kururulu Asil Üye Listesi:

 1. Mustafa Torok Tanrıyar,
 2. Mustafa Keten,
 3. Hilmi Develi,
 4. Volkan Vural,
 5. Cemal Sedat Dayıoğlu,
 6. Murat Atay,
 7. Selim Demir,
 8. Banu Kavak,
 9. Ali Fatinoğlu,
 10. Tamer Koldaş

 Yönetim Kururulu Yedek Üye Listesi:

 1. Tunç Üner,
 2. Reyhan Çelik,
 3. Emre Eti,
 4. Cenk Gönenç,
 5. Deniz İsmail Aras

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle