tatlidede

25 Kasım BİM kataloğu yayınlandı! Bu Cuma Bim'e gelen indirimli ürünler listesi 25 Kasım 2022 BİM aktüel ürünler

BİM 25 Kasım 2022 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Her hafta farklı ürün çeşitleriyle raflarını yenileyen BİM'de sürpriz indirimler var. BİM 25 Kasım 2022 kataloğu ile fırsatlar sizi bekliyor. BİM marketlerde Züccaciye, oyuncak, elektronik, tekstil gibi ürünlerde büyük indirim var.
  • 22.11.2022 23:18
25 Kasım BİM kataloğu yayınlandı! Bu Cuma Bim'e gelen indirimli ürünler listesi 25 Kasım 2022 BİM aktüel ürünler

Günümüzde dünyada yaşanan ekonomik krizden bizim ülkemiz de payını almaktadır. Bu nedenle vatandaşlarımızın bir şekilde tasarruf yapmaya çalıştığı, yiyecek fiyatlarının el yaktığı şu günlerde en çok konuşulan konulardan biri ev gereçleri alışverişini daha ucuza getirmenin yollarını aramak.Türkiye’de hem ulusal hem de bölgesel süpermarket zincirlerinin sayısı bir hayli fazla. Ancak bu marketler arasında fiyatları ucuz olan marketler çok az sayıda... Fiyatlarının diğer zincir marketlere göre daha uygun ve ürünlerinin kalitesi Vatandaşların ilgisini gören marketlerden biride BİM oluyor. İşte Siz değerli ziyaretçilerimiz için BİM'e gelen Züccaciye, oyuncak, elektronik, tekstil ve çeşitli gıdalardan oluşan haftalık aktüel indirimli ürünleri...

Kataloğun birinci sayfasında android led TV, süpürge, akıllı saat, buharlı ütü, 3 usb'li tekli duvar pirizi, dijital baskül vb elektronik ürünlerle birlikte oyuncak çeşitleri yer alıyor.

Kataloğun ikinci sayfasında blender seti, airfryer yağsız fritöz, karnıyarık tenceresi, krep tavası, porselen demlik, ahşap kulplu metal tepsi, desenli kahve bardağı, çok amaçlı mutfak makası ve paslanmaz süzgeç gibi ürünler yer alıyor.

Kataloğun üçüncü sayfasında uzun fermuarlı polar üst, kapüşonlu sweat, desenli polar alt, polar bere, termal külotlu çorap, mini balkabağı ve tekstil ürünleri bulunuyor.

Kataloğun dördüncü sayfasında ise mikser mutfak şefi, kek kalıbı çeşitleri, cam sunumluk, iki katlı kurabiyelik ve birçok futfak gereçleri yer alıyor.

 

11 - 18 Kasım 2022 Bim indirmli ürünler listesi için TIKLAYIN...

 

Editör: Meliha Güneş

Yorum Yaz