tatlidede

75 kırsal mahallede elektrik kesintisi

Dicle Elektrik İşletme şefliği 3. seviye bakım ekipleri tarafınca yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle; Cumartesi, Pazar, Pazartesi günlerinde yaşanacak elektrik kesintileriyle ilgili duyuruda bulundu.
  • 03.02.2023 17:31
75 kırsal mahallede elektrik kesintisi

Dicle Edaş A.Ş. Sistem İşletme Yöneticiliği Kızıltepe'de 3. seviye bakım ekipleri tarafınca yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle açıklanan gün ve saatlerde toplamda 75 kırsal mahallenin etkileneceği gün boyu yaşanacak elektrik kesintisini duyurdu.

Cumartesi ve Salı Günü

04.02.2023 ve 07.02.2023 günü 08:30-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Arıklı, Kaşıklı, Körsu, Küplüce, Tarlabaşı, Tosunlu, Yamaç, Yumrutaş ve Odaköy Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Pazar Günü

3. seviye bakım ekipleri tarafınca yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 05.02.2023 günü 08:30-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akziyaret, Büyükdere, Demirci, Demirler, Dora, Dunaysır, Eroğlu, Erikli, Esenli, Hocaköy, Kahraman, Karakuyu, Kılduman, Koçlu, Timurçiftliği, Ulaşlı, Çakır, Çanaklı, ve Çaybaşı Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Pazartesi Günü


3. seviye bakım ekipleri tarafınca yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 06.02.2023 günü 08:30-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akdoğan, Alakuş, Arıklı, Atmaca, Başak, Bektaş, Belli, Beşik, Bozhöyük, Büyükboğaziye, Büyükdere, Cantaşl, Çakır, Çanaklı, Çatalca, Çetinkaya, Çıplak, Demirkapı, Dikmen, Dora, ikizler, İnandı, Kayapınar, Kaynarca, Kırkkuyu, Konuklu, Köprübaşı, Körsu, Küçükboğaziye, Küplüce, Odaköy, Ofis, Ortaköy, Otluk, Sarıca, Tarlabaşı, Taşlıca, Tıraşlı, Timurçiftliği, Tosunlu, Ulaşlı, Ülker, Yarımca, Yolaldı, Yoncalı, Yumurcak ve Yuılözü Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Editör: Kadir Üründü

Yorum Yaz