matesis
dedas

Gelin ve damadın silah şovu faciaya dönüştü! Emekli uzman çavuş maganda kurşunuyla öldü

Düğünde gelin ve damadın da aralarında olduğu şahısların silahlarla havaya ateş açması sonucu emekli uzman çavuş Mehmet Çelik hayatını kaybetmişti. Acılı eş, faillerin cezalandırılmasını isterken olay anına ilişkin kamera görüntüleri de ortaya çıktı
  • 27.02.2024 12:01
Gelin ve damadın silah şovu faciaya dönüştü! Emekli uzman çavuş maganda kurşunuyla öldü

Amasya'da emekli uzman çavuşun bir düğünde maganda kurşunuyla hayatını kaybettiği olayın görüntüleri ortaya çıktı. Düğünde gelin ve damadın da aralarında olduğu şahısların silahlarla havaya ateş açtığı anlar görüntülere yansıdı.

 

EMEKLİ UZMAN ÇAVUŞ HAYATINI KAYBETTİ

Kuzgeçe köyünde 3 Haziran 2023 tarihinde bir düğünde magandanın silahından çıkan kurşunun isabet ettiği emekli uzman çavuş Mehmet Çelik (53) ağır yaralanmış, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

 Image description

OLAY ANI KAMERADA

Olay anına ilişkin kamera görüntüleri ortaya çıktı. Düğün sırasında gelin ve damadın da aralarında olduğu şahısların silahlarla havaya ateş açtığı anlar görüntülere yansıdı. Çelik'in maganda kurşunuyla vurulmasının ardından çevredekilerin panikle koştuğu görüldü.

 Image description

"GELİN, DAMAT, HERKES SİLAH ATTI"

Mehmet Çelik'in eşi Melahat Çelik, olayla ilgili gözaltına alınan Sıdkı Ç.'nin 2 ay cezaevinde kalmasının ardından bir sonraki duruşmaya kadar ev hapsiyle cezalandırıldığını söyledi. 8 Mart'taki duruşma öncesi açıklamalarda bulunan acılı eş Melahat Çelik, "Bu görüntüler cinayete davetiye çıkardı. Ama kimse dur, sus demedi. Sanki çatışma varmış gibi silahlar atıldı. Gelin, damat, herkes silah attı. Muhtar 'siz ne yapıyorsunuz?' demedi. Eşimin ölümüne sebep olan herkesten şikayetçiyim. En kısa zamanda adaletin yerini bulmasını istiyorum" diye konuştu.

Editör: Gülten Akgül

Yorum Yaz