Maviye Sürgün Dizisi ilk bölümüyle bu akşam Show Tv ekranlarında! Maviye Sürgün Dizisi başrol oyuncuları kim? İşte o isimler

Yaz aylarına girmemizle Her yıl olduğu gibi, kış dönemi dizileri final yapıyor ya da ara veriyor ve ekranlarda yaz sezonu dizileri izleyicileri karşılıyor. Ulusal kanalların bu değişmez kuralı için bu yıl da birbirinden iddialı diziler yayın hayatına başladı ya da başlamak üzere. Bu dizilerden biride Maviye Sürgün dizisi olacak. Peki Maviye Sürgün dizisi ne zaman başlıyor? Konusu ne? Oyuncuları kim?

  • 12.06.2023 12:59
Maviye Sürgün Dizisi ilk bölümüyle bu akşam Show Tv ekranlarında! Maviye Sürgün Dizisi başrol oyuncuları kim? İşte o isimler

Maviye Sürgün Dizisi

Show TV ekranlarında yayınlanacak Maviye Sürgün dizisinin oyuncu kadrosunda Caner Cindoruk, Damla Sönmez, Serkan Altunorak, Ayça Erturan, Bülent Şakrak, Gökşen Ateş, Ruhi Sarı ve Hakan Salınmış yer alacak. Güney Amerika’daki Telemundo kanalı için çekilen Maviye Sürgün dizisi Türkiye’de de 2023 yaz sezonunda yaz dizisi olarak ekranlara gelecek. 26 bölüm olarak ekranlara gelecek olan Maviye Sürgün dizisi ilk bölümüyle bu akşam 20.00'da Show Tv ekranlarında olacak.

maviye sürgün oyuncuları arasında Caner Cindoruk, Damla Sönmez, Serkan Altunorak, Ayça Erturan, Bülent Şakrak, Gökşen Ateş, Ruhi Sarı ve Hakan Salınmış da yer alacak

Maviye Sürgün Dizisi Konusu

Başarılı SAT komandosu Ali, uğradığı soruşturma dolayısıyla geçici bir süre açığa alınmıştır. Bu durumun içerisindeyken eşi Ayda'nın yakalanmış olduğu ölümcül hastalık haberinin gelmesi ile soluğu çocuklarının ve eşinin yanında alır. Ali ailesi için Çamlıkıyı'da butik oteli olan kayınpederi Salih'in yanına taşınacaktır.

Taşınmasının ardından kısa bir süre geçer ve eşi Ayda hayatını kaybeder. Tüm aile büyük bir yıkımın içinde kalır. Daha içi soğumamışken bir gece denize açılan Ali, önünde sürüklenmekte olan bir botu fark ederek fırtınayı göz ardı eder ve içinde kalan kadını kurtarır. Bir gece ansızın kurtardığı bu kadın Defne'dir. 

Defne geçici hafıza kaybına uğramıştır ve neler yaşadığını hatırlamamaktadır. Ali de onu Tanrı Misafiri olarak otele getirir. Defne yavaş yavaş yaşadıklarını hatırlarken, gerçek bir dolandırıcı olduğu da kafasında oturmaya başlar. Geçmişte kaldığını düşündüğü eski aşkı Ozan ile bu kasabada tekrar karşı karşıya gelen Defne'nin yeni bir çözüm yolu bulmak için çok az vakti vardır.

Editör: Meliha Güneş

Yorum Yaz