tatlidede
dedas
tatlidede
Fuar

Salı ve çarşamba günü elektrik kesintisi yaşanacak

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Sistem İşletme Yöneticiliği, OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma-bakım çalışmaları nedeniyle Salı Günü (yarın) ve Çarşamba Günü yaşanacak elektrik kesintileri nedeniyle açıklamada bulundu.
  • 21.11.2022 14:15
Salı ve çarşamba günü elektrik kesintisi yaşanacak

Kızıltepe-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F15 Şenyurt ve F16 Akalın fiderleri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma-bakım Çalışmaları nedeniyle 22.11.2022 günü 09:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi ocaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akalın, Akyüz, Aslanlı, Beşevler,Büyüktepe, Çalımdere, Dora, Doyuran, Eşme, Findıktepe, Gözlüce, Gümüşdere, Harmanözü, Haznedar, Hocaköy, Işıkören, Kengerli, Koçlu,Sarıca, Sevimli, Şenyurt, Tanrıverdi, Yaşarköy, Yenikent, Yurtözü, ve Ziyaret Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Dikmen 1 Trafo merkezi barası ile irtibatlı F13 Yumurcak fideri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma-bakım çalışmaları nedeniyle 23.11.2022 günü 14:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Tıraşlı ve Yumurcak Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F2 Başak ve F16 Halkalı fiderleri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma-bakım çalışmaları nedeniyle söz konusu fiderde 23.11.2022 günü 09:00-12:30 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akalın, Akyazı, Akyüz, Alemdar, Altıntoprak, Arıtepe, Aslanlı, Barış,Başak,Bektaş, Büyüktepe, Demirci, Gümüşdere, Güneştepe, Günlüce, Hakverdi, Halkalı, Işıklar, İpek, Karakuyu, Katarlı, kengirli, Sanayi, Sandıklı, Yayıklı ve Yolüstü Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Editör: Kadir Üründü

Yorum Yaz