tatlidede
dedas
tatlidede
Fuar

TAM LİSTE Aldatmak dizisi oyuncuları isimleri ve karakterleri! Aldatmak dizisi başrol oyuncu kadrosu!

ATV'nin yeni dizisi ''Aldatmak'' dizisi oyuncuları merak ediliyor. Peki Aldatmak dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler var karakterleri neler? İşte Aldatmak oyuncuları ve tek tek biyografileri...
  • 22.12.2022 18:21
TAM LİSTE Aldatmak dizisi oyuncuları isimleri ve karakterleri! Aldatmak dizisi başrol oyuncu kadrosu!

Oyuncu Kadrosu;

Hakim Güzide Yenersoy (Vahide Perçin)
Sezai (Ercan Kesal)
Tarık (Mustafa Uğurlu)
Oltan (Cem Bender)
Ozan (Yusuf Çim)
Tolga (Caner Şahin)
Oylum (Feyza Sevil Güngör)
Yeşim (Asena Girişken)
Ümit (Cem Sürgit)
Nazan (Meltem Baytok)
Lara (Hatice Deniz)
Selin (Burcu Söyler)
(Merve Altınkaya)
(Kerem Muslugil)
(Esin Alpogan)
(Neyra Kayabaşı)
(Burak Acar)
(Arda Atak)
(Canan Ürekil)
(Batuhan Sel)
Öykü (Masal Ayşe Gencer)
Tim (Ege Semih Erken)
(Eda Özel)

Vahide Perçin Kimdir?

Vahide Perçin, 13 Haziran 1965 tarihinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelmiştir. Yunanistan göçmeni bir ailenin kızıdır.  

Yüksek öğretim hayatına İktisat Fakültesi ile başlayan Perçin, sonrasında ilgisi üzerine oyunculuk alanında eğitim almaya karar vermiştir.  

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuş ve öğrencilik yıllarında Ankara Sanat Tiyatrosu’na katılmıştır. Bu yıllarda Altan Gördüm ile tanışmıştır.  

1992 yılında Altan Gördüm ile dünya evine giren güzel oyuncunun evliliği 2012 yılında sona ermiştir. Çiftin bu beraberliklerinden Alize adında bir kızlar olmuştur.  

İlk profesyonel dizi oyunculuğu deneyimini 2003 yılında ‘Bir İstanbul Masalı’ isimli televizyon dizisi ile yaşayan oyuncu, dizideki Suzan Kozan karakteri ile de tanınmıştır.  

Usta oyuncu, Muhteşem Yüzyıl, İlk Aşk, Anne, Hırsız Polis, Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat, Bir Zamanlar Çukurova gibi pek çok yapımda da yer almıştır.  

İkizler burcu özelliklerine sahip olan Vahide Perçin, 1.78 metre uzunlukta ve 65 kilogram ağırlıktadır.  

Ercan Kesal Kimdir?

Ercan Kesal, 1959 yılında Nevşehir’in Avanos ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. İlköğretim ve orta öğretim eğitimini doğduğu şehirde tamamlamış ve yüksek öğretim eğitimi için İzmir’e gitme kararı almıştır.  

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1984 yılından mezun olan Kesal, okulunu tamamladıktan sonra 1984-1990 yılları arasında başkent Ankara’da hekimlik yapmıştır ve 1990 yılında ‘Özel Okmeydanı Hastanesi’nin kuruculuğunu üstlenmiştir. Günümüzde hala hastanenin yönetim kurulu başkanlığı görevini de yürütmektedir.

Eğitimine devam etme kararı alan Ercan Kesal, 2004 ve 2006 yılları arasında İTİCÜ ‘Sosyal Bilimler Enstitüsü Uygulamalı Psikoloji’ alanında yüksek lisans yapmış ve Yeditepe Üniversitesi ‘Sosyal Antropoloji’ Doktora ile de akademik kariyerini sürdürmüştür.

Oyunculuğa ilk olarak Nuri Bilge Ceylan’ın ‘Uzak’ isimli sinema filmi ile 2002 yılında adım atmış ve bu alanda son derece başarılı olmuştur. Kariyerine ‘Bir Zamanlar Anadolu’da isimli film ile devam eden Kesal, aynı zamanda senaryo yazarlığı da yapmıştır.  

Beyaz perdede sıkça rastlanan yüzlerden biri olan başarılı oyuncu Vavien, Derin, Küf, Saç, Yozgat Blues, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Hükümet Kadın 1, Hükümet Kadın 2, Ben O Değilim gibi pek çok projede de yer almıştır.

Kendisi gibi oyuncu olan Nazan Kesal ile hayatını birleştiren başarılı oyuncunun, bu evlilikten bir de Poyraz adında erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Yazarlıkla da ilgili olan Kesal, Peri Gazozu, Evvel Zaman ve Nasipse Adayız adlı üç tane de romana imzasını atmıştır.  

Oyunculuk kariyerine devam eden Kesal, şimdilerde ise Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur’da ‘İdris Koçovalı’ karakterine hayat vermektedir.  

Ercan Kesal, 1.75 metre uzunlukta ve 83 kilogram ağırlıktadır. 

Mustafa Uğurlu Kimdir?

Mustafa Uğurlu, 25 Kasım 1955 tarihinde Karaman’da dünyaya gelmiştir. Ahmet Uğurlu’nun kardeşidir.  

İlköğretim ve orta öğretim eğitimini Bursa’da tamamlamış, kameralar karşısına ilk kez ‘Rıza Beyler' isimli televizyon dizisi ile geçmiştir.  

Ağır Roman, Çarpışma, Bir Deli Rüzgar, İşler Güçler, Çukur ve Seni Çok Bekledim gibi pek çok yapımda da yer aldı.

Yay burcu özelliklerine sahip olan Mustafa Uğurlu, 1.78 metre uzunlukta ve 74 kilogram ağırlıktadır.  

Cem Bender Kimdir?

Cem Bender, 1 Ocak 1965 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Yüksek öğretim eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nde tamamlamıştır.  

Sonrasında eğitimine devam etme kararı alan Bender, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü Şehir Bölge Planlama alanında yüksek lisans yapmıştır.  

Sultan Makamı, Seher Vakti, Saklı Yüzler, Güz Sancısı, Evdeki Yabancılar, Kurt Seyit, Şura ve Alev Alev gibi pek çok yapımda da yer aldı.

Oğlak burcu özelliklerine sahip olan Cem Bender, 1.70 metre uzunlukta ve 55 kilogram ağırlıktadır.  

Yusuf Çim Kimdir? 

Yusuf Çim, 26 Eylül 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kökeni Giresun’a dayanmaktadır.  

Orta öğretim eğitimini Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi Bölümü’nde tamamlamıştır. Yüksek öğretim eğitimine Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü ile devam etmiştir. Oyunculuk alanında kendisini geliştirmek isteyen Yusuf Çim, 35,5 Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi de almıştır.

Çalışma hayatına 2009 yılında modellik ile başlamış ve 2011 yılında katılmış olduğu modellik yarışmasında da ikinci seçilmiştir. Sonrasında Avea ve Galatasaray Mobil reklam filmleri ile seyirci karşısına çıkmış ve tanınmaya başlamıştır.  

Eti, Blast, Castrol, Media Markt gibi reklam filmlerinde kameralar karşısına geçen yakışıklı oyuncu, ayrıca FHM dergisinin katalog çekimlerinde de yer almıştır.

2011 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasından hem önce hem de sonra çok sayıda defilede bulunan model, Günsel Ülkü, Damat, Fashion Week, Forever Young, Kiğılı, Lauren, Polo, Hatemoğlu, Mango, Tween, Marks&Spencer gibi ünlü markalar için de podyuma çıkmıştır.  

Oyunculuğunun ve modelliğinin yanı sıra müzikle de ilgili olan Yusuf Çim, 2013 yılında ‘Olsun Bi Kere’ isimli albümünü yayınlamıştır. Ve albümdeOlsun Bi Kereadlı şarkısının 4 farklı versiyonu bulunmaktadır.  

Profesyonel oyunculuk kariyerine 2014 yılında ‘Ezra’ adlı dizi ile başlayan Yusuf Çim, dizideki Başkomiser Mustafa karakteriyle de büyük beğeni almıştır. Sonrasında İçimdeki Fırtına, Seven Ne Yapmaz, Servet, Hanım Köylü gibi pek çok yapımda da yer alan başarılı oyuncu, en önemli çıkışını 2015 yılında ‘Çilek Kokusu’ adlı dizi ile yaşamıştır. Dizide ise Burak karakteriyle önemli bir hayran kitlesi edinmiştir.

2015 yılında Show Tv’de yayınlanan ‘Piramit’ adlı yarışmanın sunuculuğunu üstlenen oyuncu, 2016 yılında Sibel Can ile Yılbaşı Özel’in de sunucusu olmuştur.  

Terazi burcu özelliklerine sahip olan Yusuf Çim, 1.88 metre uzunlukta ve 79 kilogram ağırlıktadır.  

Caner Şahin Kimdir?

Caner Şahin, 26 Mayıs 1992 tarihinde Eskişehir’de doğmuştur. Emekli anne ve babanı oğludur.  

Yüksek öğretim eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır.  

Kameralar karşısına ilk kez ‘Babam ve Ailesi’ adlı televizyon dizisi ile geçen Şahin, Tutsak, Kardeşler, Nefes Nefese, Kuzgun gibi yapımlarda da yer almıştır.  

Başarılı oyuncu şimdilerde Star Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Seni Çok Bekledim’ adlı dizi ile izleyici karşısına çıkmaktadır.  

İkizler burcu özelliklerine sahip olan Caner Şahin, 1.84 metre uzunlukta ve 75 kilogram ağırlıktadır.  

Feyza Sevil Güngör Kimdir?

1997 doğumlu olan oyuncu Feyza Sevil Güngör, İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunudur.

Profesyonel anlamda oyunculuk dersleri alan Feyza Sevil Güngör, ilk kez 2020 yılında Savaşçı dizisinde rol aldı, dizide daha önce başka oyuncunun canlandırdığı General Kutalmış’ın kızı Ayça karakterini canlandıran yeni oyuncu oldu.

Mehmet Cem Sürgit Kimdir?

Mehmet Cem Sürgit, 11 Ekim 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yüksek öğretim eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır.

Eğitimine devam etme kararı alan Sürgit, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde yüksek lisans da yapmıştır.  

Avrupa Birliği üzerinden burs kazanan oyuncu, İngiltere’nin Liverpool kentinde yer alan The Yellow House isimli sanat kurumunda 1 yıl boyunca çalışmıştır.  

2013 yılında kurulmuş olan ‘Hafiften Tiyatro’ isimli topluluğun kurucuları arasında yer almış, 2015 yılında da Yeni Tiyatro Dergisi Yılın Umut Veren Genç Erkek Oyuncusu ödülüne layık görülmüştür.  

Kerem Muslugil kimdir?

Kerem Muslugil, 1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim almıştır.  

Kameralar karşısına 2010 yılında 'Rina' adlı sinema filmi ile geçen Muslugil, Tutar Mı Tutar? isimli dizi ile en önemli çıkışını yaşamıştır. Dizide Sait Hoca karakterine hayat veren oyuncu, izleyicinin de beğenisini kazanmayı başarmıştır.  

Şahane Damat, Yalaza, Bölük, Ağlak Arif gibi pek çok yapımda da yer alan oyuncu, şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Aldatmak’ adlı dizi ile izleyici karşısına çıkmaktadır.

Oğlak burcu özelliklerine sahip olan Kerem Muslugil, 1.76 metre uzunlukta ve 80 kilogram ağırlıktadır.  

Başarılı oyuncu Show Tv ekranlarında yayınlanan ‘Alev Alev’ adlı dizide Bülent karakterine hayat vermiştir.

Editör: Meliha Güneş

Yorum Yaz