hava durumu

Meteoroloji'den son dakika açıklaması! Tarih belli oldu! Sıcaklıklar düşüyor, iller tek tek duyuruldu ve...

Meteoroloji'den son dakika açıklaması! Tamamen değişiyor, harita paylaşıldı. Bugün ve yarın Türkiye genelinde yağmur beklenmiyor. Ancak pazartesi gününden itibaren çok sayıda ilde yağış etkili olacak. Sıcaklıklar İstanbul, Ankara ve İzmir de dahil önümüzdeki hafta yavaş yavaş düşmeye başlayacak. MGM'den zirai don, pus ve sis uyarısı yapıldı, olumsuzluklara karşı dikkatli olunması istendi. İşte Meteoroloji'den yapılan son dakika hava durumu açıklaması...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ülke genelinde sıcaklıklar 10 derece düşecek

Mevsim normalleri civarında seyreden hava sıcaklıkları Çarşamba gününden itibaren hissedilir derecede azalacak. İstanbul ve Ankara başta olmak üzere bir çok kentte sıcaklıklar Perşembe gününe kadar yaklaşık 10 derece düşecek.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Doğu'da gök gürültülü sağanak etkili olacak

Erzurum, Erzincan, Ardahan, Kars, Ağrı ve Iğdır'da gök gürültülü sağanak bekleniyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Selin vurduğu Babaçay köyünde büyük yıkım

Sinop'un Ayancık ilçesi selin etkili olduğu yerlerden. Selin ardından büyük bir yıkımın geride kaldığı Babaçay köyünde onlarca ev yıkıldı, çok sayıda bina da hasarlı. 100'ün üzerinde ekip bölgede çalışma yürütüyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

7 il için sağanak uyarısı | 2021 Doğal Afetleri

Meteoroloji'nin son hava tahminlerine göre, Erzurum, Erzincan, Ardahan, Kars, Tunceli, Ağrı ve Iğdır'da gök gürültülü sağanak bekleniyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖZEL HABER - İstanbul'da sıcaklık bölgeden bölgeye değişiyor! İstanbul’da Esenyurt 41,5, Terkos 31 derece

TRT Haber'in Özel Haberine göre, Yapılaşma yoğunluğu, yeşil alanların azlığı… Hepsi sıcaklığı yükselten, şehrin ısı adası etkisini ortaya çıkaran etmenler. Peki bunun sıcaklığa yansıması ne kadar? İstanbul’un dört farklı noktasında ölçüm yaptık.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yangın bölgelerinde yağış olacak mı? Ege ve Akdeniz'de yağmur yağacak mı, nem artacak mı? | 2021 Orman Yangınları

Yangınlarla havadan ve karadan cansiparane mücadele devam ediyor. Yangınların büyümemesi için hava şartları da çok önemli. Peki, orman yangınları görülen yerlerde hava sıcaklığı nasıl olacak? Nem oranı artacak mı, poyraz devam edecek mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

DİKKAT!!! Aşırı sıcaklar önümüzdeki hafta da etkili olacak DİKKAT EDİN!

Hava sıcaklıkları önümüzdeki hafta da ülke genelinde mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyredecek.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Güneydoğu'da etkili olan kavurucu sıcak bunaltıyor

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde 40 dereceyi aşan sıcak hava, yaşamı olumsuz etkiliyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Meteorolojiden 9 il için sel ve su baskını uyarısı

Yağışların; Bilecik, Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük ve Kastamonu çevreleri ile Ankara'nın kuzey ve Çankırı'nın batı ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Nevşehir Hava Durumu

Nevşehir'de bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji raporlarına göre 15 günlük Nevşehir hava durumu. Nevşehir'de 13 Nisan 2021 Salı hava durumu nasıl olacak? Nevşehir 14 Nisan 2021 Çarşamba yağış var mı? Nevşehir 15 Nisan 2021 Perşembe hava durumu güneşli mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kırşehir Hava Durumu

Kırşehir'de bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji raporlarına göre 15 günlük Kırşehir hava durumu. Kırşehir'de 13 Nisan 2021 Salı hava durumu nasıl olacak? Kırşehir 14 Nisan 2021 Çarşamba yağış var mı? Kırşehir 15 Nisan 2021 Perşembe hava durumu güneşli mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Burdur Hava Durumu

Burdur'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji raporlarına göre 15 günlük Burdur hava durumu. Burdur'da 13 Nisan 2021 Salı hava durumu nasıl olacak? Burdur 14 Nisan 2021 Çarşamba yağış var mı? Burdur 15 Nisan 2021 Perşembe hava durumu güneşli mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bitlis Hava Durumu

Bitlis'te bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji raporlarına göre 15 günlük Bitlis hava durumu. Bitlis'te 13 Nisan 2021 Salı hava durumu nasıl olacak? Bitlis 14 Nisan 2021 Çarşamba yağış var mı? Bitlis 15 Nisan 2021 Perşembe hava durumu güneşli mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin Hava Durumu

Mardin'de bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji raporlarına göre 15 günlük Mardin hava durumu. Mardin'de 13 Nisan 2021 Salı hava durumu nasıl olacak? Mardin 14 Nisan 2021 Çarşamba yağış var mı? Mardin 15 Nisan 2021 Perşembe hava durumu güneşli mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Van Hava Durumu

Van'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji raporlarına göre 15 günlük Van hava durumu. Van'da 13 Nisan 2021 Salı hava durumu nasıl olacak? Van 14 Nisan 2021 Çarşamba yağış var mı? Van 15 Nisan 2021 Perşembe hava durumu güneşli mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Elâzığ Hava Durumu

Elazığ'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji raporlarına göre 15 günlük Elâzığ hava durumu. Elazığ'da 13 Nisan 2021 Salı hava durumu nasıl olacak? Elâzığ 14 Nisan 2021 Çarşamba yağış var mı? Elâzığ 15 Nisan 2021 Perşembe hava durumu güneşli mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Malatya Hava Durumu

Malatya'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji raporlarına göre 15 günlük Malatya hava durumu. Malatya'da 13 Nisan 2021 Salı hava durumu nasıl olacak? Malatya 14 Nisan 2021 Çarşamba yağış var mı? Malatya 15 Nisan 2021 Perşembe hava durumu güneşli mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İzmir Hava Durumu

İzmir'de bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji raporlarına göre 15 günlük İzmir hava durumu. İzmir'de 13 Nisan 2021 Salı hava durumu nasıl olacak? İzmir 14 Nisan 2021 Çarşamba yağış var mı? İzmir 15 Nisan 2021 Perşembe hava durumu güneşli mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Zonguldak Hava Durumu

Zonguldak'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji raporlarına göre 15 günlük Zonguldak hava durumu. Zonguldak'ta 13 Nisan 2021 Salı hava durumu nasıl olacak? Zonguldak 14 Nisan 2021 Çarşamba yağış var mı? Zonguldak 15 Nisan 2021 Perşembe hava durumu güneşli mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ