Hekimoğlu ne zaman final yapıyor? Hekimoğluniçin final kararı aldı? 2021 Hekimoğlu Devam Edecek mi?

17 Aralık 2019 tarihinden itibaren Kanal D erkanlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisi final yapma kararı aldı. Yayınlandığı günden itibaren kendini sevdiren ve belli bir seyirci kitlesine ulaşan dizinin bu kararı izleyiciler tarafından tepkiyle karşılan

KÜLTÜR SANAT
PAYLAŞ:

Sezon finalleri tarihine yaklaştıkça Hekimoğlu dizisi de sezon finali yapan dizilerden olacak.  Hekimoğlu dizisinin sezon finalini önümüzdeki haftalarda yapması bekleniyor. 

Hekimoğlu dizisinin ne için erken final yapacağı konusunu Bizler de bunu merak eden ziyaretçilerimizi bilgilendirmek için araştırdık. 

Hekimoğlu Dizisi 

 • Hekimoğlu dizisi KargaSeven Pictures imzası taşıyor.
 • Hekimoğlu dizisinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt yazdı.
 • Medikal drama ve komedi türünde bir dizi.
 • Hekimoğlu dizisi Amerikan yapımı olan House M.D. dizisinden uyarlandı.

Çekimleri nerede yapılıyor

Hekimoğlu dizisi çekimleri İstanbul Tuzla da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde gerçekleştirilmektedir. Hekimoğlu dizisinde Ateş Hekimoğlu’nun hastalarla diyalogları onlara davranışları ve hastalıkları çözme kabiliyeti seyirciyi çok etkiledi.

Mucize doktor dizisine örnek almıştı

Aslında Mucize Doktor dizisinden sonra yayına başlayan Hekimoğlu dizisine yine bir doktor dizisi benzer bir dizi olur önyargısı ile yaklaştık ancak bizi şaşırttı kabul edelim. Hekimoğlu dizisi sezon finali tarihi belli mi

Hekimoğlu dizisinin kendi tarzı üslubu ve ilginç hastalıkları konu edinmesi seyirciyi her bölüm daha da şaşırttı. Hekimoğlu dizisinde Ateş Hekimoğlu başta olmak üzere dizi de yer alan tüm oyuncu ve canlandırdıkları karakterler seyirciden beğeni kazanıyor.

Hekimoğlu dizisinin ne için final yaptığının arka planında yüksek rakamlı bütçenin yetersiz kalmasın ve bunun yanında senaryodaki sıradanlık gösteriliyor. Mucize doktor ile reyting sıralamasında hep geride kalan Hekimoğlu dizisi Türkiye dizi tarihine adını sağlık konusunu ele alan dizi olarak girmiş olacak. 

Twitter'dan son üç gündür üst üste gündemde yer alan Hekimoğlu dizisi ile ilgili olarak atılan tweetlerden birinde şu ifadeler kullanılmıştı:

"Bizim hikayemiz bu şekilde yarım kalmamalı. Oysaki daha izlememiz uyarlanması gereken çok bölümümüz var. Bu güzelliklerden bu kadar kısa zamanda ayrılmak istemiyoruz. HekimoğluFinalYapmasın'

YORUMLAR

 • Bence sevilen diziler dijital (netflix - exxen) kanallarda devam edecek gibi duruyor. Hekimoğlu dizisinin son bölümünde böyle bir atıf yapıldı.

  Her salı dört gözle bekliyorum ben bu diziyi güzelim diziye neden final yapıyorsunuz

  Mucize doktor ve hekimoğlu sezon finali olsun final olmasin
  Güzel diziler hemen bitiriyorsunuz saçma dizler 4 _5sezon gösteriyor
  Mucize doktor bitmesin...perşembe günümüzü mahvetmeyin...
  Salı günümüzede ........,

  Neden kaliteli diziler, rayting kurbanı oluyor? Piyasada o kadar birbirinin aynı, kalıplaşmış diziler var ki...Bırakın bari bir iki dizide sanatı oyunculuğu zevkle izleyelim....

  Hekimoglu kesinlikle final YAPMASIN!!!!!!!’n

Yorum Ekle