Hırsızlık

Paris'te silahlı soygun! 2 milyon Euro'luk ziynet eşyalarını alarak kaçtılar

Fransa'nın başkenti Paris'te bir kuyumcuya giren silahlı soyguncular oradan 2 milyon Euro'luk ziynet eşyalarını alarak kaçtı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bisikleti çalınan çocuk gözyaşları içinde hırsıza sitem etti: 'Babam halde 3 kuruş para kazanıyor, ona da göz koyuyorlar'

Adana'da marketin önüne bıraktığı bisikleti çalınan 15 yaşındaki çocuk hayatının şokunu yaşadı. Bisikletin babasına ait olduğunu söyleyen çocuk, gözyaşları içinde hırsızlara seslendi. Gözü yaşlı çocuk, babasının o bisikletle işe gittiğini söylerken, "Babam emekli değil, işe o bisikletle gidip geliyordu. Onunla ekmek parası kazanıyordu. Babam halde 3 kuruş para kazanıyor ona da gelip göz koyuyorlar. Ayıp günahtır. O bisiklet buraya gelecek. O bisiklet babamın emektarıydı'' sözleriyle sitem etti.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin’de 250 bin TL değerindeki traktör çalındı

Park halinde bulunan 250 bin TL değerindeki traktör, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalındı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

200 bin Liralık ziynet eşyası hırsızlığı

Kızıltepe'de girdikleri evden 200 bin TL değerinde ziynet eşyası ve bir miktar para çalan 2 kadın şüphelinin serbest bırakılması, mağdur ailenin tepkisine neden oldu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Çalıntı motosiklet ile hırsızlık yaparken yakalandı

Mardin’in Mazıdağı ilçesinde çaldığı motosikletle hırsızlık yapan zanlı tutuklandı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Büyükşehir'de yolsuzluk iddialarına tutuklama

Mardin Valisi Mustafa Yaman'ın Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği döneminde Genel Sekreter Yardımcısı ve aynı zamanda Büyükşehir bünyesindeki Kent A.Ş'nin Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevinde bulunan Eğitim Müfettişi Z.T. tutuklandı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ