HÜDA PAR Genel Başkan Vekili Sağlam Mersin'de temaslarına devam ediyor

​Partisinin il ve ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelmek üzere Mersin’e gelen HÜDA PAR Genel Başkan Vekili İshak Sağlam, Tarsus’ta temaslarda bulundu.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Mersin’deki programının akabinde Tarsus ilçesine geçen Sağlam, partisinin kadın kollarıyla görüştükten sonra il yönetimi ve üyeleriyle de bir araya geldi.

Teşkilatını ve üyelerini bilgilendiren Sağlam, yaptığı konuşmalarda hiçbir siyasi partide olmayacak kadar fedakâr çalışma arkadaşlarına sahip olduklarını vurguladı.

Partisinin her an sahada aktif çalıştığını belirten Sağlam, Allah’ın yardımıyla çalışmalarına en üst performansla devam ettiklerini dile getirdi.

HÜDA PAR’ın her şart ve koşulda hakkı ve doğruyu tavsiye ettiğini ifade eden Sağlam, zaman geçtikçe partisinin yaptığı tespitlerin büyük ölçüde kabul gördüğünü söyledi.

Siyasetçilerin halkın sorunlarıyla çok daha fazla hemhal olması gerektiğine inandıklarını belirten Sağlam, "Beşeri ideoloji ve kuruluşlar güçlerini çoğunluktan kimileri de güçten alır. Biz ise Rabbimizin belirlediği haklara bağlı kalanların hak yolda olduğuna inanıyoruz. Tüm çabamızla Alemlerin Rabbi olan Allah’ı razı etmeye çalışıyoruz. Tüm imkanlarımız Rabbimizi razı etmek amacıyla bir araçtır." şeklinde konuştu.

İLKHA

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle