İlk yılları

A Milli Takım teknik direktörü Stefan Kuntz kimdir? Stefan Kuntz nereli, kaç yaşında? Stefan Kuntz hangi takımları yönetti?

Türkiye Futbol Federasyonu, Şenol Güneş'ten boşalan Milli Takım teknik direktörlük koltuğu için Stefan Kuntz ile anlaşmaya vardı. İstanbul'a gelen Alman teknik adam ile görüşmeyi, yönetim kurulu üyesi Hamit Altıntop gerçekleştirdi. Görüşmeden olumlu sonuç çıkmasının ardından sporseverler tarafından merak konusu olan Stefan Kuntz internette en çok aranan isim oldu. Peki A Milli Takımımız’ın yeni hocası olan Stefan Kuntz kimdir? Stefan Kuntz aslen nereli, kaç yaşında? Stefan Kuntz hangi takımları yönetti, nerelerde oynadı? Stefan Kuntz hayatı? Cevap arayan sorular içerisinde. İşte tüm ayrıntılarıyla Stefan Kuntz hakkında merak edilenler.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sadık Çiftpınar kimdir? Sadık Çiftpınar nereli, kaç yaşında? Sadık Çiftpınar hangi takımlarda oynadı? Sadık Çiftpınar transfer, maaşı?

Sadık Çiftpınar, Yeni Malatyaspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayacak. Peki Sadık Çiftpınar kimdir? Sadık Çiftpınar aslen nereli, kaç yaşında? Sadık Çiftpınar hangi takımlarda oynadı? Sadık Çiftpınar transfer haberleri ve hayatı sorularının yanıtları ve detaylar haberimizde...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Batshuayi kimdir? Michy Batshuayi nereli, kaç yaşında? Michy Batshuayi hangi takımlarda oynadı? Michy Batshuayi kim? Beşiktaş Michy Batshuayi ile anlaştı mı?

Michy Batshuayi kariyeri | Michy Batshuayi transfer gündeminde yer alması dolayısıyla pek çok kişinin araştırdığı isim olmaya başladı. Bir süredir adı Beşiktaş ile anılan oyuncu, önceki akşam İstanbul'a geldi. Siyah Beyazlı kulübe imza atması beklenen oyuncunun sağlık kontrolleri ise bugün tamamlanacak. Peki, Michy Batshuayi kimdir? Michy Batshuayi kaç yaşında? Michy Batshuayi aslen nereli? Michy Batshuayi hangi takımlarda oynadı? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Cedric Bakambu kimdir? Cedric Bakambu nereli, kaç yaşında? Cedric Bakambu hangi takımlarda oynadı? Bakambu kimdir? Fenerbahçe Cedric Bakambu ile anlaştı mı?

Cedric Bakambu kariyeri | Cedric Bakambu transfer gündeminde yer alması dolayısıyla pek çok kişinin araştırdığı isim olmaya başladı. Bir dönem Türkiye'de, Bursaspor formasını terleten Bakambu, Sochaux, Villarreal formasını da giydi. Fenerbahçe’nin renklerine bağlamak istediği Cedric Bakambu transferinde Sevilla’nın devreye girdiği ileri sürüldü. Peki, Cedric Bakambu kimdir? Cedric Bakambu kaç yaşında? Cedric Bakambu aslen nereli? Cedric Bakambu hangi takımlarda oynadı? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ