En İyi 15 Güvenilir Villa Kiralama Siteleri (Kiralık Villa Firmaları)

Villa kiralamayla ilgilenen kişiler birbirinden farklı villa kiralama sitesiyle karşılaşmaktadır. Bu siteler arasından güvenilir villa kiralama yapabilmek için en iyi villa kiralama sitesi arayışında olmaktadırlar.

 • 16.06.2022 16:00
En İyi 15 Güvenilir Villa Kiralama Siteleri (Kiralık Villa Firmaları)

Villa kiralamayla ilgilenen kişiler birbirinden farklı villa kiralama sitesiyle karşılaşmaktadır. Bu siteler arasından güvenilir villa kiralama yapabilmek için en iyi villa kiralama sitesi arayışında olmaktadırlar. Güzel bir tatil için kiralama yapılacak sitenin güvenilir olması, tatil konforunu direkt olarak arttırır. Olası her duruma karşı müşterisinin yanında yer alan firmalarla çalışmak tatil güvencesi sağlar.

Firmanın danışmanlık hizmeti sunması, evcil hayvan kabul eden veya havuzlu villa gibi özel seçeneklere bünyesinde yer vermesi aranılan villanın bulunmasına olanak tanır. Tatil için farklı özelliklere sahip kiralık villa hizmeti veren çeşitli siteler bulunmaktadır. Bu siteler arasında yer alan 15 güvenilir firma aşağıdaki gibidir;

 • Hellovillam
 • Villa Sepeti
 • Tatil Villam
 • TatildeKirala
 • Villaciniz
 • Villanizburada
 • Mavillam
 • Villa Villam
 • Yazlıkcım
 • Kiralık Villas
 • Important Group Travel
 • Heryervilla.com
 • Villa Durağı
 • Otelz

 

Villa Sepeti: İzmir Balçova merkezli olan Villa Sepeti, 2010 yılından beri hizmet sunan bir firmadır. A grubu TÜRSAB üyesi bir seyahat acentasıdır. Nerostar Travel Turizm’e ait olan Villa Sepeti, Türkiye’de villasepeti.com aracılığıyla hizmet vermektedir. Yurtdışında faaliyet gösteren turizm acentalarıyla ortak çalışan firma, yabancı turistlerin gelmesine olanak tanır. Farklı tatil yörelerinde konumlanan villa seçenekleri sunmaktadır. Kiralama işlemleri internet üzerinden yapılabildiği gibi İzmir, Fethiye ve Kalkan’da bulunan ofislerden de gerçekleştirilebilir. Kiralama öncesinde ve sonrasında akıllara takılan soruları cevaplamak üzere 7/24 müşteri hizmeti sunmaktadır.

Tatil Villam: İnternet ve Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan şubeleri aracılığıyla hizmet veren Tatil Villam, 2006 yılında kurulmuştur. Doğa içinde veya denize sıfır gibi özelliklere sahip villalara, kiralık villa seçenekleri arasında yer vermektedir. Yazlık ev satın almak isteyen kişiler için konut ve arazi satışı için danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Havaalanı transferi, araç kiralama, özel aşçı ve temizlik görevlisi gibi özel talepler için de hizmetler sunmaktadır. Yurtiçinde İstanbul, Muğla ve Antalya’da ofisleri bulunan firmanın, yurtdışında Danimarka’da ofisi bulunmaktadır. 

Hellovillam: A grubu TÜRSAB üyesi bir seyahat acentesi olan Hellovillam, 2014 senesinden beri hizmet vermektedir. 1300’ü aşkın kiralık villa seçeneğinden oluşan kiralık villa portföyü bulunur. Villa kiralama acentaları ve villa sahipleri ile koordineli şekilde çalışan bir acentadır. Web sitesi üzerinden hizmet vermekte olup, 7/24 tatil danışmanlarına erişim sağlamak mümkündür. Antalya, Muğla ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde villa seçeneği sunar. Lüks villa seçenekleri olduğu kadar ucuz kiralık villa seçeneklerine de sisteminde yer vermektedir. Muhafazakâr veya balayı villaları olacak şekilde villalar özelliklerine göre farklı kategorilere ayrılmaktadır. Yılın her dönemi için aktif ilanlara bünyesinde yer verir. Haftalık veya günlük olacak şekilde villa kiralama seçenekleri sunar.

TatildeKirala: 2018 yılında faaliyet göstermeye başlayan TatildeKirala.com, villa kiralama acentalarıyla ortak çalışma yürüten bir firmadır. Ankara kuruluşlu bir firmadır. 500’den fazla yaptığı iş ortaklığı ile günlük veya haftalık olacak şekilde çeşitli kategorilerde villa seçeneği sunar. Villa kiralama hizmetinin yanı sıra ev ve tekne kiralama hizmetleri de vermektedir. Rezervasyon öncesi ve sonrası işlemleri için tatil danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. İnternet üzerinden hizmet vermektedir. Toplamda 24 farklı il ve 85 farklı ilçede aktif, kiralık villa ve ev seçeneği sunmaktadır.

Villaciniz: A grubu seyahat acentası olan Villaciniz, Antalya’nın Kaş beldesinde kurulmuştur. Başlangıçta bu bölgedeki villalar için danışmanlık sunarken, Kalkan, Üzümlü, Fethiye gibi Kaş çevresinde yer alan beldeler için de kiralık villa hizmeti sunmaktadır. Balayı villaları gibi özel kategorilerdeki evlere villa seçenekleri arasında yer verir. İnternet üzerinden rezervasyon yapılabildiği gibi Kaş’ta yer alan ofislerinden de kiralama işlemi gerçekleştirilir. Kiralama işlemleri öncesinde ve sonrasında dileyen kişiler için tatil danışmanlığı hizmeti sunulmaktadır. Çalıştıkları bölgelerde farklı villa seçenekleri bulunması, Villaciniz bünyesinde yer alan villa kategorilerinde çeşitlilik sağlar. Denize sıfır, deniz manzaralı villalar veya doğa içerisinde yer alan villalar sitenin odaklandığı ana iki kategoridir.

Villanizburada: Villanizburada.com, Likya taşımacılık LTD. ŞTİ markasıdır. A sınıfı bir seyahat acentası olan firma, 14 yıllık bir geçmişe sahiptir. Havuzlu, bahçeli veya jakuzili gibi çeşitli özelliklere sahip villa ve apartlara sitesinde yer vermektedir. Villa konforu yaşamak isteyen kişiler için villa seçenekleri, daha ekonomik bir tatil yapmak isteyenler için ise apart seçeneklerini sunmaktadır. İnternet üzerinden kiralama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Antalya’nın Kaş beldesinde bulunan ofislerinden de kiralama işlemleri yapılmaktadır. Antalya ve Muğla illerinin çeşitli beldelerinde ve Sapanca bölgesinde bulunan villalara bünyesinde yer verir.

Mavillam: Mavillam, Antalya, Muğla, İstanbul ve Sakarya illerinde bulunan çeşitli özelliklere sahip villa kategorilerine sitesinde yer verir. TURSAB’a kayıtlı acentalardan biri olan Mavillam, 7/24 müşteri hizmeti sunar. TURSAB 12404 belge numarasına sahiptir ve asıl adı Mavillam Turizm’dir. Antalya Kaş ilçesi, Kalkan Mahallesi’nde bulunan ofislerinden kiralama işlemi yapılmaktadır. İnternet sitesi üzerinden de kiralama işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Kira sözleşmesi yaparak her iki tarafında haklarının korunmasını sağlar. Bünyesinde yer alan her bir villanın farklı özelliği bulunmaktadır. Deniz manzaralı ve muhafazakar villalar sitenin öncelik tanıdığı villa özell

Villa Villam: Kaş, Kalkan ve Fethiye bölgelerinde bulunan villalar için kiralama hizmeti sunan firma, Coşkunlar Ticaret Turizm Emlak Sanayi Mühendislik İthalat İhracat Limited Şirketi alt kuruluşudur. 1970 yılından beri Akdeniz ve Ege Bölgesinde çeşitli sektörlerde hizmet veren firma, son yıllarda Villa Villam ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kiralama işlemleri firmanın internet sitesi üzerinden yapılabildiği gibi, Fethiye’de bulunan ofislerinden de yapılabilmektedir. Jakuzili, bahçeli vb. özelliklere sahip birçok farklı villaya erişim imkanı sağlamaktadır.

Yazlıkcım: Begonvil Grup Emlak Tur. Tic. Ve San. Ltd.Şti tarafından kurulan Yazlıkcım, TÜRSAB A sınıfı üyelik belgesine sahiptir. 14 yıldan fazladır villa kiralama sektöründe hizmet vermektedir. Muğla ve Antalya Bölgesinde bulunan villalar için kiralama hizmeti sunmaktadır. Villa konaklama işlemleri yanı sıra özel aşçı, transfer hizmetleri ve günlük tur talepleri için de hizmetler sunar. Ek hizmetlerinden bir diğeri havaalanından karşılama ve kiralanan eve ulaştırma hizmetidir. İnternet sitesi üzerinden ve Antalya Kaş ilçesinde bulunan ofislerinden kiralama işlemleri gerçekleştirilir. Kiralama işlemleri öncesi ve sonrası için 7/24 tatil danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. Uzun süreli kiralamaya uygun yazlık villalara bünyesinde yer verir. Günlük kiralamaya uygun villa seçenekleri bulmak da mümkündür.

Kiralık Villas: Patika Girişim Yapı İnşaat Turizm Emlak Tic. ve San. Ltd. Şti.’ne ait olan Kiralık Villas, “Korunaklı Balayı” konseptiyle bilinmektedir. 2011 yılında sadece Kalkan bölgesi için hizmet verirken, yıllar içerisinde Fethiye ve Antalya’nın birçok beldesi için hizmet sunmaya başlamıştır. Balayı tatiline odaklanmış bir acentedir. Deniz manzaralı, muhafazakar veya doğa manzaralı olacak şekilde villalar kategorilere ayrılmıştır. Jakuzili ve şahsi havuzlu lüks balayı villaları da portföyünde bulunmaktadır. Ekonomik seçenekler sunduğu kadar lüks seçeneklerde sisteminde yer alır. Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip bir firmadır. 7/24 satış danışmanlığı hizmeti vermektedir. Aile tatilleri için de villa seçenekleri bulunmaktadır. Dört mevsim boyunca aktif ilanlara sisteminde yer verir.

Important Group Travel: A sınıfı TURSAB üyesi olan Important Group Travel, Antalya ve Muğla bölgeleri kapsamında hizmet vermektedir. Didim, Marmaris, Bodrum ve Fethiye başta olmak üzere her iki ilin çeşitli ilçelerinde bulunan villalara bünyesinde yer verir. Villa kiralama hizmetlerinin yanı sıra; lüks butik otel rezervasyonu, araç kiralama ve yat kiralama hizmetleri sunmaktadır. Talebe göre havaalanı transfer işlemleri için de destek sağlamaktadır. Muhafazakar villalar, deniz manzaralı villalar gibi kategorilere portföyünde yer vermektedir. İnternet sitesi üzerinden veya Bodrum’da bulunan merkez ofislerinden kiralama işlemleri yapılmaktadır. Kiralama işlemleri ile ilgili akla takılan soruların veya villa ile ilgili oluşabilecek herhangi bir sorunun kısa süre içerisinde çözümlenebilmesi için danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Heryervilla.com: Haftalık villa kiralama seçenekleri sunan Heryervilla.com, Muğla Bölgesi kapsamında hizmet vermektedir. Hamburg Taşımacılık Oto. Tur. İnş. Eml.San. ve Tic Ltd. Şti. tarafından kurulmuştur. Visa İnşaat olarak hizmet vermeye başlamış olan firma, 20 yıldır farklı sektörlerde faaliyet göstermektedir. Şirketin villa kiralama işlemleri yanı sıra, inşaat, otel ve restoran işleriyle ilgilenen kolları bulunmaktadır. TURSAB onaylı bir seyahat turizm acentasıdır. İnternet sitesi üzerinden kiralama işlemleri yapılmaktadır. Kaş ve Fethiye’de bulunan ofisler aracılığıyla da kiralama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Yılın dört mevsimi boyunca kiralanabilen villalara erişim sağlanmasına olanak tanır.

Villa Durağı: TURSAB onaylı bir seyahat acentası olan Villa Durağı, 2016 yılında kurulmuştur. Desira İnşaat Turizm Gıda Tarım Ve Tic.Ltd.Şti.’ne ait bir markadır. Fethiye ve Antalya beldeleri kapsamında hizmet vermektedir. İnternet sitesi üzerinden ve Kaş/ Antalya’da bulunan ofislerinden kiralama işlemleri gerçekleştirilmektedir. 7/24 seyahat danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Sisteminde bulunan villalar; aile villaları, muhafazakar villalar ve balayı villaları kapsamında kategorilere ayrılmaktadır. Evcil hayvan kabul eden villalar da ayrı bir kategori olarak sunulmaktadır. Sisteminde bulunan villaların bir kısmı haftalık kiralama için uygundur. Belirli villalar ise günlük olarak da kiralanabilmektedir.

Otelz: 2013 yılında hizmet vermeye başlayan otelz.com, Zonline Ticaret ve Turizm AŞ. markasıdır. Bünyesinde 18.000’den fazla konaklama tesisi bulunmaktadır. Bu tesisler oteller ve villalar olacak şekilde ayrılmaktadır. 2019 yılında ''Türkiye'nin En İyi Yönetilen Dijital Seyahat Acentesi'' ödülünü kazanmıştır. Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir, Trabzon ve Muğla illeri kapsamında hizmet vermektedir. Her bir ilin farklı ilçelerinde bulunan villalar kişilere aradıkları konuma en yakın villayı kiralama olanağı tanır. Kiralama işlemleri internet sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. Muhafazakar, doğa içerisinde veya denize sıfır olacak şekilde çeşitli özelliklere sahip villalara bünyesinde yer verir. Haftalık veya günlük olacak şekilde villa kiralama seçenekleri sunmaktadır. Erken rezervasyon imkanları ile belirli dönemlerde kiralama ücretleri üzerinden indirim yapmaktadır.

 

Editör: Nezir Güneş

Yorumlar

Image
Murat
16.06.2023 / 00:38

Tatilasya.com da A grubu seyahat acentasidir. Villa kiralama tur transfer hizmeti vermektedir

Image
Işıl ALTUN
17.02.2023 / 17:53

rezervasyonyap.com.tr firması var. 12 yıldır tüm kiralama hizmetimizi alıyoruz.Tavsiye ederim.

Image
Hakan Acar
19.05.2022 / 22:49

Bu sıralamayı neye göre yaptınız bilmiyorum ama villaekstra.com da gerçekten başarılı bir firma.

Image
İlkay KANSOY
19.05.2022 / 10:39

Bizimde yıllardır kullandığımız villa ekstra var çok güzel villaları var

Yorum Yaz