İŞKUR

"Kendi İşini Kur" hibe projesine başvurular başladı

Mardin Çalışma ve İş Kurumu Mehmet Akın, Kendi işini kurmak isteyen Engelli ve Eski Hükümlülere yönelik hazırlanan destek proje başvurularının başladığını duyurdu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KPSS'den 60 puan alanlar için iş fırsatı! 1749 kişi istihdam edilecek, ön lisans ve ortaöğretim mezunları...

İş arayanlara iyi haber! KPSS'den 60 puan almak yeterli. Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. 1749 kişi için kadro açıldı. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığı, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere sözleşmeli arama ve kurtarma teknisyeni ile personel alımı yapacak.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İl İstihdam Kurulu Toplantısı yapıldı

Mardin İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu (İİMEK) 2021 yılı 4’üncü toplantısı, Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında yapıldı. Toplantıda bilgi veren İŞKUR Mardin İl Müdürü Mehmet Akın, Yıl içerisinde Meslek Edindirme Kursları ve İşbaşı Eğitim Programları kapsamında 6 bin 603 kursiyerin istihdam edildiğini söyledi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

1100 tl sosyal yardım başvurusu nasıl yapılır 2021? E-Devlet ile Pandemi Destek başvuru ve sonuç sorgula ekranı

Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı kapsamında 1100 TL sosyal yardım başvurusu binlerce kişinin merakla beklediği konular arasında yer alıyor. Sosyal yardım parası için başvuruların 30 Haziran'da sona ereceği biliniyordu. Hal böyleyken "1100 tl sosyal yardım başvurusu nasıl yapılır 2021? E-Devlet ile Pandemi Destek başvuru ve sonuç sorgula ekranı" konu başlıkları merak konusu oldu. Ayrıntılar haberimizin devamında...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CANLI! Mardin İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri bünyesinde çalışacak personeller kura ile çekildi

Mardin İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri bünyesinde Mardin İŞKUR tarafından istihdam edilecek olan temizlik personelleri, noter huzurunda yapılan kura çekim işlemiyle tespit edildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR DSİ kura sonuçları isim listesi sorgulama: 2021 Devlet Su İşleri 2.005 işçi alımı yazılı ve sözlü sınav ne zaman? .

İŞKUR DSİ işçi alımı kura sonuçları nereden öğrenilir? İŞKUR aracılığıyla DSİ'ye yapılacak 2.005 işçi alımı için kura çekimi bugün gerçekleştiriliyor. Yayımlanan kadrolarda görev almak isteyen adaylardan başvurularını yapanlar, heyecan içinde kura sonuçlarını araştırıyor. İşçi alımı sürecine ilişkin merak edilenleri yazımızda ele aldık. Peki, İŞKUR DSİ kura sonuçları isim listesi sorgulama nasıl yapılır? 2021 Devlet Su İşleri 2.005 işçi alımı yazılı ve sözlü sınav ne zaman? İşte haberin detayları...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2021 İŞKUR Adalet Bakanlığı personel alımı BAŞVURU FORMU ve şartları! Öğretmen, psikolog, sosyal çalışmacı, mühendis, veteriner

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün imzası ile bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada personel alımına değinildi ve işçi alımı ile ilgili merak edilenler cevaplandı. Adalet Bakanlığı, işçi alımını İŞKUR üzerinden yayımlayacağını açıkladı. İlan tarihi hakkında bilgi verilmedi. İŞKUR üzerinde yayımlanan ilanlara başvuru yapabilmek için öncelikle adayların İŞKUR kayıtları olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gereklidir. Ayrıca adayların aşağıda belirtilen niteliklere uygun olmaları gereklidir. İŞKUR İş İlanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar Elektronik ortamda veya Alo 170 üzerinden başvuru gerçekleştirebilirler.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR üzerinden 50 bin personel alımı olacak!

İŞKUR, kurum üzerinden 50 bin personel alımı yapılacağını duyurdu. Kamu ve özel kurumlar tarafından yayımlanan 50 bin personel alım ilanında başvuru şartları da belirtildi. Öte yandan ortaokul mezunları da alım ilanlarına başvuru yapabiliyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR tecrübe kazandırıyor

Mardin Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR), işbaşı eğitim programıyla onlarca gence iş tecrübesi kazandırmaya devam ediyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin İŞKUR'la Tecrübe sahibi oluyorlar

Mardin Çalışma ve İş Kurumu işbaşı eğitim programıyla onlarca gence iş tecrübesi kazandırmaya devam ediyor. Mardin İŞKUR ile Mardin Park Hastanesiyle imzalanan sözleşme kapsamında 56 genç eğitim programına başladı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞTE İŞ-KUR Mardin Listesi

İş-Kur aracılığıyla TYP programı kapsamında Temizlik ve Güvenlik alanında çalışacak isimler için kura çekildi. Artuklu, Midyat, Kızıltepe, Derik, Yeşilli, Mazıdağı, Savur, Nusaybin, Dargeçit ve Ömerli ilçeleri için noter huzurunda Mardin 21 Kasım Şehir Stadındaki spor salonunda isimler tek tek kura yöntemi ile belirlendi. İŞTE o isimler YEDEK LİSTE

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ