İzmir'deki Mardinlileri buluşturan açılış

Mardinli Hemşerimiz Dermatoloji Uzmanı Dr. Seçil Taşkın ile meslektaşı Uzm. Dr. Esra Arısoy ile birlikte açmış olduğu Dermatouch Deri Hastalıkları kliniği İzmir'deki Mardinlilerin buluşmalarına vesile oldu.

MARDİN
PAYLAŞ:

DSİ eski Bölge Müdürü CHP Mardin İl Başkan Yardımcısı Mehmet Taşkın'ın kızı olan hemşehrimiz Dermotoloji Uzmanı Dr. Seçil Taşkın ile meslektaşı Uzm. Dr. Esra Arısoy'un İzmir Karşıyaka Bahçelievler Mahallesi'nde açmış oldukları tam teşekküllü Dermatouch Kliniğinin açılışına ilgi büyük oldu.

Karabağlar belediye Meclis üyesi - İzmir Mardinliler federasyonu Başkan vekili Sait Karaaslan'ın daveti üzerine açılışa İzmir Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Karabağlar Belediye Başkanı Muhitin Selvitopu, İzmir Mardinliler Federasyonu Başkanı Ahmet Tunç ile federasyonun yönetim kurulu üyeleri, Derikliler Derneği Başkanı Mümtaz Necimoğlu, Karşıyaka Mardinliler Derneği Başkanı Edibe Dinçel ile çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisi ile kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleşen açılış, yapılan konuşmalarla başladı.

İzmir'de ikamet eden Mardinlilerin buluşmalarına vesile olan açılışta, hemşehriler birbirleriyle özlem gidererek, Dermatoloji Uzmanı Dr.  Seçil Taşkın ile meslektaşı Uzm. Dr.  Esra Arısoy'a yeni klinikleriyle ilgili iyi dileklerini ve tebriklerini iletmiş oldular.

İzmir'de ikamet eden Mardinli hemşehrilerinin açılış gününde yalnız bırakmadıkları Uzm.Dr. Seçil Taşkın, İzmir'de ikamet eden Mardinli hemşehriler başta olmak üzere İzmir halkına daha kaliteli hizmet vermek adına kendi kliniklerinde hasta kabulune başlıyor olmaktan duyduğu heyecan ve mutluluğu dile getirdi.

Uzm. Dr. Seçil Taşkın, klinikte cilt ve deri hastalıklarında teşhis ve tedavisi üzerine akla gelebilecek bütün işlemlerin gerçekleştirileceğini söyledi.

Taşkın, “Kliniğimizde hasta kabul etmeye başladık. Açılışımıza katılan başta hemşehrilerimiz olmak üzere güzel günümüzde yanımızda olan, daha güzel günlerde sağlıkla, huzurla, mutlulukla sevincimize ve heyecanımıza ortak olan bütün dostlarımıza bu vesileyle teşekkür ediyoruz. Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak deri, saç, tırnak, ağız ve genital mukozanın hastalıklarının tanı ve tedavisinin yanı sıra ağırlıklı olarak ameliyatsız estetik işlemleri ile birlikte; Botox, dolgu, mezoterapi, PRP, saç tedavileri, leke ve iz tedavileri, altın iğne ile yüz gençleştirme, IPL lazer ile kırmızı yüz ve gül hastalığının tedavisi, peeling, medikal cilt bakımı kliniğimizde verdiğimiz başlıca hizmetlerin arasında olacak. Amacımız, kozmetik ve medikal estetik uygulamalara hızla artan talebi kaliteden ödün vermeden, FDA onaylı, CE sertifikalı ürünler ve cihazlar kullanılarak güvenli ve etkin bir şekilde karşılamaktır." diye konuştu.

Bir Sait Karaaslan dahil 9 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir Sait Karaaslan dahil 9 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir Sait Karaaslan dahil 12 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir Sait Karaaslan dahil 13 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle