Jeremy Robinson kimdir? Jeremy Robinson kitapları ve sözleri

Amerikalı Yazar Jeremy Robinson hayatı araştırılıyor. Peki Jeremy Robinson kimdir? Jeremy Robinson aslen nerelidir? Jeremy Robinson ne zaman, nerede doğdu? Jeremy Robinson hayatta mı? İşte Jeremy Robinson hayatı...

BİYOGRAFİ
Amerikalı Yazar Jeremy Robinson edebi kişiliği, hayat hikayesi ve eserleri merak ediliyor. Kitap severler arama motorlarında Jeremy Robinson hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. Jeremy Robinson hayatını, kitaplarını, sözlerini ve alıntılarını sizler için hazırladık. İşte Jeremy Robinson hayatı, eserleri, sözleri ve alıntıları...

Doğum Tarihi: 22 Ekim 1974

Doğum Yeri: Beverly , Massachusetts , Amerika Birleşik Devletleri

Jeremy Robinson kimdir?

Jeremy Bishop, Jeremiah Knight ve diğer takma adlar (1974 doğumlu) olarak da bilinen Jeremy Robinson , altmış roman ve romanın New York Times'ın en çok satan (ve Audible.com'da 1 numaralı en çok satan) yazarıdır. Kendisine Bilim Kurgu ve Aksiyon-Macera dalında 1 numaralı noktayı kazandıran ve onu en iyi yaratık özelliği yazarı olarak güvence altına alan bilim, tarih ve mitoloji öğelerini karıştırmasıyla tanınır. Romanlarının çoğu çizgi romanlara uyarlandı, film ve TV için seçildi ve on üç dile çevrildi. Nemesis Saga ve Satranç Takımı dizilerinin yazarı olarak tanınır . Aynı zamanda kurgusal olmayan başlığın, Senaryo Çalışma Kitabı'nın (2003, Lone Eagle Press) yazarıdır .

Jeremy Robinson Kitapları - Eserleri

 • Nabız
 • İçgüdü

Jeremy Robinson Alıntıları - Sözleri

 • "Sonsuza dek yaşamak istiyorum ve bu hazinenin anahtarı DNA'larımızda gizli. Genlerimizde. Ve de geçmişimizde." "Sonsuza dek yaşamak mı istiyorsunuz?" "Kim istemez ki?" (Nabız)
 • Gökkuşağında mor çizgi nerede biter, turuncu nerede başlar? Gerçi farklı renkleri görürüz, ama tam olarak birbirlerine geçtikleri sınırı değil. Işte akıl ve delilik de böyledir. - Herman Melville (Nabız)
 • Her şey son bulsa da ,insanın ölümsüzlük beklentisi muhteşem bir yanılgı olarak sürecektir. -https://1000kitap.com/yazar/john-kenneth-galbraith (Nabız)
 • Hayat cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır. -R.D.Ling (İçgüdü)
 • Ölümsüzlük, ebedi yaşam bir yüktür. Bir lanet. Bu gezegen ölümsüz bir tek nesle bile yeterli olmaz. (Nabız)
 • İnsanlık tarihindeki büyük bilim insanlarının ortak bir yönleri vardır. Einstein, Galileo, da Vinci, HaWŞah... hayal gücü! Bunların hepsi olağanüstü bilim insanlarıdır, ama hepsinin fantezi, bilim kurgu ya da her ne olarak adlandırılırsa adlandırılırsın başka alanlara dokunma cesaretleri, hayal güçleri vardır. (Nabız)
 • İnsanlık tarihindeki büyük bilim insanlarının ortak bir yönleri vardır. Einstein, Galileo, da Vinci, HaWŞah... hayal gücü! Bunların hepsi olağanüstü bilim insanlarıdır, ama hepsinin fantezi, bilim kurgu ya da her ne olarak adlandırılırsa adlandırılırsın başka alanlara dokunma cesaretleri, hayal güçleri vardır. (Nabız)
 • "Biz ölümsüz ruha sahip ölümlüler, acı ve keyif için doğup yaşarız ve en büyük keyfi de acıdan alırız." Bunu Beethoven söylemiş dedi. (Nabız)
 • Kalabalık her geçen acımasız günle birlikte azalıyordu. (Nabız)
 • " Öfkelenmeniz için bir neden yok. Hemen kızmayın öyle. Her ne kadar kendini beğenmişlikten kaynaklanıyor olsa da azminizi ve inatçılığınızı takdir ediyorum." (Nabız)
 • Gökkuşağında mor çizgi nerede biter, turuncu nerede başlar? Gerçi farklı renkleri görürüz, ama tam olarak birbirlerine geçtikleri sınırı değil. Işte akıl ve delilik de böyledir. - https://1000kitap.com/yazar/Herman-Melville (Nabız)

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle