Kaymakam Çam Görevdeki Ekiplere Bayram Ziyaretinde Bulundu

Kızıltepe ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, kamu görevlileri, bayram’da görev başında olan görevliler ile vatandaşlarla bayramlaştı. Vatandaşlara şeker ikramında bulunup çocuklara bayram harçlığı verdi.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Çam, Kurban Bayramının ilk gününde ilk olarak Kızıltepe Öğretmen evinde kamu görevlileri, STK temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlaştı.

Burada konuşan Çam, Kurban Bayramı’nın önemine değindi.

Bayramın, bayramlaşma mutluluğunun hazzını yaşıyoruz diyen Çam: “Uzun zaman sonra ilk defa bir araya gelebildik. Normal hayata doğru ilerlemeye devam ediyoruz. Bundan sonraki süreçte Rabbim çok daha sağlıklı, çok daha güzel bayramları hep beraber sağlık sıhhat içerisinde geçirmemizi nasip eylesin. Herkesin bayramı mübarek olsun kestiğimiz ve keseceğimiz kurbanların da Rabbim kabul etsin” dedi.

Ardından vatandaşların sağlığı ve güvenliği için mesai başında olan güvenlik ekipleri, sağlık çalışanları ve hasta vatandaşlar ile yakınlarıyla bayramlaşan Çam, Viranşehir yolu ve Akdoğan yolunda polis kontrol noktalarını ziyaret ederek, polis memurlarının bayramlarını kutlarken, yolculuk yapan vatandaşlarla sohbet edip şeker ikram etti.

Coronavirüs önlemleri kapsamında gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında daha sonra Mardin Büyükşehir Belediyesi Kızıltepe İtfaiye Grup Amirliği’ne uğrayan Çam burada görev başındaki ekiplerle bayramlaşıp işlerinde kolaylıklar dileyen Kaymakam/Başkan vekili Çam, Kızıltepe Devlet Hastanesini ziyaret etti. Hastanede yatan hasta ve hasta yakınlarının bayramını kutlayan Çam, çocuk hastaları da ziyaret ederek onlarla da bayramlaşıp bayram harçlığı verip acil şifalar diledi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle