Kaplan, Kaplan - Margaux Fragoso Kitap özeti, konusu ve incelemesi

Kaplan, Kaplan kimin eseri? Kaplan, Kaplan kitabının yazarı kimdir? Kaplan, Kaplan konusu ve anafikri nedir? Kaplan, Kaplan kitabı ne anlatıyor? Kaplan, Kaplan PDF indirme linki var mı? Kaplan, Kaplan kitabının yazarı Margaux Fragoso kimdir? İşte Kaplan, Kaplan kitabı özeti, sözleri, yorumları ve incelemesi...
  • 27.06.2022 08:00
Kaplan, Kaplan - Margaux Fragoso Kitap özeti, konusu ve incelemesi

Kitap Künyesi

Yazar: Margaux Fragoso

Çevirmen: Bülent Ertaş

Yayın Evi: Artemis Yayınları

İSBN: 9786054560516

Sayfa Sayısı: 464

Kaplan, Kaplan Ne Anlatıyor? Konusu, Ana Fikri, Özeti

Kimsenin anlatmaya cesaret edemeyeceği ürkütücü bir trajedi, bir gerçek hayat hikayesi...

"Kaplan, Kaplan binlerce tartışma başlatacak. Margaux Fragoso müthiş bir empati becerisiyle imkansızı başarıyor ve bir pedofilin insan olarak portresini çiziyor. Böylece onun ağır suçunu, emsali nadir günahını hayal edilemeyecek kadar korkunç bir hale sokuyor. Aralarındaki ilişkiyi betimleyişi şok edici, çarpıcı, korkusuz ve sansürsüz. Kitap, bir kurbanın hikayesi olarak son derece sürükleyici; edebi açıdan ise çığır açan bir başyapıt."

-Alice Sebold-, Cennetimden Bakarken'in yazarı

(Tanıtım Bülteninden)

Kaplan, Kaplan Alıntıları - Sözleri

  • Aşk, kopmuş bir uzvunun sana verdiği acıdır. Şairler bu konuda şiirler yazar, romancılar onu tarif eder, müzisyenlere ilham verir ancak gerçekte aşk diye bir şey yoktur.

Kaplan, Kaplan İncelemesi - Şahsi Yorumlar

Gerçek hayattan alınmış olması insanın tüylerini daha da diken diken yapıyor. (Elif Öksüz)

7 yaşındaki bir çocuğa 51 yaşındaki bir erkeğin cinsel istismarı son derece mide bulandırıcı bu çocuğun ailede bulamadığı sevgiyi ilgiyi bu adamda araması çok üzücü ve babanın annenin davranışları (Ülkü Eser)

Kaplan, Kaplan PDF indirme linki var mı?

Margaux Fragoso - Kaplan, Kaplan kitabı için internette en çok yapılan aramalardan birisi de Kaplan, Kaplan PDF linkidir. İnternette ücretli olarak satılan çoğu kitabın PDFleri bulunmaktadır. Ancak bu PDF'leri yasal olmayan yollarla indirmek ve kullanmak hem yasalara hem de ahlaka aykırıdır. Yayın evlerinin sitesinden PDF satılıyorsa indirebilirsiniz.

Kitabın Yazarı Margaux Fragoso Kimdir?

Margaux Fragoso Kitapları - Eserleri

  • Kaplan, Kaplan

Margaux Fragoso Alıntıları - Sözleri

  • Aşk, kopmuş bir uzvunun sana verdiği acıdır. Şairler bu konuda şiirler yazar, romancılar onu tarif eder, müzisyenlere ilham verir ancak gerçekte aşk diye bir şey yoktur. (Kaplan, Kaplan)

Yorum Yaz