Benim oyum Erdoğan'a neden mi?

Benim oyum Erdoğan'a neden mi?

▪︎ Sayın Erdoğan İktidara geldiğinde her yönüyle çürümüş, köhnemiş, çağın gerisinde kalmış enkaz olmuş bir Türkiye'den her alanda 80 yılda yapılmayan hizmetlerin kat kat fazlasını 20 yılda yaptığı için.
▪︎ Sağlık, ulaşım, inşaat, Savunma Sanayi ve İnsani Yardım gibi birçok alanda dünya liderliğine oynayan bir Türkiye için.
▪︎ 80 yıldır görülmeyen (!) telin öbür tarafında fışkıran yeraltı zenginliklerimiz doğalgaz ve petrol keşifleri ve Nükleer enerji ile çok yakın zamanda küresel bir güç haline gelecek bir Türkiye için.
▪︎ 80 yıl boyunca Kürtlere karşı uygulanan inkâr, sürgün, asimilasyon, hakaret, işkence, zulüm ve ölümlere son verip Kürtlere nefes aldırdığı için.
▪︎ Depremzedeler için Hatay Defne’de hastahane ve köy evlerini 45 günde yapıp teslimi yapılabilen bir Türkiye için.
▪︎ Katliamdan kaçan Suriye'li savaştan kaçan Ukrayna’lı ile açlık ve yokluktan kaçarak bize sığınan dünya mazlumlarına (oy kaybetme pahasına) Din dil ırk ve mezhep ayrılığı gözetmeksizin sahip çıkıldığı bir Türkiye için.
▪︎ Yemen, Arakan, Filistin, Suriye, Doğu Türkistan, Orta Asya, Ortadoğu, Afrika ve Balkanlardaki mazlumların, umutlarını Erdoğan önderliğindeki Türkiye’ye bağladıkları için.
▪︎ Sosyal alanda dezavantajlı, engelli ve sahipsiz vatandaşlarımıza kol kanat gererek, onlara bakanlara maaş bağladığı için.
▪︎ Ülkemizde sağlanan özgürlük, huzur, adalet ve insan hakları konusunda elde edilen kazanımların kaybedilmemesi ve daha da geliştirilmesi için...
▪︎ AB(D) destekli DEAŞ, DHKP-C, FETÖ ve PKK terör örgütlerine ve sosyal terörist LPGT eşcinsel sapıkları ve destekçilerine karşı yürütülen amansız mücadele ile ülkemizde sağlanan huzur ve güvenin devamı için.
ERDOĞANIN KARŞISINDAKİ MİLLET İTTİFAKININ BİLEŞENLERİ;
▪︎ Altılı Masa İttifakın lokomotifi olan CHP’nin iftihar ettiği ırkçı faşist darbeci geçmişi ile 80 yıl boyunca ülkemizi bir açık hava hapishanesi gibi yöneterek ardından kokuşmuş ve köhnemiş “Eski Türkiye’ye” tekrar geri dönmemek için.
▪︎ CHP'nin faşist ırkçı zihniyetiyle ülkemize ektiği ırkçılık mikrobu nedeniyle 80 yıl boyunca Kürtleri inkâr, asimilasyon, sürgün, işkence ve ölümlere maruz bırakarak "Kürt sorunu" gibi bir felaketin müsebbibi olduğundan, şimdilik güçleri yettiği Suriyelilere yönelttiği ırkçı, ayırımcı, bölücü ve ötekileştirici insanlık dışı muameleyi Kürtlere karşı tekrar yapmaması için
▪︎ Dışarda, küresel emperyalizm sömürü ve işgal merkezi ABD ve AB ülkeleri, içerde FÖTÖ, ve PKK gibi odakların açık net ve en üst düzeyde bütün aparatları ile Altılı Masa İttifakına verdikleri destek ile oluşan endişeler için.
▪︎ 27 Mayıs, 12 Eylül, 28 Şubat, 17-25 Aralık Kumpası, Gezi kalkışması, 6-7 Ekim olayları ve 15 Temmuz işgal girişimi gibi ihanet olaylarının müsebbibi ve destekçisi olan kişi ve kuruluşlarının tümü Altılı Masa İttifakın yanında ve içinde olduğu için.
▪︎ Çağın gerisinde kalmış karanlık dönem "Eski Türkiye" kalıntısı ne kadar kişi, gurup, parti ve oluşum varsa istisnasız hepsinin Altılı Masa İttifakın verdiği destek ile oluşan endişe için.
▪︎ Ülkemizdeki bütün ırkçı, faşist, batıcı LPGT'li eşcinsel sapıklar ile içki, kumar, faiz, çıplaklık, plaj, zina, mini etek, faiz, karma yurt, meyhane, bar ve pavyon gibi zararlı yer ve uygulamaları savunanların tümü Altılı Masa İttifakına verdiği destek ile oluşan endişeler için.
▪︎ Altılı Masa İttifakın lokomotifi laik Kemalist CHP zihniyeti Başörtüsü, Din Dersleri, Kuran Kursları, İmam Hatip okulları ve İlahiyat Fakültelerine Arapça Ezana karşı olduğu için.
ALTILI İTTİFAK BİLEŞENLERİNİN YAPACAKLARINI DEKLARE ETTİKLERİ KONULAR
▪︎ Ölümden kaçan Suriye'li mazlumları ırkçı ve insanlık dışı zihniyetleriyle cellatları Esed'e teslim edecekleri için.
▪︎ Dışardan alacakları borçlarla ülkemizi tekrar Batının boyunduruğuna sokacakları için.
▪︎ Eşcinsel evliliği devlete dayatacak bir içeriğe sahip İstanbul Sözleşmesini geri getirip LPGT’li sapkınların önünü açacakları için.
▪︎ Her alanda eşcinselliğin önünü açacak “toplumsal cinsiyet eşitliğinin” eğitimini verip enva-i çeşit cinsel sapıkların sapıklıklarını aleniyete dökebilmeleri için “cinsel yönelim” kanunu çıkaracakları için
▪︎ Anne karnındaki bebeği öldürmek olan kürtajı, ücretsiz ve herkesin ulaşabilmesi için yol kanun çıkaracakları için.
▪︎ Bizzat ittifak üyesinin itirafı ile altılı masanın kumar ve noter masası olduğunun, masa altında birbirine çelme takan ve tamamen menfaate dayalı kurdukları koalisyonla ülkenin makam, kurum ve kuruluşlarını birilerine peşkeş çekecek ve sonu gelmez kavgalarla ülkemizi bir maceraya sokacakları için.
▪︎ HDP yerel seçimde Ankara, İstanbul ve birçok şehirde, bugün de Cumhurbaşkanlığı seçimin de aday çıkartmayarak açıkça altılı ittifaka destek verdiği halde ittifak üyelerinin bu konuda dürüst davranmayarak gizleyip milleti aldattıkları için.
▪︎ AB(D), PKK, FETÖ VE LGBT'nin kendi çıkarlarına uygun görerek açıkça desteklediği Altılı Masa İttifakının milletimizin, mazlum, mağdur, mahrum ve ezilenlerin hayrına olmayacağını düşündüğüm için Sayın Erdoğan'a destek vereceğim.
▪︎ Sözlerime itibar eden bütün akraba, tanıdık ve dostlarıma da önemle ve ısrarla bu şekilde tercih yapmalarını hem tavsiye hem de istirham ediyorum.

Yorumlar

Image
feyzo
02.06.2023 / 23:24

yav mahmut agam bu lbgt bireyler için ilk düzenlemeleri kim yaptı onların bugüne kadar bu kadar ilerlemesine kim müsaade etti? hani çok iyi müslümansınız ya, hama Allah rızası için bu konuyu da yazsaydın!!! belki bunu da yazabilecek erdem karaktere sahip olursan sözüne itibar ederiz...

Image
Arda
26.05.2023 / 00:18

Günlük masrafı 10 milyon liralık sarayda yaşadığı için<br>Kendi çevresindekileri zengin halkını fakirleştirdiği için<br>Hizbullahın siyası ayağı hüdaparı Ak parti milletvekilleri olarak meclise soktuğu için<br>Bu vatanı kurtaranlara ayyaş dediği <br>Şehitlere kelle dediği için oyun erdoğana demek :D

Yorum Yaz