Yeni Nesil Cihaz Vacu Magıc

Bu yazımda sizlere beslenme ve diyet merkezimde bulunan Vacu Magic cihazı ile ilgili bilgiler vereceğim.
Yeni Nesil Cihaz Vacu Magıc

Yeni nesil zayıflama teknikleriyle artık kilolar daha hızlı gidiyor ve hepimiz kısa bir süre içinde forma girebiliyoruz. Geleneksel spor teknikleriyle yani yaptığımız ağırlık egzersizleri, kardiyo veya pilates gibi sporlar bize uzun vadede etkili bir sonuç verirken, teknolojiyle birleştirilmiş yeni nesil Vacu Magic ile kilo vermek daha kolay.

Spora vakti olmayanlar Vacu Magic ile form tutuyor. Vacu Magic yarım saatte 2500 kalori yaktırarak yağlanmalara hızlı bir şekilde çözüm sunuyor. Bu uygulama kapsamında diyetler tamamen kişinin günlük yaşam alışkanlıkları ve ihtiyaçlarıyla uyumlu, kişiye özel beslenme programlarından oluşmaktadır. Kişiye özel programlar bireyin yaş, cinsiyet, boy, kilo ve istenen kan tahlilleri doğrultusunda diyetisyen tarafından planlanmaktadır.

Vacu Magic Nedir?

Vacu Magic, fiziksel egzersizi IR ışını ve vakumla birleştirir. Birlikte çalışan tüm faktörler, geleneksel egzersiz programına göre daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olur.
 Kızılötesi ışık, vücut sıcaklığını ve terlemeyi arttırarak metabolizmanızı hızlandırır. Aynı zamanda cilt hücrelerinizin yenilenmesine ve (ısıtarak) kaslarınızın rahatlamasına yardımcı olur. Vacu Magic her iki tarafında güçlü IR lambalarla donatılmıştır. Vakum etkisi, egzersiz ve kapsüldeki negatif basıncın birleşimi, cilt ve yağın toplandığı bacak, bel ve göbek bölgesi gibi cilt altı dokusundaki kan akışını arttırır. İskelet kaslarına sağlanacak olan enerji yağ hücrelerinde depolanır. Egzersiz sırasında vakum, yağ hücrelerindeki yağ asitlerini salar. Böylelikle kas dokusuna taşınacak kan daha hızlı bir şekilde taşınır.

Vakum lenf dolaşımını arttırır. Metabolik atık maddelerinin ve fazla suyun atılmasından sorumludur. Uyarılmış lenf akışı sayesinde daha pürüzsüz ve sıkı bir cilt ortaya çıkar.

Herhangi bir sağlık problemi olmayan her yaş ve gruptan insan bu uygulamayı yaptırabilir.

Vacu Magic etkileri

Bel, sırt, basen ve bacak bölgesinde incelme

Metabolizmayı aktifleştirme

Selülit giderme

Kan dolaşımını hızlandırma

Ödem attırma

Vakum uygulamasının sonrasında kalori yakımının etkisi gün içinde de devam ediyor.

Yorum Yaz