mahmut özer

Milli Eğitim Bakanı duyurdu! Sayıları 500'e çıkacak

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), bu yıl sonuna kadar 156 salon daha yaparak e-Sınav salonu sayısını 500'e çıkarak. Bakanlıktan yapılan açıklamada, 81 il genelinde yapılan yeni salonlarla birlikte e-Sınav salonlarında aynı anda 11 bin kişinin yararlanabileceği belirtildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer kimdir? Mahmut Özer nerelidir, kaç yaşında? Prof. Dr. Mahmut Özer daha önce hangi görevleri yaptı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzası ile 6 Ağustos 2021 tarihli 31560 sayılı, Resmi Gazetede yayımlanan yer değişikliği ve Atama kararı kararnamesine göre Görevden Alınan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yerine Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer getirildi. Kararnamenin yayınlanmasının ardından vatandaşlar tarafından merak konusu olan Mahmut Özer, internet arama motorlarına en çok aranan isim oldu. Peki, Yeni Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer kimdir? Mahmut Özer aslen nerelidir, kaç yaşında? Prof. Dr. Mahmut Özer hangi görevleri üstlendi, daha önce ne iş yapıyordu? İşte Mahmut Özer hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yüz yüze eğitim nasıl başlayacak?

Öğrenciler, uzun bir aradan sonra 6 Eylül'de tam zamanlı yüz yüze eğitime başlayacak. Eğitim, tüm kademelerde haftada 5 gün olacak. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, yeni eğitim öğretim yılı öncesinde alınan tedbirleri açıkladı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Son Dakika! Milli Eğitim Bakanlığı, yüz yüze eğitim için 81 ile yazı gönderdi: Okulları hazır hale getirin

Son dakika! Milli Eğitim Bakanlığı, 81 ile yüz yüze eğitime hazırlık yazısı gönderildi. Bakanlık, okullarda kurum binalarının girişlerinde, öğrencilerin, öğretmenlerin ve tüm çalışanların maske ihtiyaçlarını gidermek için dizayn edilmiş kutuların hizmete sunulmasını istedi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

LGS ikinci nakil sonuçları açıklandı

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında ikinci nakil tercihleri açıklandı. Adaylar sonuçlara "www.meb.gov.tr" adresinden ulaşabiliyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mahmut Özer'den ilk mesaj: "Okulların açılması için vakaların tamamen sıfırlanmasını bekleyemeyiz"

Milli Eğitim Bakanlığı görevini Ziya Selçuk'tan devralan Mahmut Özer, "Okulların açılması için vakaların tamamen sıfırlanmasını bekleyemeyiz" dedi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ