MHP

MHP'li Bozkuş'tan 'Şehir Hastanesi' Açıklaması!

Mardin Life yayın grubunun "Şehir Hastanesi 'Şehir Efsanesi'ne Dönüştü!" başlıklı haberi gündemdeki yerini koruyor. 4 Yıl önce sözü verilmesine rağmen henüz hiçbir gelişme yaşanmamasına Sivil Toplum Kuruluşları ve Siyasi Partilerden tepkiler sürüyor. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mardin İl Başkanı Ferhan Bozkuş, konuyla ilgili açıklamada bulundu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

MHP İl Başkanı Bozkuş'tan Gazetecilere Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mardin İl Başkanı Ferhan Bozkuş, beraberindeki heyetle birlikte Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti ile Mardin Life Gazetesini ziyaret etti.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bahçeli: Türkiye planlı bir kaos sürecine sokulmak isteniyor

Orman yangınları ile ilgili provokatif paylaşımlara dikkat çeken MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Türkiye’nin planlı bir kaos sürecine sokularak toplumsal mukavemetinin zayıflaması, sosyal ve ekonomik direncinin zaafa uğraması hedeflenmektedir" dedi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Konya'da canice öldürülen 7 kişinin cenazesi toprağa verildi

Konya'nın Meram ilçesinde, silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden 7 kişi son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ile siyasi parti yöneticileri katıldı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Anket sonuçları şaşırttı! Son ankette dikkat çeken sonuçlar! Anketlerde sadece 3 parti barajı geçebildi!

ORC Araştırma son seçim anket sonuçlarını paylaştı. "Bu pazar genel seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?" sorusunun sorulduğu araştırmada AK Parti, CHP ve İYİ Parti barajı geçebildi. MHP'nin kıl payı baraj altında kaldığı ankette İYİ Parti'nin oranı dikkat çekti. İşet yapılan son anketin detayları...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Devlet Bahçeli kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Devlet Bahçeli ne zaman doğdu? Devlet Bahçeli hangi görevlerde buldu, geçmişi?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli göreve gelişinin 24. yıldönümünde partililer ve sevilenleri tarafından Twitter’da #DavayaAdananBirÖmür twiti ile gündem de yer aldı. Yapılan paylaşımların ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin hayatı en çok merak edilen konulardan biri oldu. İşte, Devlet Bahçeli kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Devlet Bahçeli ne zaman doğdu? Devlet Bahçeli hangi görevlerde buldu, geçmişi? Sorularının yanıtı haberimizde…

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

MHP lideri Devlet Bahçeli: Milletimiz bozguncuları sandıkta bozuk para gibi harcayacaktır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Zillet ittifakı, yeni ortak gördüğü bulaşıcı hastalıktan nemalanma sırasına girecek kadar basiretini kaybetmiştir" dedi. Bahçeli, "Milletimiz 2023 Haziran ayında bozguncuları sandıkta bozuk para gibi harcayacaktır" diye konuştu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Siyasetin gündemi: yeni anayasa

Bayramın ardından gözler siyasi parti genel merkezlerine ve yeni anayasa çalışmalarına çevrildi. AK Parti çalışmada sona geldi, hazırlanan metin önce MHP ile paylaşılacak. Sonra diğer partilere sunulacak ve destek istenecek.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Alparslan Türkeş kimdir? Vefat yıl dönümü olan Alparslan Türkeş'in Türkiye tarihinde yeri nedir?

Alparslan Türkeş kimdir? Vefat yıl dönümü olan Alparslan Türkeş'in Türkiye tarihinde yeri nedir? Alparslan Türkeş'in edebi eserleri var mı? Ülkücü Hareket'in Lideri Türkeş vefatının 24. yılında anılıyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkeş'in anıtmezarını ziyaret edecek, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle anma toplantıları gerçekleştirilmeyecek.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mithat Sancar: "HDP'yi kapatırsanız iktidar oluruz"

Devlet Bahçeli'nin "HDP kapatılsın" şeklindeki açıklamalarına yanıt veren Mithat Sancar, partisini kapatılması halinde iktidara geleceklerini söyledi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bahçeli'nin "HDP kapatılsın" Çağrısına AK Parti'den Cevap

Geçen hafta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "HDP kapatılsın" çağrısında bulunmuştu. Bu çağrıya AK Parti'den olumsuz yanıt geldi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

MHP İl Başkanı Bozkuş, Kan Bağışına Davet Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Mardin İl Başkanı Ferhan Bozkuş ve yönetim kurulu üyeleri Kızılay'a kan bağışında bulundu. Başkan Bozkuş, teşkilatlarını ve vatandaşları kan bağışına davet etti.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ