Mucize Doktor Neden Final yapıyor? Mucize Doktor Dizisi Final Tarihi Belli Oldu mu?

FOX’de Pazartesi akşamları yayınlanan Mucize Doktor dizisinden izleyicileri üzecek Final Kararı... Mucize Doktor dizisi final mi oluyor? Mucize Doktor ne zaman final yapacak? Mucize Doktor final tarihi belli oldu! İşte Mucize Doktor dizisinin final tarihi ve final bölümü...

TELEVİZYON
PAYLAŞ:

Taner Ölmez, Sinem Ünsal ve Onur Tuna gibi başarılı isimlerin yer aldığı FOX TV dizisi 'Mucize Doktor', final yapacak. Dizinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Mucize Doktor’un final tarihi açıklandı.

Mucize Doktor Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Mucize Doktor 27 Mayıs Perşembe 64. bölümüyle son kez sizlerle olacak. Bize kalplerini açan tüm seyircimize teşekkür, minnet ve sevgiyle…” ifadeleri kullanıldı.

Mucize Doktor Dizisi Neden Final Yapıyor?

Kanal D'nin sevilen dizilerinden Mucize Doktor 'un ekranlara veda haberi ile gündeme geldi. Reyting rekortmeni dizinin sosyal medya hesabından Mucize Doktor'un 64. Bölümde ekranlara veda edeceği duyuruldu. İşte o açıklama!

"Otizmli bireylerin, hepimiz gibi hepimiz kadar yaşama hakkı olduğunu anlattığımız hikayemizin sonuna geldik. Ali Vefa'mız büyüdü, gelişti hayallerini gerçekleştirdi. Onunla güldük, onunla ağladık, insan olmak ne demek onunla hatırladık. Ona yarattığı tüm mucizelerle birlikte veda etmenin vakti geldi. Mucize Doktor 27 Mayıs Perşembe 64. Bölümüyle son kez sizlerle olacak. Bize kalplerini açan tüm seyircimize teşekkür, minnet ve sevgiyle… " sözleriyle Mucize Doktor' un ekranlara veda edeceği duyuruldu.

YORUMLAR

  • Vay be

    severek beğenerek izlediğim bazen duygusal bazen romantik bazen delidolu bir diziydi... yazık oldu.... diğer dizilerdeki gibi erotik sahneler aldatma hikayeleri gayri meşru cocuklar veya mafya dizisi olmadığı için kaldırılmış olabilir... Ali, Nazlı, Ferman, Beliz, Gülin, Tanju Demir Açiiiii.... ve daha bir çok evimize konuk olan değerli dizi oyuncuları .....Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim... Herşey gönlünüzce olsun...

    fox tv ne oluyorsa izledigimizi 2 dizi baraj.ve mucize doktor final oldu fox tv de final yapalım son kez ozaman

    off ya çok üzüldüm bitmesine keşke bitmese

Yorum Ekle