NE OLMUŞTU

Rekabet Kurumu'nun yaklaşık 520 milyon TL para cezası kestiği Migros'tan ilk tepki: Kararın iptali için dava açacağız

Rekabet Kurumu, fahiş fiyat soruşturmasını tamamlayarak BİM, CarrefourSA, Migros, ŞOK, A101 ve Savola Gıda ve San. Tic. A.Ş.'ye toplam 2 milyar 671 milyon lira idari para cezası kesti. Karar kapsamında yaklaşık 520 milyon TL idari para cezası kesilen Migros Ticaret A.Ş., şirket aleyhine yöneltilen hususların kabul edilemez olduğunu belirtip, kararın iptali için yargıya gideceğini duyurdu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İran'lı nükleer bilimci Muhsin Fahrizade'nin, 1600 kilometre uzaktan yapay zekayla öldürüldüğü iddia edildi

İranlı bilim insanı ve nükleer programın mimarlarından Muhsin Fahrizade suikastinin, uydudan kontrol edilen ve yapay zekaya sahip bir makineli tüfekle gerçekleştirildiği öne sürüldü. Suikastte toplamda 15 el ateş edilirken, Fahrizade saldırıda burnu bile kanamayan eşinin kollarında hayatını kaybetmişti.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Son Dakika: Şüpheli şekilde hayatını kaybeden Eda Nur Kaplan'a cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla aranan bir kişi yakalandı

Son dakika: Ankara'da yaşayan Eda Nur Kaplan, geçtiğimiz günlerde 15. kattaki evinin balkonundan atlayarak intihar etmişti. Arkasında soru işaretleri bırakarak hayatını kaybeden Eda Nur Kaplan'a cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla aranan Yusuf G. yakalandı. Diğer şüpheli Mehmet A. ise gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılmıştı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ