Ordu

Muhtelif mahalle yollarında taş duvar yaptırılacak

Ordu Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Muhtelif mahalle yollarında taş duvar yaptırılacak.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ordu Hava Durumu

Ordu'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji raporlarına göre 15 günlük Ordu hava durumu. Ordu'da 13 Nisan 2021 Salı hava durumu nasıl olacak? Ordu 14 Nisan 2021 Çarşamba yağış var mı? Ordu 15 Nisan 2021 Perşembe hava durumu güneşli mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Vaka sayısı en çok azalan ve artan iller hangileri?

Sağlık Bakanı Koca, geçtiğimiz haftadan bu yana vaka oranları en çok artan ve azalan illerin listesini paylaştı. Buna göre, geçen haftaya göre vaka sayısı en fazla azalan iller; Bayburt, Erzincan, Trabzon, Karabük ve Hatay oldu. En fazla artış olan iller ise; Ordu, Giresun, Samsun, Tokat ve Bolu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Normalleşme kriterlerine göre yasakların kalkacağı iller!

İllere göre 100 bin kişide haftalık vaka sayısı haritasını Bakan Koca'nın açıklamasının ardından en düşük riskli kentler ve en yüksek riskli kentler de belli oldu. 1 Mart'ta başlaması planlanan kademeli normalleşmenin kaderini belirleyecek haritada, 12 il çok yüksek riskliler arasında değerlendirilirken 4 il de düşük riskli il arasında yer aldı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ