Ahmet Allak, Belediye için müracaat etti

Mardinli Turizmci İş İnsanı Ahmet Allak, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerden Artuklu Belediye başkan Aday Adaylığı için resmi başvuruda bulundu.
  • 21.11.2023 10:12
Ahmet Allak, Belediye için müracaat etti

Daşi Aşiretine mensup, Artuklu Belediye meclis Üyesi Ahmet Allak, Artuklu Belediye başkanlığı için resmi müracaatını gerçekleştirdi.

AK Parti Artuklu İlçe Başkanlığına resmi başvurusunu akrabaları ve aile dostları ile birlikte gerçekleştiren İş İnsanı Allak, Artuklu için hizmet hayalinin bulunduğunu, bu hayali gerçekleştirmek için aday adaylığını gerçekleştirdiğini söyledi.

Artuklu'nun Mardin'in vitrini olduğuna işaret eden Turizmci İş İnsanı Allak, "Çıktığımız hizmet yolunun önemini, talepte bulunduğumuz görevin ciddiyetinin farkındayız. Artuklu'da yaşayan her bir vatandaşımızın istek ve beklentilerine uygun projelerimizi hazırladık. Artuklu'da gönüller kazanarak ‘Gönül belediyeciliği’ anlayışını bu kadim şehre gerçek manada taşıyacağız. Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin ilçe sınırlarının en ücra noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek tarihi geçmişiyle barışık modern bir Artuklu oluşturmak en büyük hedefimizdir."dedi.

ARTUKLU'YU CAZİBE MERKEZİ YAPACAĞIZ

Artuklu'nun turizmdeki parlayan yıldızını, şehirde yaşayan halkın belediye hizmetlerinden memnuniyetini büyütecek bir anlayışı hakim kılma hedefiyle aday olduğunu belirten Allak, Artuklu'yu sizlere yakışır biçimde geliştirmek, yaşlısı, genci, kadını erkeği, herkesin yüzünün güldürecek bir anlayışla hizmet etmeyi hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için buradayız. Tarihi, Kültürü ve Mimarisi ile turizmin parlayan yıldızı olan Artuklumuzu bir cazibe merkezi haline getirmek, Turizmde ülkemizde söz sahibi yapmak üzere buradayız." diye konuştu.

Editör: Kadir Üründü

Yorumlar

Image
Ziyaretçi
22.11.2023 / 22:37

Acaba bu aday ve diğer adaylar 10 yıl önceki mal varlığını ve şimdiki mallarını açıklasalar daha doğru karar verir seçmenler bence

Image
Ziyaretçi
22.11.2023 / 03:14

Soy ismine yakışır bi şekilde yönetmez inşallah Artuklu allak bullak olmasın neme lazım

Image
Ziyaretçi
22.11.2023 / 00:25

Artuklu belediyesine yakışan bir aday. Tecrübe var

Image
Ziyaretçi
21.11.2023 / 15:26

Artuklunun ve Mardin turizminin sorunlarını bilen vizyon sahibi bir aday başarılar umarım olur Mardin için ve Artuklu için doğru bir tercih olur.

Image
Ziyaretçi
21.11.2023 / 13:11

Artuklu belediyesinde çalışmış tecrübeli birisi Mardin için en doğru karar.

Image
Ziyaretçi
21.11.2023 / 12:39

Sayıştay raporunda Sahibi olduğu alkollü mekan üzerinden belediyeye asfalt satışı yapan bir belediye başkan aday adayı

Image
Ziyaretçi
21.11.2023 / 12:19

Meclis Üyeleri Aday Oluyorsa Bu Doymadıkları Anlamına Geliyor.. Kimsenin Hayali Hizmet Felan Değil Tek Dertleri Memleketi Soymak..

Image
Ziyaretçi
21.11.2023 / 10:55

en doğru aday tabiki ahmet allak. belediye encümenliği zamanında çok tecrübeler kazandı. başkan olursa bu tecrübeleri memlekete hizmet olur. kendisini destekliyorum. tecrübeli bir insan.

Yorum Yaz