Sürer: Savur'u hak ettiği yere taşımak için adayım!

Savur Belediye başkanlığı için AK Parti'den resmi başvurusunu gerçekleştiren Mimar Mustafa Sürer, Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı - Mardin Life Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kadir Üründü'yü ziyaret etti
  • 19.11.2023 16:31
Sürer: Savur'u hak ettiği yere taşımak için adayım!

Sürgücü eski Belediye Başkanı olan babası Şehmus Sürer ile birlikte Mardin Life Gazetesini ziyaret eden Mimar Mustafa Sürer, 31 Mart seçimleri için AK Parti'den belediye başkan aday adaylığı için resmi müracaatını gerçekleştirdiğini söyledi.

Savur'un tarihi ve mimari zenginlikleriyle turizmde hak ettiği noktaya taşınması için görev verildiği taktirde önemli hizmetler ifa edeceğine inandığını kaydeden Savur Belediye Başkan aday Adayı  Mustafa Sürer, "Sürgücü Belediye Başkanlığı görevini başarıyla yürüten babam Şehmus Sürer'den hizmet bayrağını devralmak üzere görev talebinde bulunduk. Merkezine insanı koyan hizmet anlayışını benimsemiş AK Parti'nin belediyecilikteki tecrübesini tarihi ilçemiz Savur'a da taşıma ve uygulama hedefindeyiz. Mimar gözüyle daha güçlü bir ulaşım ve alt yapıya sahip, turizmde hak ettiği değerden bir türlü nasibini alamamış güzel ilçemize Savur'un kadim kimliğine ve Savurlu hemşerilerimize karşı yüksek sorumluluk hissiyatı içerisinde örnek bir belediyecilik hizmeti sergilemek üzere adaylığımızı açıklamış olduk." dedi.

Savur Belediye Başkan Aday adayı Mimar Sürer, "Tarihi, mimari ve demografik yapısıyla eşsiz güzelliklere sahip olan Savur'u merkez kırsal ayrımı gözetmeksizin ilçe sınırlarının hemen her noktasına eşit hizmet ve konforlu bir yaşam alanına çevirmek için gerekli projeleri hazırladık. Kadim ilçemiz Savur'u demografik zenginliği ve sosyal yapısıyla; devletimizin etkin kurumlarının da desteğiyle layık olduğu yere el birliğiyle taşıyacamıza inanıyorum" diye konuştu.

Bir 4 kişi, Oval Ofis ve yazı görseli olabilir

Editör: Kadir Üründü

Yorumlar

Image
Ziyaretçi
27.11.2023 / 23:58

Aday Ferit beg

Image
Ziyaretçi
21.11.2023 / 13:38

Ak parti kirsal mahallelere hiç hizmet yapmadi

Yorum Yaz