Rüyada İstemeye Gelinmesi ne demek? Rüyada İstemeye Gelinmesi ne anlama gelir?

Rüyada İstemeye Gelinmesi ne anlama geliyor? İstemeye Gelinmesi rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada İstemeye Gelinmesi İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada İstemeye Gelinmesi yorumları ve İstemeye Gelinmesi ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ
PAYLAŞ:

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada istemeye gelinmesi, kişinin elde edeceği bazı fırsatlardır. Bu rüya gören kişi için özellikle ticaret hayatında başarılı olma ve birtakım sıkıntılardan kurtulma anlamlarına gelmektedir. Rüyada bir kızın kendisini istemeye geldiklerini görmesi, yakın zamanda kısmetinin açılarak evlenmesine delalet eder. Evli bir kimse için bu rüya aile hayatında baş gösterecek bazı huzursuzlukların daha sonra tatlıya bağlanmasına işaret eder. Rüyada isteme gelen kişilere olumlu yanıt vermek yakın zamanda yeni bir meslek edineceğinize veya iş değişikliğinde bulunacağınıza yorumlanmaktadır. Olumsuz yanıt vermek ise elinize geçecek fırsatları değerlendiremeyeceğin anlamına gelir.

Rüyada Görücü Görmek

Rüyada kendisine görücü geldiğini gören kişi ya iş yaşantısında önemli bir atılım yapar ya da bu rüya yakın zamanda evlenmeye ve düğüne işarettir. Görücü rüyaları kişinin elde edeceği hayırlara işaret eder. Bu hayırlar özel hayatınızda olabileceği gibi iş yaşantınızda da olabilmektedir. Rüyada bir kişi kendi kızına herhangi gir görücünün geldiğini görürse, bu rüya kızını yakında evlendireceği anlamına gelmektedir. Eğer böyle bir rüyayı evli bir kişi görürse geçimini kolaylıkla kazanacağına işaret eder. Rüyada zengin ve iyi görücü dünya hayatında güzel bir yaşama ve uzun ömre delalet ederken; fakir ve kötü bir görücü ise yaşayacağınıza bazı sıkıntılara delalettir.

Rüyada Görücüye Çıkmak

Rüyada görücüye çıkan kişi, birçok fırsat içinden bir tanesine karar vermek zorunda kalır. Bu rüya kişinin başına gelecek güzel olaylara ve hayırlı hadiselere de işarettir. Rüyada görücüye kahve yapan kimse, başarıları ile takdir toplar ve çevresinden saygı görür.

Rüyada İstenmeye Gelinmesinin Psikolojik Tabiri

Özellikle bekar kimseler için bu rüya genellikle evlilik isteğini yansıtmaktadır. Böyle bir rüyayı gören kişi iç dünyasında yalnızlık çekmekte olup, bu yalnızlığın bitmesini arzulamaktadır. Rüyada görücü görmek bazen de aşık olma isteğinizi yansıtır.

İstemeye Gelinmesi İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle