Rüyada Parfüm Koklamak ne demek? Rüyada Parfüm Koklamak ne anlama gelir?

Rüyada Parfüm Koklamak ne anlama geliyor? Parfüm Koklamak rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Parfüm Koklamak İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Parfüm Koklamak yorumları ve Parfüm Koklamak ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada parfüm koklamak, dünyevi, zevklere ve mutluluklara işarettir. Rüyada güzel bir parfüm koklayan kimse dünya zevklerini tadar ve mutlu bir hayat sürer. Rüyada kötü kokulu bir parfüm koklamak size uygun olmayan birini seveceğinize veya evleneceğinize; kötü bir parfüm sürmek de yine hayırsız olaylara ve faydasız ilime delalet eder. Rüyada parfüm süren kimse, gizli bir olayı açığa çıkarır veya bu rüya size söylenecek bir sözün ya da dedikodunun habercisidir. Rüyada bileğine sürdüğü parfümü koklayan, hayırlı bir mal kazanır. Rüyada deodorant görmek veya koklamak, dünya nimetlerine, eğlenceli geçecek günlere ve isteklerinize kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Esans Görmek

Rüyada görülen esans genellikle sırlara ve bu sırların insanlar arasında yayılmasına işarettir. Esans süren kimseye gizli bir söz ulaşır. Başkasına esans sürmek, sizden çıkacak bir dedikoduya, size esans sürüldüğünü görmek, size söylenecek bir sırra yorumlanır. Rüyada aile fertlerinizden veya akrabalarınızdan birinin esans sürmesi onlara ait bir sırrı öğreneceğinize, akrabalarınızdan birine esans sürmek ise onunla birlikte yapacağınız bir işe yorumlanmaktadır.

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada görülen parfüm genellikle kadınlara işarettir. Rüyasında parfüm satın alan yakın zamanda güzel ve iffetli bir hanımla evlenir. Kadınlar içinse bu rüya zengin bir adamla nikahlanmak anlamına gelir. Rüyasında pahalı bir parfüm satın alan ve süren kimse, dünya hayatında büyük nimetler elde eder ve hayal bile edemeyeceği büyük menfaatlere ulaşır. Rüyada ucuz parfüm ise, az bir kazanca veya mala, parfümün kokusu ise elde edeceğiniz malın cinsine işarettir.

Rüyada Parfüm Koklamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada parfüm koklayan kişi, eğlenmekten hoşlanan, dünyevi zevklerin ve yaşamın tadını çıkaran; aynı zamanda renkli bir kişiliğe sahip, insanların ilgisini çeken bir karaktere sahiptir. Bu rüya güzele olan tutkunuzu da göstermektedir.

Parfüm Koklamak İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle