Rüyada Patronla Kavga Etmek ne demek? Rüyada Patronla Kavga Etmek ne anlama gelir?

Rüyada Patronla Kavga Etmek ne anlama geliyor? Patronla Kavga Etmek rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Patronla Kavga Etmek İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Patronla Kavga Etmek yorumları ve Patronla Kavga Etmek ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ
PAYLAŞ:

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada patronla kavga etmek, araya girecek üçüncü bir şahsın veya dedikodudan hoşlanan, kıskanç bir kadın yüzünden kişinin iş ortamında arkadaşları veya yöneticileriyle sorunlar yaşayacağına, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına alamettir. Yeni alınan bir işi yetiştirememek, vaktinde teslim edememekten ötürü azar işitmek anlamına gelen rüya, kişinin bir uyarı alacağına da yorumlanır. Rüya sahibinin işte yaşayacağı bu sorunlarda tek başına kalacağını, yakın arkadaşlarının dahi kendisini teselli etmemesinden ve destek olmamasından ötürü üzüntü yaşayacağını, kalbin kırılacağını bildirir. Anlayışsız, hassas konulara duyarsız kalan ve insanları aşağılayan, yüksek egolu bir yöneticiyle çalışmak zorunda kalmak demek olduğu gibi, kişinin kariyer yaparken zorlanacağını, karşısına pek çok engel çıkacağını da ifade eder.

Rüyada Patronu Yaralamak

Kızgınlık anında ağızdan çıkacak sözlerle sevilen birini kırmak ve o kimsenin uzun süre küsmesi anlamına gelir. Bu rüya her türlü iletişimde sorunlar çıkacağını yansıttığı için bu dönemde iş anlaşmaları yapmamak gerektiğinin altını çizer. Maddi konuları içeren konuşmalarda can sıkıcı havadisler alınacağını, iş değiştirmek isteyen kişilerin yanlış zamanlama yüzünden hem çalıştıkları işten olacaklarını, hem de uzun süre iş bulamayacaklarını bildirir. Maceralı bir ilişkiye girileceğini ama sonunun kişi için hayırlı olmayacağının ve kısa süreceğinin de tabiridir.

Rüyada Patronu Öldürmek

İş yaşantısında bir bitiş veya sonla karşılaşacak olan rüya sahibinin yeni iş alanları ararken sinirlerine hakin olmamasından ötürü sorunlar yaşayacağını, amirlerinden hoşuna gitmeyecek sözler duyacağını ve alması gereken bir terfi varsa şu an için beklemekten başka bir şey yapamayacağını ifade eder. Tembellik ve disiplinsizlik yüzünden iş kaybı yaşamaya, insanların gözünde değer kaybetmeye de yorumlanır.

Rüyada Patronla Kavga Etmenin Psikolojik Yorumu

Emir altında kalmaktan, baskıdan hoşlanmayan ve asi davranan, özgürlüğünü her şeyin üstünde tutan kişileri ifade eder. Kişinin her ortamda bağımsız olmaya duyduğu ihtiyacın da simgesidir.

Patronla Kavga Etmek İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle