Sancar Ailesi'nin Mutlu Günü

Savur'da ikamet eden Sancar Ailesi'ne mensup Makine Mühendisi Safa Sancar, yaşamını Modelist Seda Karagümüş ile birleştirdi.

ÖNE ÇIKANLAR
PAYLAŞ:

Savur'un tanınan ailelerinden Sancar Ailesi'ne mensup Artuklu Üniversitesi Savur meslek yüksekokulunda yüksekokul sekreteri olarak görev yapan eğitimci  Mahmut Sancar'ın oğlu Makina Mühendisi Safa Sancar, Ankaralı Necati Karagümüş'ün kızı Modelist Seda karagümüş ile yaşamını birleştirdi.

Kocaeli Nuh Çimento fabrikasında makina mühendisi olarak görev yapan Damat Safa ile Gelin Seda'nın düğünü, Mardin Mova Salon'da gerçekleşti.

Düğün salonuna el ele gelen Damat Safa ile Gelin Seda Sancar'ı davetliler, alkış ve zılgıtlar eşliğinde karşıladı. İlk danslarını konfeti ve ışık gösterileri arasında yapan genç çift, düğüne katılan davetlilerin masalarını dolaşarak, mutlu günlerini paylaşmak üzere gelen misafirlere yakından ilgilendiler.

Yöresel müzikler eşliğinde devam eden düğün, genç çiftin şahitler ve davetliler huzurunda mutlu birlikteliklerini bir ömür boyu sürdürecek imzaları attıkları nihak töreni ile sürdü.

Nikah töreninin ardından düğün pastasını birlikte kesen Seda ile Safa Sancar çifti, geç saatlere kadar devam eden düğünlerinde çekilen halaylara eşlik ettiler. Damatın babası Mahmut Sancar, gecenin sonunda heyecanlarını paylaşmak üzere düğünlerinde yanlarında olan misafirleri tek tek uğurlayarak katılımlarından dolayı teşekkür etti.

 

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle