Sedat Peker ne dedi

Peker'in hakkında açıklama yapan Akın İpek kimdir? Akın İpek nereli? Hamdi Akın İpek görevi ne? Akın İpek ne iş yapıyor?

Hakkında organize suç örgütü yöneticisi olduğu iddiasıyla soruşturma başlatılan Sedat Peker bugün Twitter hesabından FETÖ ve Bank Asya çarpıcı açıklamalarda bulundu. Organize suç örgütü yöneticisi Peker, Akın İpek'in mallarına fetöcü diye el koyulurken asıl Fetöcülen dışarda dolaştığını anlattı. Peki Fetöcü Akın İpek kimdi? Akın İpek aslen nereli? Hamdi Akın İpek kaç yaşında? Hamdi Akın İpek ne iş yapıyor? Akın İpek görevi ne? İşte Peker'in iddialarının odağındaki Akın İpek hakkında merak edilenler…

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Abdurrahman Dilipak kimdir, aslen nerelidir? Abdurrahman Dilipak kaç yaşında, ne iş yapar? Sedat Peker onun için ne dedi?

Abdurrahman Dilipak kimdir? Köşesinde kaleme aldığı yazılar ve açıklamalarıyla ülke gündeminde yer alan Abdurrahman Dilipak, vatandaşların de ilgi odağı oldu. Tepki çeken ifadeleriyle de gündem gelen Dilipak hakkında Abdurrahman Dilipak kimdir, Abdurrahman Dilipak kaç yaşında, nereli gibi sorular soruluyor. Son olarak Sedat Peker'in Twitter mesajları ile gündeme gelen Abdurrahman Dilipak hayatı ve biyografisi!

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Necmi Kadıoğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Necmi Kadıoğlu ne iş yapıyor, görevi ne? Sedat Peker ne dedi?

Sedat Peker’in bugün Twitter üzerinden paylaştığı 25 twitte adı geçen Necmi Kadıoğlu’nun paylaşımların ardından kim olduğu merak konusu olmaya başladı. Kadıoğlu, Google’da en çok aranalar içinde yer aldı. Peki, Necmi Kadıoğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Necmi Kadıoğlu ne iş yapıyor, görevi ne? Sedat Peker’in son paylaşımlarında bahsettiği Necmi Kadıoğlu kim? Sedat Peker onun için ne dedi? Sedat Peker ne dedi? İşte tüm detaylarıyla Necmi Kadıoğlu’nun hayatı haberimizde…

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ