Sevnur isminin anlamı nedir? Sevnur ne demek? Sevnur ismi Kuranda geçiyor mu?

Sevnur ismi ne anlama gelir? Sevnur Kuran'da geçiyor mu? Sevnur isminin kökeni nedir? Çocuğa Sevnur ismini koymak caiz mi? İşte Sevnur ismi ile ilgili detaylar...

İSİMLER SÖZLÜĞÜ
PAYLAŞ:

Bu yazıdaki başlıklar:

Sevnur isminin anlamı nedir?

Sevgi nuru, ışığı, aygınlığı.

Sevnur isminin konulması caiz midir?

Sevnur isminin kullanılması islami açıdan caizdir ve kullanılmasında bir sakınca yoktur.

Sevnur ismi Kur'an-ı Kerim'de geçer mi?

Sevnur ismi Kur'an-ı Kerim'de bulunmamaktadır.

Sevnur isminin analizi

Sevnur ismine ait harf analizi
SKendinden emin bir yapınız var ve kararlarınızın arkasında durmayı başarıyorsunuz. Bunun yanında her konuda profesyonel kararlar verebiliyor olmanız ile de daima doğru sonuçlar ortaya çıkarmayı başarıyorsunuz.
eİyi ve güvenilir bir arkadaş olduğunuzdan kimse sizinle arkadaşlık yapma konusunda çekinmez. Sürekli olarak çevrenize destek olabilecek kişilikte olduğunuzdan herkesin yardımına koşma konusunda üstünüze yoktur.
vSamimi olmanız ve samimi sohbetler yapmanız, her zaman arkadaşlarınızın ilgisini çekiyor ve bu durumdan hoşlanıyorlar. Doğal olmanız sayesinde herkes sizinle sohbet etmek için sıraya giriyor.
nSaf ve temiz kişiliğiniz sayesinde içinizde hiçbir zaman kötülük yok. Sabırlı olmanız ile de dikkatleri üzerinize çekmeyi başarıyorsunuz. Doğal davranışlar sergilemeniz ile de sağlam kalıcı arkadaşlıklar edinmeyi başarıyorsunuz.
uRiski seviyorsunuz. Hem iş konusunda hem de diğer konularda asla risk almaktan kaçmıyorsunuz. Başarmak için risk almak ve üstün zekâya sahip olmanın hepsi sizde birleşerek bir araya gelmiş.
rDengeli ve uyumlu kişiliğiniz ile etrafınızdaki herkesin size saygı duymasını sağlıyorsunuz. Neşeli yapınız ile de en mutsuz olan insanı bile kolay bir şekilde güldürebiliyorsunuz.

Sevnur isminin yorumları

Yorumlar kısmından Sevnur isminin yorumlarını görebilirsiniz. Siz de Sevnur ismi hakkında yorum yazabilirsiniz.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle