tatlidede

Birlik, Başarıyı taltif ederek pekiştiriyor!

Mardin Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Kurum bünyesinde farklı branş ve dallarda antrenör olarak çalışan hocaların motivasyonunu örnek bir aktiviteyle arttırıyor. Her ay kurum bünyesindeki ilgili başarı kriterlerini değerlendiren komisyon, bir antrenörü ayın antrenörü olarak seçip, başarı şiltiyle taltif ediyor.
Birlik, Başarıyı taltif ederek pekiştiriyor!

Mardin'de göreve başladığından beri farklı aktivite ve organizasyonlarla alanında farkındalık oluşturmayı başaran Mardin Gençlik Spor İl Müdürü Beytullah Birlik, Kurum bünyesinde farklı branş ve dallarda görev yapan antrenörleri, oluşturduğu komisyonla ayın antrenörü olarak seçtirerek, kurum içindeki başarı çıtasını yükseltmeyi, başarıda rakabet ortamını arttırarak örnek bir çalışmaya imza atıyor.

Yıl içinde başlayan ve her ayın sonunda belirlenen kriterler ışığında farklı branşları değerlendiren komisyon üyelerinin seçtiği ayın antrenörününü İl Müdürü Beytullah Birlik tarafından makamda çiçeklerle karşılanıp, başarı şiltiyle taltif ediliyor.

Eylül Ayının Antrenörü olarak seçilen kurum bünyesinde Voleybol Antrenörü olarak görev yapan Faysal Dündar'ı makamında ağırlayarak, tebrik eden İl Müdürü Birlik, "Kurumumuzun misyon ve vizyonu gereği birimlerimizde görev yapan antrenörlerimizin Türk Sporuna sporcu yetiştirmeleri ve Milli Takıma sporcu göndermek için yapmış oldukları hizmetlerin daha destekleyici, yüksek motivasyon ve rekabetçi ortamın artması için düzenlediğimiz etkinliklerle teşvik ediyoruz. Nisan 2023 tarihinden itibaren  ayın antrenörü seçimi hazırlanan kriterler doğrultusunda komisyonumuz tarafından ayın antrenörünü seçimi yapmaktadır. Bu doğrultuda hedeflere ulaştıracak antrenörlerimize sağlıklı ortamlar hazırlamaya devem etmekteyiz. Bu vesileyle ayın antrenörü seçilen kıymetli antrenör arkadaşımız Faysal Dündar'ı bir kez daha tebrik ediyoruz" dedi.

Yaklaşık 15 yıldır kurum bünyesinde antrenörlük yaparak, ilk okul sevyesinden aldığı öğrencileri, Voleybola kazandıran Faysal Dündar, Gençlik spor il müdürlüğünce uygulamaya konulan etkinliğin, kurum içinde başarıyı, rekabeti ve motivasyonu arttırdığına işaret etti. 

Dündar, Nisay ayında başlayıp, devam eden etkinlikte kendisinden önce seçilen ayın antrenörleri adına İl Müdürü Beytullah Birlik beyin şahsında, seçici komisyon üyelerine teşekkür etti.

Editör: Kadir Üründü

Yorum Yaz