Star TV Ah Nerede 7. Bölüm tek parça full izle! Ah Nerede dizisi son bölüm Youtube'dan izle

Önemli isimlerin başrollerde olduğu Ah Nerede dizisi heyecanla bekleniyor. Farklı bir senaryoya sahip olan Ah Nerede dizisinin son bölümü yayınlandı mı? Star TV ekranlarında seyirci ile buluşan Ah Nerede dizisi 7. bölüm yayınlandı mı? Ah Nerede son bölüm izle! Ah Nerede 7. bölüm Youtube'da yayınlandı mı?

Dizi İzle

Ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı Ah Nerede 7. bölüm tek parça olarak yayınlandı mı?

Star TV ekranlarında yayınlanan Ah Nerede son bölüm full izle! 19 Ağustos 2022 Cuma tarihinde Ah Nerede son bölüm full internete yüklendi.

İşte Ah Nerede dizisi hakkında merak ettikleriniz...

Ah Nerede 7. Bölüm Tek Parça Full İzle

Ah Nerede 7. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

Ah Nerede 7. bölüm Youtube'dan tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

Ah Nerede dizi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor?

  • Yeni yaz dizilerinden biri olan Ah Nerede dizisi her hafta Cuma akşamları saat 20:00'da yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

Ah Nerede dizisi konusu ne?

Bursa'nın önde gelen ailelerinden Hakim ve Seniha Şerbetlioğlu'nun üniversite okumaları için İstanbyl'a gönderdikleri üç oğlu, onların hiç de tahmin etmediği bir hayat yaşar.

Ortanca oğulları Murat hukuk okuması gerekirken hayattaki her şeyi bahse çeviren bir kupon bağımlısıdır. Mühendislik okuduğunu zannettikleri küçük oğulları Ömer ise barlarda çalışan bir müzisyen olmuştur. En büyük oğulları Ferit ise tıp fakültesini ailesinden habersiz yarım bırakmış, babasının parasıyla iflah olmaz bir çapkına dönüşmüştür.

Bütün hayatı kadınlar olan çapkın yakışıklı ve genç kızların velilik hayali kurduğu Ferit, kızların ilgisi karşısında şımarık bir çocuk gibi eğlenir ve asla tek biriyle yetinmez. Birbirinden Farklı kulvardaki üç farklı kızı da sevmiş hepsini de ustalıkla idare etmiştir. Ta ki Zehra ile karşılaşana kadar. Burçak, Nihal, ve Sera aldatıldıklarını fark ettikleri an, bir arata gelip bir intikam planı kurarlar. Ferit onların kalbini nasıl kırdıysa, onlar da Ferit'in kalbini kıracaklardır.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle