Survivor All Star 2022 Seda Ocak hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu? Seda Ocak kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor All Star 2022 yarışmacısı Seda Ocak kimdir, kaç yaşında, nereli? İzleyiciler, Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor All Star 2022 yarışmacılarını merak ediyor. Survivor All Star 202 Seda Ocak hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu? İşte Seda Ocak'ın biyografisi..

BİYOGRAFİ

Acun Ilıcalı Survivor All Star 2022 kadrosu açıklamıştı. Survivor All Star 2022 kadrosunda gönüllüler arasında yer alacak olan Seda Ocak'ın hayatı merak konusu oldu.

Peki, Seda Ocak kimdir, kaç yaşında, nereli? Tv 8'in sevilen programı Survivor'un eski yarışmacısının ne zaman yarıştığı ve kaçıncı olduğu merak ediliyor. 

Survivor All Star Seda Ocak hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu? İşte detaylar...

Seda Ocak kimdir, kaç yaşında, nereli?

Seda Ocak, 17 Ağustos 1985 tarihinde Bursa'da doğdu. Eski yarışmacılardan Sema Aydemir'in ikizi olan Ocak, eski milli atlet ve antrenördür. Bursa Kız Lisesi'nden mezun olan  Ocak, sırasıyla anaokulu öğretmenliği ve spor yönetimini bitirdi.

Rumeli Üniversitesi'nde S.K.S. daire başkanlığında spor danışmanlığı yapmakta olan yarışmacı, spor hayatına 10 yaşında atlet olarak 100 metre engelli olarak başladı. 

İki çocuk annesi Ocak kendisini şöyle anlatıyor:

"Atletizme Sema ile birlikte başladık sonra branşlarımızı seçtik. Ben 100 metre engelli koşucuyum. 2003 yılında evlendikten sonra sporu bıraktım. Canım tatlı değildir, hırsıma da güveniyorum." 2019 yılında Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasında da yer alan Ocak, 2014 senesinde yine TV8 ekranlarında yayınlanan Ninja Warrior Türkiye isimli yarışma programına  katılmış ancak ilk turda elenmişti.

Survivor All Star 2022 Seda Ocak hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu?

Seda Ocak, Survivor 2019 sezonunda Türkiye – Yunanistan yarışmasındaydı. Ocask, birleşme partisine kadar yarışmada kalabilmişti.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle