Survivor All Star Batuhan Karacakaya hangi sezon yarıştı? Survivor 2022 Batuhan Karacakaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

Survivor 2022 kadrosu Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor 2022 All Star’da bu yıl Batuhan Karacakaya ünlüler takımında yer alacak. Peki, Survivor 2022 Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında, nereli?

BİYOGRAFİ

Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star kadrosunu açıkladı.

Çağan Atakan Arslan, Adem Kılıçcı, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Furkan Kızılay, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz gibi isimlerin yer aldığı Survivor 2022 ünlüler kadrosunda Batuhan Karacakaya da yer alıyor.

Survivor 2022 kadrosunun duyurulmasının ardından Batuhan Karacakaya’ın hayatı merak konusu oldu.

Peki, Survivor 2022 Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor All Star Batuhan Karacakaya hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu?

İşte, Batuhan Karacakaya biyografisi…

Batuhan Karacakaya Kimdir?

Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ufuk Koleji’ndeki eğitiminin ardından yüksek öğretimine Nişantaşı Meslek Yüksekokulu ile devam etmiştir.  

Kameralar karşısına 2004 yılında ‘Büyük Buluşma’ adlı dizi ile geçen Batuhan Karacakaya, dizide Tunç karakterine hayat vermiştir. Küçük yaşına rağmen performansıyla da dikkatleri çekmiştir. Sonrasında Beşinci Boyut, Bıçak Sırtı, Umutsuz Ev Kadınları, Uzun Hikaye, Bekle Beni, Dersimiz Atatürk, Aşk Tesadüfleri Sever gibi yapımlarda da yer almıştır.  

En önemli çıkışını ‘Aşk-ı Memnu’ adlı dizideki Bülent Ziyagil karakteriyle yaşayan Batuhan Karacakaya, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Diriliş Ertuğrul’ adlı dizide Dündar rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır.  Şimdilerde ise TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan Survivor 2021 yarışmasında Ünlüler Takımı'nda mücadele etmektedir.

Kova burcu özelliklerine sahip olan Batuhan Karacakaya, 1.80 metre uzunlukta ve 75 kilogram ağırlıktadır.  

Rol aldığı film ve diziler

2016 - Diriliş Ertuğrul (Dündar) (TV Dizisi)

2011 - 2013 / Umutsuz Ev Kadınları (Mert) (TV Dizisi)

2008 - Aşk-ı Memnu (Bülent Ziyagil) (TV Dizisi)  

2011 - Aşk Tesadüfleri Sever (Sinema Filmi)

2010 - Dersimiz Atatürk (Sinema Filmi)

2012 - Uzun Hikâye – (Sinema Filmi)

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle