Survivor All Star Elif Yıldırım Gören hangi sezon yarıştı? Survivor 2022 Elif Yıldırım Gören kimdir, nereli, kaç yaşında?

Survivor 2022 kadrosu Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor 2022 All Star’da bu yıl Elif Yıldırım Gören ünlüler takımında yer alacak. Peki, Survivor 2022 Elif Yıldırım Gören kimdir, kaç yaşında, nereli?

BİYOGRAFİ

Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star kadrosunu açıkladı.

Çağan Atakan Arslan, Adem Kılıçcı, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Furkan Kızılay, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz gibi isimlerin yer aldığı Survivor 2022 ünlüler kadrosunda Elif Yıldırım Gören da yer alıyor.

Survivor 2022 kadrosunun duyurulmasının ardından Elif Yıldırım Gören’ın hayatı merak konusu oldu.

Peki, Survivor 2022 Elif Yıldırım Gören kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor All Star Elif Yıldırım Gören hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu?

İşte, Elif Yıldırım Gören biyografisi…

Elif Yıldırım Gören Kimdir?

Elif Yıldırım Gören, 14 Şubat 1990 tarihinde Bursa’nın İznik ilçesinde dünyaya gelmiştir. Sporla yakından ilgilenmekte ve Kemal Şencan ve Fausto Ribeiro tarafından çalıştırılmakta olan ENKA Spor Kulübü üyelerinden de birisidir.  

Atletizm branşında başarılı olan sporcu, 2012 Yaz Olimpiyatları’ndaki 4 x 400 metre bayrak yarışı etkinliği ile de kendini uzmanlaştırmış ve organizasyona katılan en genç milli atletizm takımı üyesi olarak da kayıtlara geçmiştir.  

Şimdilerde Tv 8’de yayınlanan Survivor yarışmasında Ünlüler grubunda mücadele eden Elif Yıldırım Gören, 1.70 metre uzunlukta ve 55 kilogram ağırlıktadır ve kova burcu özelliklerini taşımaktadır.  

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle