Survivor Parviz kimdir, nereli, kaç yaşında? Survivor Parviz Abdullayev ne iş yapıyor, evli mi, mesleği ne?

Survivor 2022 All Star'da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Survivor 2022 15 Ocak Cumartesi akşamı ekrana gelen ilk bölümüyle birlikte başladı, yarılmanın ilk eleme konseyi 19 Ocak Çarşamba gecesi gerçekleşti. TV8 ekranlarında ekrana gelen Survivor All Star'da ilk elenen isim Gizem Kerimoğlu oldu. Survivor Gizem'in elenmesinin ardından Survivor All Star'a bu akşamdan itibaren yedeklerden 4 yeni yarışmacı katılacak. Survivor All Star'a katılacak yeni yarışmacılardan biri de Parviz Abdullayev oldu. Survivor Parviz kimdir? Survivor Parviz Abdullayev kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Survivor Parviz biyografisi

BİYOGRAFİ

Çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleştirilen Survivor All Star'da yarış Gönüllüler ve Ünlüler takımı arasında kıyasıya devam ediyor. Survivor 2022 All Star'ın bu akşam ekrana gelecek bölümüne yedekler listesinden 4 yeni yarışmacı dahil olacak. Suevivor'a yedeklerden katılacak 2 erkek 2 kadın toplam 4 yarışmacı olacak. Survivor takipçileri yarışaya yedeklerden katılacak bu dört ismi araştırıyor. Survivor yedek yarışmacıları belli oldu. Survivor Parviz Abdullayev merak ediliyor. Survivor Parviz sorusu sosyal medyanın gündeminde. İşte Survivor Parviz'in yaşı, memleketi, meslei ve hayatı hakkında merak edilenler...

SURVİVOR PARVİZ KİMDİR?

Parviz Abdullayev, 5 Ocak 1986 tarihinde Azerbaycan'da dünyaya geldi. Survivor'un sporcu yarışmacılarından biri olan Parviz Abdullaayev 1,76 boyundadır ve şimdiye kadar profesyonel olarak 55 dövüşe katıldığı biliniyor. Parviz Abdullayev bu dövüşlerden 49'unu kazanmış 26'sında rakibini nakavt etmiş ve 6'sında ise kaybetmiştir.

Azerbaycan'da 2010 yılının ilk 10 sporcusundan biri ilan edilen Parviz Abdullayev, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından spordaki başarısından dolayı yeni bir daire ile ödüllendirildi.

Parviz Abdullayev, 2011 tarihinden itibaren "Cobra Kickboks Kulübü'ne" liderlik ediyor. 2013 yılından bu yana Olağanüstü Haller Bakanlığı Spor Sağlıklı Merkezi'ne katkıda bulunan Parviz Gabala Spor Kulübü'nü de temsil ediyor. Parviz evli ve 2 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle