Tablet

Ücretsiz Tablet Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır? Meb Tablet Başvurusu 2021

MEB ücretsiz tablet başvurusu nasıl yapılır? 500 bin tablet dağıtımının 5. faz dağıtımı ne zaman başlayacak? Meb tablet başvurusu için bir başvuru linki veya formu var mı? Ücretsiz tablet başvurusu için ne yapmalıyız? MEB tablet başvurusu hakkında tüm merak ettiklerinizin kısaca cevapları...

MEB 2021 tablet başvurusu nereden nasıl yapılır? Tablet dağıtımı ne zaman?

Bakan Ziya Selçuk, MEB tarafından ücretsiz tablet dağıtımında 4. fazın başlayacağını duyurdu. "Ücretsiz tablet başvuruları nasıl ve nereye yapılacak?", "Tablet dağıtımı ne zaman başlayacak?" soruları veliler ve öğrenciler tarafından en çok merak edilen konular oldu. İşte detaylar...

EBA tablet başvurusu yap! Ücretsiz MEB tablet dağıtımı ne zaman?

MEB bakanı Ziya Selçuk 4. faz tablet dağıtımına başlanacağını duyurdu. "Ücretsiz EBA tablet başvurusu nasıl yapılır", "MEB tablet dağıtımı ne zaman yapılacak", "2021 EBA tablet başvurusu" veliler ve öğrenciler tarafından merak edilen konular arasında. İşte detaylar...

Bakan Selçuk: Ocak sonunda 500 bin tablet yerine ulaşacak

Bakan Selçuk, "Ocak ayının sonunda, aylık 25 GB interneti de olan 500 bin tablet yerine ulaşmış olacak" dedi.

500 bin tablet bilgisayarların 3. faz dağıtımı başladı! Ücretsiz tablet başvurusu nereye, nasıl yapılır? 4. faz tablet dağıtımı ne zaman?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dağıtımını yaptıkları tablet bilgisayarlar öğrencilerin eline ulaştıkça TRT EBA kanallarının yanında uzaktan eğitimin önemli bir ayağı olan EBA internet platformuyla sağlanan eğitime evinden ulaşamayan çocuk kalmayacağını bildirdi. Peki, Ücretsiz tablet başvurusu nereye, nasıl yapılır? 500 bin tablet bilgisayar kimlere verilir?

7 Yaşındaki Şeymanur tabletine kavuştu

Mardin’in Mazıdağı ilçesine tableti olmadığı için 1 kilometre yol yürüyüp arkadaşının evinde canlı derse katılan 7 yaşındaki Şeymanur’a tablet hediye edildi.

Mardin'de Tabletler dağıtılmaya başlandı

Mardin'de Öğrencilere Tablet Dağıtımı Başladı. Ülke geneli yapılan eş zamanlı tablet dağıtımı Mardin'de ilk olarak Dargeçit ilçesinde başladı.

Canlı derslere katılmak için her gün 1 kilometre yürüyor

Mardin’in Mazıdağı ilçesinde yaşayan 7 yaşındaki Şeymanur Kaya, evlerinde internet ve bilgisayar olmadığı için her gün yaklaşık 1 kilometre yol yürüyüp komşularının evinde derslerine katılıyor.

Öğrencilere 500 bin tablet bilgisayar dağıtılacak

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, resmi veriler üzerinden tespit edilen öncelikli ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet bilgisayar ulaştıracaklarını söyledi.