Teknik Direktör

A Milli Takım teknik direktörü Stefan Kuntz kimdir? Stefan Kuntz nereli, kaç yaşında? Stefan Kuntz hangi takımları yönetti?

Türkiye Futbol Federasyonu, Şenol Güneş'ten boşalan Milli Takım teknik direktörlük koltuğu için Stefan Kuntz ile anlaşmaya vardı. İstanbul'a gelen Alman teknik adam ile görüşmeyi, yönetim kurulu üyesi Hamit Altıntop gerçekleştirdi. Görüşmeden olumlu sonuç çıkmasının ardından sporseverler tarafından merak konusu olan Stefan Kuntz internette en çok aranan isim oldu. Peki A Milli Takımımız’ın yeni hocası olan Stefan Kuntz kimdir? Stefan Kuntz aslen nereli, kaç yaşında? Stefan Kuntz hangi takımları yönetti, nerelerde oynadı? Stefan Kuntz hayatı? Cevap arayan sorular içerisinde. İşte tüm ayrıntılarıyla Stefan Kuntz hakkında merak edilenler.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Beşiktaş, Abdullah Avcı'ya 20 milyon 12 bin 192 TL ödeme yapıldığını açıkladı

Beşiktaş Kulübü, eski teknik direktör Abdullah Avcı'ya yasal faizleri ile birlikte toplam 20 milyon 12 bin 192 TL ödeme yapıldığını ve anılan karar ile yapılmış olan ödemeyle ilgili hukuki sürecin devam ettiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gaziantepspor'un elektrik borcuna kefil olan teknik direktör, bir kez daha hapse girecek

2019'da kulübün kesik olan elektriklerinin geri gelmesi ve başkan Hasan Şahin'in hapse girmemesi için 486 bin liralık borcun 73 bin lirasına kefil olan teknik direktör Burak Şar, borç ödenmediği için 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Silivri Cezaevi'nden korona gerekçesiyle çıkarılıp 36 gün izin verilen Şar, 30 Temmuz'da hapse girecek. Şar, şimdi kendisini hapisten kurtaracak bir mucize arıyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Şenol Güneş kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Şenol Güneş'in kariyeri ve başarıları

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, EURO 2020'deki başarısızlığın ardından bir kere daha dikkatleri üzerine topladı. Peki Şenol Güneş kimdir? Şenol Güneş aslen nerelidir? Şenol Güneş kaç yaşındadır? Şenol Güneş futbol kariyeri ve teknik direktörlükte başarıları nelerdir? İşte Şenol Güneş hakkında en çok merak edilen bilgiler...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yılmaz Vural Erzurumspor'dan ayrıldı! Yılmaz Vural kimdir? Yılmaz Vural nereli, kaç yaşında?

Geçen hafta Fenerbahçe ile Erzurumspor'un karşı karşıya geldiği mücadelede iki yabacı futbolcunun kendisine hem takım hiyerarşisi hem de insani olarak saygısızlık yapmasından sonra bu hafta da yaşanan Kasımpaşa yenilgisinden sonra Yılmaz Vural, Erzurumspor teknik direktörlüğünden ayrıldı. Yönettiği takımlar, futbolcular ile girdiği diyaloglar ve basına yaptığı açıklamalar ile sürekli gündeme gelen teknik direktör Yılmaz Vural, futbol camiasının en çok tanınan isimlerinden biri. Vatandaşlar ise Yılmaz Vural'ın kim olduğunu, kariyerini, yaşını ve nereli olduğunu merak edip sorguluyor. Peki, Yılmaz Vural kimdir? Yılmaz Vural nereli ve kaç yaşında?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ