EDHO 2021 Yeni Oyuncuları | Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezon oyuncuları ve rolleri. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.
  • 31.10.2021 14:54
EDHO 2021 Yeni Oyuncuları | Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezon oyuncuları ve rolleri.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı.

Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.

Tüm Oyuncular İçin Aşağı Bakınız...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Oktay Kaynarca - Hızır Çakırbeyli Kimdir?

Oyuncu: Oktay Kaynarca

Rolü: Hızır Çakırbeyli

Karakter Açıklaması: Mafya babası, 45 yaşında. 20 yıldır evli, iki çocuk babası. Annesi ona Hızır diye hitab ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor. Çakır'ın hayatını değiştiren olay ağabeyi ömerin hasımları tarafından öldürülmesi. Çok sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağbisinin intikamını alarak önce cezaevine sonra yeraltı dünyasına giriyor. Mükemmelci bir adam değil ama öyle görünüyor. Kontrolünü kaybeder mi? Nadiren.

İşle ilgili kontrolünü kaybettiğinde yıkıcı bir adama dönüşmekte. Özel hayatıyla ilgili kontrolünü kaybettiği tek an ise Nazlı'yı gördüğü an. Sevdalanmayı biliyordu. Daha önce iki kez sevdalanmıştı. İkincisi karısı Meryem. Ama Nazlı'nın ona yaşattığı his kalp ağrısından beter idi. Yanlış olduğunu biliyordu, bunun sonunda mutluluk olmadığını hem Nazlı'yı hem Meryem'i kaybedeceğini biliyordu ama kendisini kontrol edemiyordu.

Nazlı'yı bir yıl uğraşıp kendisine aşık etti. Ve sonrası daha beter oldu. Şimdi belki daha da çok sevdalı Nazlı'ya. Onun da kendisine çocuklar vermesini istiyor. Yeraltı dünyasında Hızır'ın düştüğü sevda halleri bir zaaf olarak görülür. İnsanı zaafları hedef haline getirir. Hızır bunu bilmez mi? Bal gibi biliyor.

Bazıları diyor ki Hızır hep insanların basmakalıp düşüncelerini altüst ettiği için bugünlere geldi. Bu durumu da lehine çevirir, hasımları ona saldırdığında hepsini alteder. Başkaları da diyor ki sevdaya düşen eşkıya pusuya düşen eşkıyadan beter vaziyettedir, muhakkak kaybedecektir. Canını kurtarsa bile geleceğini yitirecektir. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar. İçindeki ses ona en büyük olacağını söylüyor ama bi taraftan da diyor ki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Tarık Ünlüoğlu - Ünal Kaplan Kimdir?

Oyuncu: Tarık Ünlüoğlu

Rolü: Ünal Kaplan

Karakter Açıklaması: Hızır'ın bağlı olduğu mafya örgütünün lideri, 55 yaşında. Sezgileri çok güçlüdür. Tehlikenin nereden geleceğini daima bilir. Lakin korkusuz olmak zorundadır. Aynı zamanda zeki.

Çünkü yürüdükleri yolda kah av olurlar kah avcı. Yeraltı dünyasını büyük bir aile gibi düşünmek gerekir. Bu ailenin lideri de Ünal Kaplan'dır; ve Ünal kaplan asla av olmak niyetinde değildir.

Tehdit olarak gördüğü kimse uzun süre yaşayamaz. En büyük olmak onun vazgeçilmezidir. Hızır Çakırbeyli'nin zekası ve gücüyle zirve yolunda ilerlediğini fark ettiği an artık onun en büyük düşmanı olmuştur.

Vicdan ve merhamet duygularından yoksundur. Hayattaki tek zaafı kızıdır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Mustafa Üstündağ - Boran Kayalı Kimdir?

Oyuncu: Mustafa Üstündağ

Rolü: Boran Kayalı

Karakter Açıklaması: Masanın yeni üyelerinden, İstanbul'daki bavul ticaretinin patronu. Kalpazanlık da yapıyor, dolar basıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Hüseyin Avni Danyal - Tufan Tezyürek Kimdir?

Oyuncu: Hüseyin Avni Danyal

Rolü: Tufan Tezyürek

Karakter Açıklaması: Masanın yeni üyelerinden, petrol sektöründe iş tutuyor. O da Çakırbeyliler gibi Karadenizli ve onlarla yakın dost. Yurt dışında bir kızı var.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Yunus Emre Yıldırımer - Alpaslan Çakırbeyli Kimdir?

Oyuncu: Yunus Emre Yıldırımer

Rolü: Alpaslan Çakırbeyli

Karakter Açıklaması: Çakır'ın ağabeyi Ömer'den aileye kalan tek miras. Çakır'a göre o bir dahi ve ailenin yüz akı. Melek gibi bir çocuk.

Alpaslan aklının yanı sıra çok da merhametli. Babasını kaybettikten sonra annesi çocuğunu büyütürken yalnız olmamak için helal süt emmiş bir profesörle evlenmek ister.

O günden sonrada aileden aforoz edilir. Alpaslan dahil ailede kimse onunla görüşmez. Meryem Çakırbeyli hariç.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ozan Akbaba - İlyas Çakırbeyli Kimdir?

Oyuncu: Ozan Akbaba

Rolü: İlyas Çakırbeyli

Karakter Açıklaması: Hızır'ın kardeşi, 35 yaşında. Ağabeyi Ömer'in öldüğü günü çok net hatırlıyor. Yaşadığı acıyı. O kadar sevmedi ki bu duyguyu kendi kendine yemin etti, bir daha hiç böyle canım yanmayacak. Ailemden kimseyi öldüremeyecekler. Gerekirse bütün dünyayı öldürücem ama kimse benim kanımdan olanlara zarar veremeyecek.

Sevgilisi Esra'yı tutkulu bir şekilde seviyor. Esra'nın önceki ilişkilerini asla hazmedemiyor.Esra ile evlenememesinin gerçek nedeni bu kıskançlık. İlişkilerindeki büyük çıkmazlardan biri de Mahmut. Abisinin arkadaşı Selim'in kardeşi Mahmut.Esra ile Mahmut sadece bir gece sarhoş olup öpüşmüşler hepsi bu ama ilyas buna asla inanmıyor. Ah abisi bir izin verse Mahmut'u öldürmesine.

Abisinin en haklı olduğu konu fevri olması. Aklını kaybediyor gözü döndüğü zaman. Abisi de kendisi kadar öfkeli aslında ama nasıl yapıyorsa yapıyor bunu bastırıp hep doğru zamanda intikam almayı başarıyor. Annesi bu özelliğini babasına benzetiyor, o yüzden genç öldü rahmetli diyor.

Öfkesini kontrol edebilmek için içki içiyor ama namussuzun sağı solu belli olmuyor ki, bazen çok fena azdırıyor ağzından köpükler saçarak birilerini hastanelik ediyor.Kendisini en çok Ünal'ın oturduğu koltukta hayal ediyor. Onun gibi şık, onun gibi güçlü, onun gibi çapkın olmak istiyor. Sadece zamana ihtiyacı var, yoksa bu üç özelliğe sahip. Ah bi de sabrı olsaydı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Hakan Karsak - Enişte Kimdir?

Oyuncu: Hakan Karsak

Rolü: Enişte

Karakter Açıklaması: Hatice'nin kocası, gerçek adı Temel, 40 yaşında. Bu akrabalık sayesinde Hızır'ın en yakınındakilerden biri olmuş. Karısı evde güçlü bir figür.

Bir kız bir de erkek çocukları var. Atlara ve at yarışına çok meraklı. Hızır'ın kardeşi İlyas'a en yakın kişi. Naif ve saf görünümüne karşı gözü döndüğünde yapamayacağı şey yoktur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Sabina Toziya - Hayriye Çakırbeyli Kimdir?

Oyuncu: Sabina Toziya

Rolü: Hayriye Çakırbeyli

Karakter Açıklaması: Hızır'ın annesi, 70 yaşlarında. Çakırbeyli ailesinin mihenk taşı. Bu ailenin kadınlarının dünleri yoktur bugünlerinin geçici olduğunu bilirler; yarın için mücadele eder dururlar.

Sıradan bir aile gibi içine düşülen dünyanın bir tercih olmadığını bir kader olduğunu bilirler. Hayriye Çakırbeyli de kocasının ölümünden sonra bu aileyi dimdik ayakta tutmuştur.

Çok güçlü, otoriter ve geleneklerine bağlı bir Karadeniz kadınıdır. Hızır Çakırbeyli annesine sık sık "sen baba olacak kadınsın" der; gerçekten de öyledir. Çocuklarına ve torunlarına çok düşkündür. Ailesinin

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Sevinç Gürşen - Hatice Kimdir?

Oyuncu: Sevinç Gürşen

Rolü: Hatice

Karakter Açıklaması: Hızır'ın teyzesinin kızı, 37 yaşında. Ailedeki önemli kadınlardan. Kardeş gibi büyümüşler Hızır'la. Hızır "Erkek gibi kızdır" der hep Hatice için.

Tam Karadeniz kadını. Onun için hayattaki en önemli şey ailesi. Belki de bu yüzden Meryem'i karşısına almak pahasına Nazlı'ya sahip çıkan tek kişi odur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Kenan Çoban - Psikopat Fahri Kimdir?

Oyuncu: Kenan Çoban

Rolü: Psikopat Fahri

Karakter Açıklaması: Etrafındaki insanlar tarafından psikopat diye tarif edilen fakat yanında olan adamlara son derece sadık, kendi canını tehlikeye atabilecek kadar vefalı, bir o kadar da görev adamı.

Bir süre hapiste yatmış iyi bir gözlemci. Bu gözlemleri sonucunda iyinin kötünün ayırdına varabilen, insanlara buna göre tavır takınan ve tavrını gizlemeyen, sözünü esirgemeyen biri.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Sevil Akı - Emine Kimdir?

Oyuncu: Sevil Akı

Rolü: Emine

Karakter Açıklaması: Tipi'nin ablası, Fikret'in karısı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Savaş Özdemir - Tipi Kimdir?

Oyuncu: Savaş Özdemir

Rolü: Tipi

Karakter Açıklaması: Mafya örgütünün üyelerinden, 46 yaşında, iş adamı, gerçek adı Murat İspirli. Ünal Kaplan liderliğindeki masasının önemli adamlarından. Üşümesi ve kansızlığı meşhurdur.

Evli değildir ve hiç evlenmeyi düşünmemiştir. Etliye sütlüye karışmayı sevmez. Kendi işi önemlidir. Ne var ki bu alemde taraf olmadan yaşamak imkansızdır. Tipi de zamanla tarafını seçecek ve ona göre yerini alacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Turgut Tunçalp - Façalı Dayı Haşmet Kimdir?

Oyuncu: Turgut Tunçalp

Rolü: Façalı Dayı Haşmet

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Atıf Emir Benderlioğlu - Behzat Façalı Kimdir?

Oyuncu: Atıf Emir Benderlioğlu

Rolü: Behzat Façalı

Karakter Açıklaması: Façalı Haşmet'in kardeşi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Turgay Tanülkü - Şahin Ağa Kimdir?

Oyuncu: Turgay Tanülkü

Rolü: Şahin Ağa

Karakter Açıklaması: Ömrünün neredeyse yarısını hapiste geçirmiş, eski usul bir adam. Uzun süre yaşadığı hapishane hayatına alışmış, dışarıdaki düzene ayak uydurmak zorunda kalmak ona zor gelir.

O şahsına münhasır kişiliğiyle asla birilerinin adamı olamayacak bir karakter. Eski otoritesi hiç sarsılmamış, etrafı tarafından sevilen sayılan, adaletten ayrılmayan bu yüzden sözü kanun bilinen biri.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Nihan Taşyürek - Özgür Kimdir?

Oyuncu: Nihan Taşyürek

Rolü: Özgür

Karakter Açıklaması: Meryem Çakırbeyli'nin boşanma avukatı. İlyas'ın eski sevgilisi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Yalçın Hafızoğlu - Hızır Ali Çakırbeyli Kimdir?

Oyuncu: Yalçın Hafızoğlu

Rolü: Hızır Ali Çakırbeyli

Karakter Açıklaması: Hızır ile Ceylan'ın oğlu. Annesi tarafından yıllarca yurt dışında bir sır gibi saklanan, Çakırbeyli ailesinin sürpriz gerçeği. Babasız büyüdüğü için biraz hırçın biraz da asi.

Bazen patavatsızlığa varan dürüstlüğü dışında hem huy hem görünüş olarak tam bir Çakırbeyli.

Bir parçası olduğunu bildiği ailesini hep uzaktan izlemiş ama içinde onlara karşı hiç kırgınlık beslememiş sevecen biri.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Haydar Şişman - Hurşit Dere Kimdir?

Oyuncu: Haydar Şişman

Rolü: Hurşit Dere

Karakter Açıklaması: 50 yaşında, Çakırbeyliler'e baba yadigarı. Köyünden uzak Hayriye'nin oradaki eli, gözü, kulağı. Emanetin kıymetini bilen, ihanetin adını bilmeyen bir adam.

Ömrünü gözlerini açtığı konağa adamış, o konaktakilere yıllarca hizmet eden babasının yolundan hiç ayrılmamış biri.

Doğru bildiğinden şaşmayan, sözünü esirgemeyen, tezcanlı aynı zamanda Karadeniz kadar sert, aksi ve inatçı. Kimi için merhametli kimi içinse acıması olmayan bir cani...

Tabii bunun da var bir sebebi. Gönlünü taşa döndüren eski sevdasıyla bir başına geçen yılları gibi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Selin Işık - Özlem Kimdir?

Oyuncu: Selin Işık

Rolü: Özlem

Karakter Açıklaması: Çakırbeyliler'in otelinde çalışan. Alpaslan onu ölen sevgilisi Özlem'e benzetir ve onu terfi ettirir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Mehmet Ulay Kimdir?

Oyuncu: Mehmet Ulay

Karakter Açıklaması: Çakırbeyliler'in eski bir aile dostu, Alpaslan'ın rahmetli babasının çok yakın arkadaşı.

İstihabaratın "derin" kısmında devlet için "fedailik" yapan grubun lideri. Alpaslan'ı ekibe dahil etmek ister.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Saydam Yeniay - Mesut Kimdir?

Oyuncu: Saydam Yeniay

Rolü: Mesut

Karakter Açıklaması: İstihbarat yöneticisi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Birgen Engin - Cemre Kimdir?

Oyuncu: Birgen Engin

Rolü: Cemre

Karakter Açıklaması: Özgür'ün ablası, Ateş'in sözlüsü. İlyas’ın otelinde yönetici.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Tekin Temel - Fuat Kimdir?

Oyuncu: Tekin Temel

Rolü: Fuat

Karakter Açıklaması: Masanın yeni üyelerinden. İzzet'in yardımcısı, İzzet hapisteyken Sinan ile birlikte onun işlerini yürütmüş.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Tevfik Erman Kutlu - Tekin Kimdir?

Oyuncu: Tevfik Erman Kutlu

Rolü: Tekin

Karakter Açıklaması: Boran'ın adamı, sağ kolu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ceren Benderlioğlu - Ömür Façalı Kimdir?

Oyuncu: Ceren Benderlioğlu

Rolü: Ömür Façalı

Karakter Açıklaması: Façalılar'ın kız kardeşi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Alper Kut - Tahsin Façalı Kimdir?

Oyuncu: Alper Kut

Rolü: Tahsin Façalı

Karakter Açıklaması: Façalı Haşmet ve Behzat'ın amcasının oğlu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - İlhan Şen - Ferman Façalı Kimdir?

Oyuncu: İlhan Şen

Rolü: Ferman Façalı

Karakter Açıklaması: Façalı'nın oğlu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Gözde Okur - Mine Kimdir?

Oyuncu: Gözde Okur

Rolü: Mine

Karakter Açıklaması: Emine'nin bulduğu Çakırbeyliler'in evinin yeni hizmetçisi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Şener Savaş - Rafet Kimdir?

Oyuncu: Şener Savaş

Rolü: Rafet

Karakter Açıklaması: Fikret'in kardeşi, Emine'nin kaynı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Fahri Öztezcan - Akif Kimdir?

Oyuncu: Fahri Öztezcan

Rolü: Akif

Karakter Açıklaması: Yeni istihbarat şefi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Cansu Melis Karakuş - Meltem Kimdir?

Oyuncu: Cansu Melis Karakuş

Rolü: Meltem

Karakter Açıklaması: Alpaslan'ı koruyacak, istihbaratla iletişimini sağlayacak fedai. Onun sevgilisi rolünü oynayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ömer Kurt - Zafer Kimdir?

Oyuncu: Ömer Kurt

Rolü: Zafer

Karakter Açıklaması: Eski istihbaratçı, Özsoylar'ın koruması. Sonradan Çakırbeyliler'in adamı olur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Mert Öğüt - Faruk Kimdir?

Oyuncu: Mert Öğüt

Rolü: Faruk

Karakter Açıklaması: İstihbaratçı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Mustafa Vuran - Adnan Kimdir?

Oyuncu: Mustafa Vuran

Rolü: Adnan

Karakter Açıklaması: Çakırbeyliler'in adamı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Berk Demirgüneş - Orhan Tezyürek Kimdir?

Oyuncu: Berk Demirgüneş

Rolü: Orhan Tezyürek

Karakter Açıklaması: Tufan'ın oğlu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Kadir Çiçek - Murat Kimdir?

Oyuncu: Kadir Çiçek

Rolü: Murat

Karakter Açıklaması: İstihbaratçı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Kadir Erence - Kemal Kimdir?

Oyuncu: Kadir Erence

Rolü: Kemal

Karakter Açıklaması: Tufan'ın yeğeni, Orhan'ın kuzeni

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Erkan Bektaş - Ateş Kimdir?

Oyuncu: Erkan Bektaş

Rolü: Ateş

Karakter Açıklaması: Tipi'nin sağ kolu, onun referansı ile masaya katılır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Nizam Namidar - İzzet Kimdir?

Oyuncu: Nizam Namidar

Rolü: İzzet

Karakter Açıklaması: Masanın yeni üyelerinden, Avrupa limanları ondan sorulur. Hapisten yeni çıkmış. Fuat ve Sinan ile birlikte çalışıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Su Şanad - Fidan Kimdir?

Oyuncu: Su Şanad

Rolü: Fidan

Karakter Açıklaması: Çakırbeyliler'in yeni hizmetçisi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Anıl Kır - Ercan Kimdir?

Oyuncu: Anıl Kır

Rolü: Ercan

Karakter Açıklaması: Çakırbeyliler'in adamı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Emir Çiçek - Tuncay Kimdir?

Oyuncu: Emir Çiçek

Rolü: Tuncay

Karakter Açıklaması: Davut Bey'in yerine gelen yeni istihbarat şefi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Cenk Hakan Köksal - Cengiz Kimdir?

Oyuncu: Cenk Hakan Köksal

Rolü: Cengiz

Karakter Açıklaması: Özlem'in abisi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Sedat Erdiş - Seyran Kimdir?

Oyuncu: Sedat Erdiş

Rolü: Seyran

Karakter Açıklaması: Çakırbeyliler'in öldürdüğü Devran'ın abisi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Orhan Eşkin - Sinan Kimdir?

Oyuncu: Orhan Eşkin

Rolü: Sinan

Karakter Açıklaması: Masanın yeni üyelerinden. İzzet'in yardımcısı, İzzet hapisteyken Fuat ile birlikte onun işlerini yürütmüş.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Erdal Küçükkömürcü - Davut Kimdir?

Oyuncu: Erdal Küçükkömürcü

Rolü: Davut

Karakter Açıklaması: İstihbarat'ın başındaki adam. Alpaslan ve Hızır Ali'nin dayısı, Ceylan ve Handan'ın abisi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Atilla Şendil - Fikret Kimdir?

Oyuncu: Atilla Şendil

Rolü: Fikret

Karakter Açıklaması: Emine'nin kocası, Tipi'nin eniştesi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Hakan Meriçliler - Karabatak Ziya Kimdir?

Oyuncu: Hakan Meriçliler

Rolü: Karabatak Ziya

Karakter Açıklaması: Tetikçi. Kimsesiz Yaşar'ın yakın arkadaşı. Masaya katılır ve Ünal'ın sağ kolu, masanın koordinatörü olur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Tunca Aydoğan - Muzi Kimdir?

Oyuncu: Tunca Aydoğan

Rolü: Muzi

Karakter Açıklaması: Mossad'ın desteklediği uluslararası silah tüccarı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Deniz Çakır - Meryem Çakırbeyli Kimdir?

Oyuncu: Deniz Çakır

Rolü: Meryem Çakırbeyli

Karakter Açıklaması: Hızır'ın karısı, 38 yaşında. Meryem net bir insandır. Kocası evlendikten sonra ilk hapse girdiği zaman ona söylediklerini gün gibi hatırlıyor. Bir daha burada olacaksan Türkiye'nin hatta dünyanın en büyüğü ol ki girdiğin günaha değsin.

Biliyor ki Hızır onun söylediği hiçbir şeyi gözardı etmez, daima aklının bir köşesine yazar. Çocuklarına dair Çakır gibi korkuları yok. O yüzden ikiden fazlasını yapmadı zaten. Nasılsa kızını da oğlunu da istemediği bir hayatın içine sokmayacak.

O kayınvalidesi Hayriye'den daha güçlü bir kadın. Çakır'ın Nazlı ile olan ilişkisinin karşısında bile her zaman dimdik ayakta. Bi yerde çakır ondan intikam alıyor diye düşünüyor. Yoksa kocasının ondan başka birisini sevebileceğine ihtimal vermiyor.

Uykuyu, tembelliği, tatili hiç sevmez. Ona göre insanoğlu boş durduğunda kendisine acır, kendisine acıyana insanlar acır, acınan insan ise önce kendisini sonra her şeyi kaybeder. Bu yüzden evinde insan da çalıştırmaz. Sadece gençten birileri gelirler, günlük temizliğe yardım ederler.

Alışmayı da sevmez. ne lükse ne konfora alıştırmamıştır kendisini. Kocasının bir günde her şeyi kaybedebileceğini hiç unutmamaya çalışır. Farkında değildir ama kocasının elde ettiği güce çoktan alışmıştır.

Ailenin erkeklerine bir şey olsa bu kocaman mafya ailesini Meryem rahatlıkla yönetebilir. Böyle sevgi dolu bir kadın gerektiğinde ölüm emri verebilir mi? Söz konusu ailesi ise ve öldürülecek olan bunu hakkediyorsa evet.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Sanem Çelik - Ceylan Özsoy Kimdir?

Oyuncu: Sanem Çelik

Rolü: Ceylan Özsoy

Karakter Açıklaması:

Eniştesi Ömer Çakırbeyli'nin ölümüyle ablası Handan'la birlikte Ceylan da sürgün hayata mahkum kalmıştır. Hızır bu olaydan sonra Meryem ile evlenip hayatına devam ederken Ceylan ne aşkını ne de ona yapılanları unutabilir. Hafızası da duyguları kadar kuvvetlidir Ceylan'ın.

Sevdasına karışan nefretiyle hesap soracağı günü bekler; ama O sabırlı bir kadındır. Öyle sabırlıdır ki ona bunu yapanların karşısına çıkmak için yirmi sene bekleyebilmiştir.

Yeğeni Alparslan zarar görmesin diye hayatından vazgeçmeyi göze alacak kadar gözü pek genç bir kadınken, seneler sonra kaybedecek bir şeyi kalmamış daha da güçlü bir kadın olarak karşısına çıkar Çakırbeyli ailesinin.

Muzip tavırları, kimseye benzemeyen kendine has duruşu O'nu diğer "mafya" kadınlarından ayırır. Genç yaşta büyük sıkıntılar çekmiş, etrafındakilerin ona biçtiği hayatı yaşamak zorunda kalmışsa da kendini karanlığa mahkum etmemiştir.

Hayat enerjisiyle etrafına ışık saçarken düşman bellediklerini de kör edebilir. Kafasına koyduğunu yapmaktan çekinmeyecek Ceylan'ın geri dönüşü herkesi tedirgin eder.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Tuna Orhan - Servet Kimdir?

Oyuncu: Tuna Orhan

Rolü: Servet

Karakter Açıklaması: Silah imalatçısı, 50 yaşında. Çok uzun yıllardır Hızır Çakırbeyli için çalışıyor. Hayatta tek bildiği iş silah üretmek.

Bir gün bu işin sona ereceği korkusuyla yaşıyor hep. Evhamlı ve çok geveze. Ağzında bakla ıslanmaz, her şeyi karısı Mübeccel'e anlatır.

Bu yüzden ailenin diğer erkekleri bilmesi gerektiği kadarını Ona anlatır. Renkli ve sıcak bir karakter.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Zara - Gönül Kimdir?

Oyuncu: Zara

Rolü: Gönül

Karakter Açıklaması: Tipi'nin eski aşkı, türkücü.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Emre Törün - Nevzat Kimdir?

Oyuncu: Emre Törün

Rolü: Nevzat

Karakter Açıklaması: İstihbaratçı, 45 yaşında. Vatanına, milletine bağlı bir aile babası..Nevzat'ın vatan menfaati için yapamayacağı şey yok.

Ünal Kaplan'ı bitirmek için büyük bir plan kurar ve bunu adım adım uygulamaya koyar. Onun için en önemli adım Hızır Çakırbeyli'yi kendi safına çekebilmektir.

Ama Hızır'dan hiç beklemediği bir cevap alır. Nevzat için artık geri dönülmez bir yol başlamıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ahmet Özaslan - Yılmaz Kimdir?

Oyuncu: Ahmet Özaslan

Rolü: Yılmaz

Karakter Açıklaması: Ünal Bey'in masaya getirdiği yakını

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Kemal Başar - Ender Kimdir?

Oyuncu: Kemal Başar

Rolü: Ender

Karakter Açıklaması: Masanın üyelerinden

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Sedat Kalkavan - İlker Kimdir?

Oyuncu: Sedat Kalkavan

Rolü: İlker

Karakter Açıklaması: Selim'in masaya getirdiği yakını

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Okan Turan - Reha Kimdir?

Oyuncu: Okan Turan

Rolü: Reha

Karakter Açıklaması: Şahin Ağa'nın oğlu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Hakan Örge - Seçkin Kimdir?

Oyuncu: Hakan Örge

Rolü: Seçkin

Karakter Açıklaması: Çakırbeyliler'in adamı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Can Bartu Aslan - Ömer Çakırbeyli Kimdir?

Oyuncu: Can Bartu Aslan

Rolü: Ömer Çakırbeyli

Karakter Açıklaması: Hızır'ın oğlu, 15 yaşında. Evdeki olan bitenden uzakta, hayatının çoğunu playstation oynayarak geçiren bir çocuk.

Babasına hayran. Bu hayranlık zaman zaman babasının karanlık kişiliğini taklit etmesine yol açar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Yasemin Sakallıoğlu - Lütfiye Kimdir?

Oyuncu: Yasemin Sakallıoğlu

Rolü: Lütfiye

Karakter Açıklaması: Çakırbeyliler'in hizmetçisi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Benian Dönmez - Mübeccel Kimdir?

Oyuncu: Benian Dönmez

Rolü: Mübeccel

Karakter Açıklaması: Servet'in karısı, 40 yaşında, terzi. Meryem Çakırbeyli ve ailenin diğer kadınlarının kıyafetlerini dikiyor.

Mübeccel de kocası gibi her şeyi abartmayı seviyor. Meraklı ve dedikoducu.

Kötü niyetli olmasa da dedikoduculuğu bazen başına iş açıyor. Mübeccel de kocası Servet gibi çok renkli ve eğlenceli bir karakter.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ece Hakim - Zeyno Çakırbeyli Kimdir?

Oyuncu: Ece Hakim

Rolü: Zeyno Çakırbeyli

Karakter Açıklaması: Hızır'ın kızı, 17 yaşında. Tıpkı annesi Meryem gibi çok güçlü, zeki olmasının yanı sıra çok da duygusal bir kız çocuğu.

Babası Hızır gibi çok hırçın. Zeyno ailenin göz bebeği. Babasının biriciği. Her şey bir yana Zeyno bir yana.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Meryem Uzerli - Suzan Kimdir?

Oyuncu: Meryem Uzerli

Rolü: Suzan

Karakter Açıklaması: Ajan

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Olgun Şimşek - Yaşar Kimsesiz Kimdir?

Oyuncu: Olgun Şimşek

Rolü: Yaşar Kimsesiz

Karakter Açıklaması: Büyüdüğü yetimhanede ona verilen kimsesiz soyadıyla nam yapmış biri olsa da o kadar yalnız değildir. Sokaklarda tüm çöp, hurda işi yapan adamlar ona çalışır.

Bu sayede pis işlerin kralı olmuştur. Geri dönüşüm işinde olan Yaşar'ın uzmanlık alanı ise kişisel atıkları bilgiye döndürmektir. Bu yolla topladığı bilgilerle etkilemeyeceği kimse yoktur.

Yeri geldiğinde herkesi tehdit edip istediğini yaptırabilecek kadar donanımlıdır. Biraz deli, oldukça korkusuzdur. İnsanların zayıf noktalarını nasıl kullanacağını bilir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Birol Ünel - Teoman Yıldıran Kimdir?

Oyuncu: Birol Ünel

Rolü: Teoman Yıldıran

Karakter Açıklaması: Ceylan'ın eski tanıdıklarından, genellikle yurt dışında yaşamış biri. Zeyno'nun katilini bilen Yaşar'ın ismini söyleyerek ikisinin birden masaya oturmasını sağlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Taner Turan - Mürsel Kara Kimdir?

Oyuncu: Taner Turan

Rolü: Mürsel Kara

Karakter Açıklaması: Açığa alınmış eski bir devlet görevlisi, cemaat örgüt zincirinin bir halkası, Hızır kızının ölümüyle ilgisi olanlardan biri. Kendine "Kara Mürsel" denmesinden nefret ediyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Kaya Akarsu - Asım Kimdir?

Oyuncu: Kaya Akarsu

Rolü: Asım

Karakter Açıklaması: Zeyno'yu öldürten adam

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - İrem Sultan Cengiz - Selda Yıldıran Kimdir?

Oyuncu: İrem Sultan Cengiz

Rolü: Selda Yıldıran

Karakter Açıklaması: Ekrem'in kızı, Teoman'ın yeğeni

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Kubilay Tunçer - Savaş Kimdir?

Oyuncu: Kubilay Tunçer

Rolü: Savaş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Mesut Akusta - Ekrem Yıldıran Kimdir?

Oyuncu: Mesut Akusta

Rolü: Ekrem Yıldıran

Karakter Açıklaması: Ünal'ın bir nevi rakibi, Hızır'ın ezeli düşmanıdır. Kendini ülkesine bağlı biri olarak tanıtsa da onun topraklarının sınırı yoktur.

Birçok istihbarata danışmanlık yapan, dış bağlantıları kuvvetli, tehlikeli bir adamdır. Amacına hizmet eden herkesin gözünü boyayabilecek, korku salarak insanları sindirebilecek, zekasıyla türlü oyunlar kurabilecek biridir.

Asıl düşüncelerini çok iyi saklayarak insanları etkilemesiyle çok iyi bir poker oyuncusu olduğu söylenebilir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Arzu Gamze Kılınç - Handan Kimdir?

Oyuncu: Arzu Gamze Kılınç

Rolü: Handan

Karakter Açıklaması: Alparslan'ın annesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Yüksel Arıcı - Vehbi Kimdir?

Oyuncu: Yüksel Arıcı

Rolü: Vehbi

Karakter Açıklaması: Hızır'ın adamı, 50 yaşında. Hızır Çakırbeyli'nin çok uzun yıllardır yanında. Ona büyük bir sadakat ile bağlı.

Diğerlerinin fevri çıkışlarını bastıran, akıl ile hareket eden bir adam. Doğru bildiği yoldan asla şaşmaz. Hiç evlenmemiş. Hayatını Çakır'a ve Alzehimer annesine adamış.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Sinan Demirer - Civciv Kimdir?

Oyuncu: Sinan Demirer

Rolü: Civciv

Karakter Açıklaması: Ayşen'in kocası, 39 yaşında. Karısına büyük bir aşk ve sadakat ile bağlı. Yıllardır çocukları olmamasına rağmen bir gün bile başka kadına gitmeyi düşünmemiş Civciv. Aynı aşkla ve umutla sevmiş karısını.

Hızır Çakırbeyli'nin evdeki eli, kolu. Ailedeki erkekler içinde belki de en sakin görünen adam. Ama damarına basıldığı zaman Ayşen bile onu tanıyamaz.

Oyuncu: İncinur Daşdemir

Rolü: Ayşen

Karakter Açıklaması: Civciv'in karısı, 34 yaşında. Meryem Çakırbeyli'nin ailedeki tek sırdaşı. Çok naif ve kırılgan. En büyük arzusu Civciv ile çocuk sahibi olabilmek.

Meryem onun için gerçek bir abladan da öte. Ona karşı büyük bir hayranlık ve sevgi duyuyor. Nazlı meselesinde Meryem'in her anlamda yanında. Bunun kendi başına geldiğini düşünmek bile onu kahrediyor.

Oyuncu: Hakan Karahan

Rolü: Özer

Karakter Açıklaması: Ünal'ın sağ kolu.

Oyuncu: Sevcan Yaşar

Rolü: Esra

Karakter Açıklaması: İlyas'ın sevgilisi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Arif Pişkin - Özkan Kimdir?

Oyuncu: Arif Pişkin

Rolü: Özkan

Karakter Açıklaması: Masanın üyelerinden

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Semih Ertürk - Taner Kimdir?

Oyuncu: Semih Ertürk

Rolü: Taner

Karakter Açıklaması: Özkan'ın yeğeni

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Bahattin Cüneyt Aksakal - Refik Kimdir?

Oyuncu: Bahattin Cüneyt Aksakal

Rolü: Refik

Karakter Açıklaması: Mafya örgütünün üyelerinden.

Oyuncu: Müjde Uzman

Rolü: Nazlı Öztürk

Karakter Açıklaması: Hızır'ın sevgilisi, 27 yaşında. Mimar, çalışmayı çok sever. Zengin olmanın değil ama başarılı olmanın hayallerini kurmuştur. evli çocuklu bir mafya babasına sevdalanmıştır. Üstelik de aralarında 20'ye yakın yaş farkı varken.

Onun "kadını" olmayı kabul etmiştir, ondan hamile bile kalmıştır? Bin kere pratik yapsa da bir kez bile boşanmazsan yüzümü asla göremezsin diyememiştir? Çakır'la konuşmayı en sevdiği konu budur. Neden diye sorar, cevabı hep aynıyken "sevdadan".

Bunu kaderci bir yaklaşım olarak görür ve en çok da buna içerler. Kendisi kaderci değildir, akılcıdır. Bir nedeni olmalı bu yaptığı akılsızlığın.

Yoksa hangi kadın ikinci olmayı kabul eder? Hangi kadın bir mafya babasının ilk ve tek erkeği olmasına izin verir? Hangi kadın sevdiği adam için ailesinin onu reddetmesine izin verir? Galiba Çakır'ın dediği gibi hepsi sevdadan.

Diyelim ki Çakır'dan hiç çocuğu olmayacak, yine bu ilişkiye devam eder mi? Evet. Çakır'ın onu hiç bırakmayacağını biliyor.

Ya hayatlarına üçüncü bir kadın girerse? Bazen olabilir dese de asla böyle bir şeye ihtimal vermiyor. Ya bir gün Çakır kendisini terkederse? Öldü Kabul ederim diyor, ve sevmeye devam ederim.

Oyuncu: Mirza Bahattin Doğan

Rolü: Selim

Karakter Açıklaması: Mafya örgütünün üyelerinden, 48 yaşında. Hızır Çakırbeyli sayesinde bu aleme girmiş ve Ünal Kaplan'ın masasına oturmuştur.

Hızır'la çok uzun yıllardır süren dostluğu vardır. Hızır'ı sever ve ona saygı gösterir. Ne var ki kardeşi Mahmut şeytana bile pabucunu ters giydirecek kadar kurnazdır.

Kardeşinin bu kurnazlığı ve hırsı Selim'i de büyük bir girdabın içine çekecektir.

Oyuncu: Oktay Gürsoy

Rolü: Mahmut

Karakter Açıklaması: Selim'in kardeşi, 35 yaşında. Çok hırslı, kurnaz ve sinsi bir adam. İlyas'ın en büyük rakibi ve düşmanıdır. İlyas'a olan düşmanlığı basit bir kadın kavgası değildir.

İlyas onun için Hızır'dan sonraki potansiyel liderdir. Mahmut, İlyas'ı yok etmek için elinden geleni yapacaktır. Bu kıskançlık ve hırs her iki aileyi de karşı karşıya getirir.

Oyuncu: Selen Korkutan

Rolü: Özlem Kaplan

Karakter Açıklaması: Ünal Kaplan'nın tek kızı, 23 yaşında. Londra'da okuyor. O da babası gibi zeki ve güçlü bir kız. Ünal'ın hayattaki tek zaafı. Kaybetmeyi sevmiyor.

Sevdiği adam olan Yusuf Çakırbeyli yüzünden babasının karanlık dünyasında bulur kendini. Ama o karşılaşacağı güçlüklerle başa çıkabilecek sağlam karakterli biri.

Oyuncu: Demet Sevim

Rolü: Yaren

Karakter Açıklaması: Nazlı'nın en yakın arkadaşı, Mahmut'un sevgilisi.

Oyuncu: Galip Erdal

Rolü: Ahmet

Karakter Açıklaması: Mafya örgütünün üyelerinden, 49 yaşında. İş adamı… Masanın önemli bir ferdi. Etrafındaki herkes için güvenilir, sayılır, sevilir bir adamdır.

On iki öz çocuğuyla tam bir aile babasıdır… Tipi ile yakın arkadaşlığı var. O da tarafsız olarak gözükür fakat safını seçmek zorunda kalacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Bumin Han Dedecan - Ayhan Kimdir?

Oyuncu: Bumin Han Dedecan

Rolü: Ayhan

Karakter Açıklaması: Hızır'ın adamı.

Oyuncu: Can Bermek Başoğlu

Rolü: Can

Karakter Açıklaması: Hatice ve Enişte'nin oğlu.

Oyuncu: Zeynep Melis Girşen

Rolü: Merve

Karakter Açıklaması: Hatice ve Enişte'nin kızı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ayhan Işık - Sibiryalı Kartal Kimdir?

Oyuncu: Ayhan Işık

Rolü: Sibiryalı Kartal

Karakter Açıklaması: Silah imalatçısı. İstihbarat ile çalışıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Eşref Seyitoğlu - Cemal Kimdir?

Oyuncu: Eşref Seyitoğlu

Rolü: Cemal

Karakter Açıklaması: Mafya örgütünün üyelerinden.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Bilgehan Birincioğlu - Enver Gülmez Kimdir?

Oyuncu: Bilgehan Birincioğlu

Rolü: Enver Gülmez

Karakter Açıklaması: Salih'in oğlu, Gülmezler çetesinin lideri.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Alper Türedi - Suphi Kimdir?

Oyuncu: Alper Türedi

Rolü: Suphi

Oyuncu: İlker Canlıca

Rolü: Rüstem

Oyuncu: Yusuf Arat

Karakter Açıklaması: Nevzat'ın adamı, istihbaratçı.

Oyuncu: Özgür Onan

Rolü: Toprak

Karakter Açıklaması: Mafya örgütünün üyelerinden.

Oyuncu: Aslı Ünsalan

Rolü: Nurten

Oyuncu: Bozkurt Kuruç

Rolü: Salih

Oyuncu: Tuncay Gençkalan

Rolü: Bekir Ağa

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Kaya Sensev - Viktor Kimdir?

Oyuncu: Kaya Sensev

Rolü: Viktor

Oyuncu: Belma Topçakar

Rolü: Nadide

Karakter Açıklaması: Esra'nın annesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Hüseyin Soysalan - Salih Gülmez Kimdir?

Oyuncu: Hüseyin Soysalan

Rolü: Salih Gülmez

Karakter Açıklaması: Gülmezler'in babası

Oyuncu: Müfit Kayacan

Rolü: Feridun

Karakter Açıklaması: Esra'nın babası

Oyuncu: Zafer Kayaokay

Rolü: Ercüment Yıldırım

Karakter Açıklaması: Özer'in ortağı, Özer ölünce yerine masaya Ercüment oturur. CIA'nin yeni silahı olacaktır.

Oyuncu: Serdar Orçin

Rolü: Mert

Karakter Açıklaması: Ercüment'in adamı

Oyuncu: Turgay Kantürk

Rolü: Avni Fıstıkoğlu

Karakter Açıklaması: Masanın üyelerinden

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Osman Albayrak - Serkan Kimdir?

Oyuncu: Osman Albayrak

Rolü: Serkan

Karakter Açıklaması: İstihbaratın içindeki hainlerden

Oyuncu: Cenk Kangöz

Rolü: Cemil

Oyuncu: Can Gürzap

Rolü: Rüstem Fıstıkoğlu

Karakter Açıklaması: Avni'nin abisi, masanın 3 kurucusundan biri. CIA tarafından öldü izlenimi verilip Amerika'ya kaçırılmış.

Alparslan'ın babasını öldürmüş ancak kendisi de öldü bilindiğinden suç onun üzerine kalmamış. Suzi onun yaşadığını öğrenince Çakırbeyli ailesi, Özsoy ailesi ve Ünal Bey'in yaptığı planla Türkiye'ye dönmesi sağlanır.

Oyuncu: Aydan Kaya

Rolü: Melis

Karakter Açıklaması: Ender'in sesine hayran olduğu şarkıcı, Tipi'nin unutmadığı aşkı Gönül'ün arkadaşı.

Oyuncu: Suna Selen

Rolü: Bedriye

Karakter Açıklaması: Vehbi'nin annesi, alzheimer hastası.

Oyuncu: İlkay Akdağlı

Rolü: Hikmet

Oyuncu: Serdar Çakmak

Rolü: Nedim

Karakter Açıklaması: İstihbaratçı

Oyuncu: Arzu Yanardağ

Rolü: Candan

Oyuncu: Levent Özdilek

Rolü: Pudra Hakkı

Karakter Açıklaması: Uyuşturucu taciri

Oyuncu: Ertuğrul Postoğlu

Rolü: Güneş

Karakter Açıklaması: Eski bir ordu mensubu, uluslararası ilaç ticareti ile uğraşıyor.

Oyuncu: Ufuk Karakavak

Rolü: Yalçın

Karakter Açıklaması: Pudra Hakkı'nın oğlu ve sağ kolu

Oyuncu: Ümit Belen

Rolü: Sam

Karakter Açıklaması: CIA'in yeni temsilcisi. Güneş, Ekrem ve Hakkı'nın üstü.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ahmet Somers - Hasan Kimdir?

Oyuncu: Ahmet Somers

Rolü: Hasan

Karakter Açıklaması: İstihbarattaki hainlerin başı, CIA ile işbirliği halinde

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Melissa Yıldırımer - Derya Kimdir?

Oyuncu: Melissa Yıldırımer

Rolü: Derya

Karakter Açıklaması: Meryem'in doktoru

Oyuncu: Seda Yıldız

Rolü: Reşit

Karakter Açıklaması: Yıllardır hapiste olan, normal şartlarda da kolay kolay dışarı çıkması beklenmeyen bir bela. Masadan alacaklı olduğunu söyleyerek Hızır'ın karşısına dikilir.

Oyuncu: Adnan Biricik

Rolü: Tarık

Oyuncu: Ufuk Şen

Rolü: Kudret

Karakter Açıklaması: Reşit'in yeğeni

Oyuncu: Deniz İrem Morkoç

Rolü: Zeynep

Oyuncu: Serkan Acay

Oyuncu: Zeki Eker

Karakter Açıklaması: Doktor

Oyuncu: Ramazan Kalyoncu

Rolü: İsa

Karakter Açıklaması: İlyas'ın Karadenizli gençlerden oluşan ekibinin üyesi

Oyuncu: Engin Arda

Oyuncu: Muhammed Çakay

Oyuncu: Eray Karadeniz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Deniz Telek Kimdir?Oyuncu: Deniz Telek

Oyuncu: Arslan Çimen

Oyuncu: Ali Özden İngin

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Alper Konuksever Kimdir?Oyuncu: Alper Konuksever

Oyuncu: Mehdi Adlin

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Hakan Bal Kimdir?Oyuncu: Hakan Bal

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Numan Çakır - Sultan Kimdir?

Oyuncu: Numan Çakır

Rolü: Sultan

Oyuncu: Almaç Sarıkaya

Karakter Açıklaması: İstihbaratçı

Oyuncu: Dursun Celil Cephe

Karakter Açıklaması: Sultan'ın adamı

Oyuncu: Yaşar Kutbay

Rolü: Musa

Karakter Açıklaması: Façalı Haşmet'in sağ kolu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - İzzet Yıldızhan - İzzet Kimdir?

Oyuncu: İzzet Yıldızhan

Rolü: İzzet

Karakter Açıklaması: Türkücü

Oyuncu: Ahmet Yıldırım

Karakter Açıklaması: İlyas'ın adamı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Cesur Doğan Kimdir?

Oyuncu: Cesur Doğan

Karakter Açıklaması: Behzat'ın adamı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ahmet Var Kimdir?

Oyuncu: Ahmet Var

Karakter Açıklaması: Behzat'ın adamı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ercin Işık Kimdir?

Oyuncu: Ercin Işık

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Turan Çelik Kimdir?

Oyuncu: Turan Çelik

Karakter Açıklaması: Cezaevi müdürü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Koray Şahinbaş - Zeki Sivri Kimdir?

Oyuncu: Koray Şahinbaş

Rolü: Zeki Sivri

Oyuncu: Yiğit Uçan

Rolü: Yavuz

Karakter Açıklaması: Zeki'nin yeğeni

Oyuncu: Mehmet Çepiç

Rolü: Altan Yıldızlı

Karakter Açıklaması: Mesut'tan sonraki istihbarat başkanı

Oyuncu: Ayhan Eroğlu

Rolü: Selcan Gabar

Karakter Açıklaması: Zeki'nin işbirlikçisi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Selda Alkor - Melike Meftun Kimdir?

Oyuncu: Selda Alkor

Rolü: Melike Meftun

Karakter Açıklaması: Feyyaz'ın ablası, Sevda'nın halası.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Naz Elmas - Sevda Meftun Kimdir?

Oyuncu: Naz Elmas

Rolü: Sevda Meftun

Karakter Açıklaması: Feyyaz'ın yeğeni, Hızır ile aşk yaşar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Burak Sergen - Feyyaz Meftun Kimdir?

Oyuncu: Burak Sergen

Rolü: Feyyaz Meftun

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ali Yerlikaya - Hakan Kimdir?

Oyuncu: Ali Yerlikaya

Rolü: Hakan

Karakter Açıklaması: Behzat'ın adamı

Oyuncu: Kutay Sungar

Rolü: Ahmet Meftun

Karakter Açıklaması: Feyyaz'ın oğlu

Oyuncu: Ufuk Tevge

Rolü: Ceyhun Meftun

Karakter Açıklaması: Feyyaz'ın oğlu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Erdem Şanlı - Dinçer Meftun Kimdir?

Oyuncu: Erdem Şanlı

Rolü: Dinçer Meftun

Karakter Açıklaması: Feyyaz'ın oğlu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Mahmut Gökgöz - İbrahim Meftun Kimdir?

Oyuncu: Mahmut Gökgöz

Rolü: İbrahim Meftun

Karakter Açıklaması: Feyyaz ile Melike'nin kardeşi ve Sevda'nın babası

Oyuncu: Ercan Reşat Demir

Rolü: Bülent Meftun

Karakter Açıklaması: Feyyaz'ın oğlu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Evren Erler - Behram Kimdir?

Oyuncu: Evren Erler

Rolü: Behram

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Nihan Büyükağaç - Bahar Tezyürek Kimdir?

Oyuncu: Nihan Büyükağaç

Rolü: Bahar Tezyürek

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ali Sürmeli - Doğan Baba Kimdir?

Oyuncu: Ali Sürmeli

Rolü: Doğan Baba

Karakter Açıklaması: Yusuf Çakırbeyli'nin eski dostudur. Kimsesizlerin babasıdır. Kimsesiz Yaşar'ı yıllarca eğitmiş, ona kimsesiz adını vermiştir.

Aynı zamanda Behzat da Doğan Baba'yı babası gibi görmektedir. Alparslan'ın fedai olduğunu bilen kişilerdendir.

Oyuncu: Olcay Yusufoğlu

Rolü: Demet Tezyürek

Karakter Açıklaması: Tufan'ın kızı. Londra'da bir kağıt fabrikasında müdürlük yaparken Türkiye'ye geri döner.

Oyuncu: Edip Saner

Rolü: Köksal Bico

Karakter Açıklaması: Tufan'ın kaynı

Oyuncu: Haydar Köyel

Rolü: Cevat Kepeli

Karakter Açıklaması: Kepeli ailesinin üçüncüsü, sokaklardan sorumlu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Serhan Süsler - Güven Kimdir?

Oyuncu: Serhan Süsler

Rolü: Güven

Karakter Açıklaması: Şafak Sınırsız'ın adamı

Oyuncu: Kaan Yalçın

Rolü: Ferdi

Karakter Açıklaması: Şafak Sınırsız'ın adamı

Oyuncu: Yıldırım Gücük

Rolü: Erdem

Karakter Açıklaması: Şafak Sınırsız'ın adamı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Murat Sezal - Rıdvan Kepeli Kimdir?

Oyuncu: Murat Sezal

Rolü: Rıdvan Kepeli

Karakter Açıklaması: Kepelilerin küçüğü

Oyuncu: Levent Tülek

Rolü: Beşir Kepeli

Karakter Açıklaması: Kepeli ailesinin ortanca kardeşleri. Hapishanelerde sözü geçer

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Dilşad Şimşek - Ebru Kimdir?

Oyuncu: Dilşad Şimşek

Rolü: Ebru

Karakter Açıklaması: Çakırbeyli ailesinin avukatı

Oyuncu: Mikail Kır

Rolü: Mikail

Karakter Açıklaması: Çakırbeylilerin adamı, boksör

Oyuncu: Zafer Kalfa

Rolü: İsa

Karakter Açıklaması: Tufan'ın adamı

Oyuncu: Gökhan Mumcu

Rolü: Volkan Bico

Karakter Açıklaması: Tufan'ın kaynı

Oyuncu: Ekrem İspir

Rolü: Nasuh

Karakter Açıklaması: Ortadoğu'yu CIA ve MOSSAD adına yöneten, Ahmet Dahlan'ın (Ebu Fadi) adamıdır.

Ahmet Dahlan tarafından Türkiye'yi dizayn etmesi ve Altan ile ekibinin Türkiye'de güvenli bir şekilde silah üretmesi için gönderilmiştir.

Oyuncu: Mehmet Güler

Rolü: Vakkas Kepeli

Karakter Açıklaması: Kepelilerin en büyüğü, ailenin reisi. Façalıların eski düşmanı

Oyuncu: Bülent Çetinaslan

Rolü: Yavuz Bico

Karakter Açıklaması: Tufan'ın kaynı

Oyuncu: İbrahim Şentürk

Rolü: Arif

Oyuncu: Tayfun Yılmaz

Rolü: Hatem

Oyuncu: Murat Özben

Rolü: Şafak Sınırsız

Karakter Açıklaması: Altan'ın ortağı. Sınırsızlar çetesinin liderlerinden biri.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Cem Emüler - Cengiz Kimdir?

Oyuncu: Cem Emüler

Rolü: Cengiz

Karakter Açıklaması: İstihbaratçı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Erol Yavan - Habban Kimdir?

Oyuncu: Erol Yavan

Rolü: Habban

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Demet İyigün - Serpil Kimdir?

Oyuncu: Demet İyigün

Rolü: Serpil

Karakter Açıklaması: Özlem'in annesi

Yorum Yaz