Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi konusu ne, oyuncuları kim? Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncuları ve karakterleri kimler?

BKM imzalı, yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği, senaryosunu Gani Müjde'nin kaleme aldığı, yakında Show TV'de yayınlanması beklenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncuları, konusu, gün ve saati merak ediliyor. İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi hakkında merak edilenler...
  • 22.12.2022 18:22
Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi konusu ne, oyuncuları kim? Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncuları ve karakterleri kimler?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Hikayesi

Hakkında herkesin yorum yaptığı ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek.

Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

Dizinin çok konuşulacak ve sektöre yeni yıldızlar kazandıracak oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Oyuncuları

Ertan Saban - Sadi Payaslı

Özge Özberk - Derya

Devrim Özkan - Songül

Nilsu Berfin Aktaş - Gizem

Mustafa Açılan - Araz

Özgü Delikanlı - Mert

Ayşe Kırca - Yeliz

Sanem Babi - Aylin

Onur Özer - Zülfikar

Rojbin Erden - Melek

Ali Berge - Can

Furkan Murat Uğur - Bora

Murat Göçmez - Vural

Melisa Bostancıoğlu - Sevda

Sercan Gülbahar - Yaver

Yeşim Çelebi - Sanem

Deniz Sarıkaş - Ozan

Yorum Yaz