Kısmet Dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kısmet dizisinin oyuncu listesi

Yaz aylarına girmemizle Her yıl olduğu gibi, kış dönemi dizileri final yapıyor ya da ara veriyor ve ekranlarda yaz sezonu dizileri izleyicileri karşılıyor. Ulusal kanalların bu değişmez kuralı için bu yıl da birbirinden iddialı diziler yayın hayatına başladı ya da başlamak üzere. Bu dizilerden biride Kısmet Dizisi dizisi olacak. Peki Kısmet Dizisi ne zaman başlıyor? Konusu ne? Oyuncuları kim?
  • 25.05.2023 23:12
Kısmet Dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kısmet dizisinin oyuncu listesi

Kısmet Dizisi Oyuncuları

Cem Gelinoğlu (Avukat Doğan)

Kısmet Dizisi Oyuncuları arasında başrol olarak yer alan Cem Gelinoğlu 20 Temmuz 1983 Düzce doğumludur. 2023 yılı itibari ile 40 yaşının içinde olan oyuncu Oyunculuk eğitimlerinin ardından Ali Kundilli Filmini yazmış aynı zamanda filmde başrol olarak rol almıştır. Son dönemde Aykut Enişte film serisi ile izleyici ile buluşan Cem Gelinoğlu daha önce Aykut Enişte, Bursa Bülbülü, Ali Kundilli, Şansını Seveyim gibi yapımlarda rol almıştır.

 

Kısmet dizisi oyuncularından Cem Gelinoğlu dizi de başarılı ve yakışıklı bir avukat olan Doğan karakterine hayat verecek. Doğan her ne kadar sakin ve sessiz bir tip gibi görünse de haksızlıklar karşısında asla susmayacak kadar korkusuz ve cesaretli bir adamdır. 

 

Kısmet Dizisi Oyuncuları Avukat Doğan

 

Özge Özacar (Melike)

Kısmet Dizisi oyuncuları arasında yer alan Özge Özacar 22 Nisan 1995 İstanbul doğumludur. 2023 yılı itibariyle 28 yaşının içinde olan güzel oyuncu Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Bölümünden mezun olmuştur. Devamında oyunculuk yapabilmek için Zeynep Günay Tan, Merve Taşkan gibi isimlerden oyunculuk dersleri almıştır. Dans konusunda da oldukça iddialı olan güzel oyuncu ilk profesyonel televizyon denyimini Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ile yaşamıştır. Kısmet Dizisinde başrol olarak yer alan Özge Özacar daha önce Baba, Kefaret, Sevgili Geçmiş gibi yapımlarda rol almıştır.

 

Kısmet oyuncu kadrosunda Özge Özacar’ın hayat vereceği Melike karakteri üniversite eğitimini tamamlamış güzelliğinin çok da farkında olmayan bir kızdır. Melike ile Doğan komşudur. Melike ilk başta yeni komşusu Doğan’dan hiç haz etmez ama kader onları sürekli bir araya getirir ve iki genç bir birinden etkilenmeye başlar. 

 

Kısmet Dizisi Oyuncuları Melile

 

Şahin Irmak

Çok Güzel Hareketler serisinin sevilen isimlerinden Şahin Irmak 29 Eylül 1981 İzmir doğumludur. Aslen Ardahanlı olan oyuncu Ekim 2015’de uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle 10 ay hapis cezasına çarptırılmasıyla gündeme gelmişti. 2018 yılında Asena Tuğal ile dünya evine giren Şahin Irmak daha önce Tatlı Hayat, Benimle Oynama, Sultan gibi yapımlarda rol almıştır.

 

Serdar Orçin

Kısmet Dizisi Oyuncuları arasında yer alan Serdar Orçin  21 Ocak 1976 Bayburt doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro okumuştur. Devamında İstanbul Şehir Tiyatrosunda çalışmaya başlayan Serdar Orçin daha önce Yargı, Çember, Anka, Hamlet gibi yapımlarda rol almıştır.

 

Kerem Kupacı

Son olarak Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosunda yer alan Kerem Kupacı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden ayrıldıktan sonra Kımset oyuncusu olacak. Daha önce Kalk Gidelim, Mahallenin Muhtarları  ve Hayat Bilgisi dizilerinde izlediğimiz Kerem Kupacı 1971 İzmir doğumludur ve 53 yaşının içindedir.

 

kerem kupacı kısmet oyuncusu olarak dizi de yer alacak.

Fox’un yeni yaz dizisi Kısmet oyuncu kadrosu ile ilgili gelişmeler oldukça sayfamıza eklenecektir. Kısmet Dizisi Oyuncularına yeni oyuncular dahil olduğunda ilk bizden öğreneceksiniz.

Yorum Yaz